Hľadať

Ubytovanie

Pension Senner Penzión

Rosslachgasse 25, 6441 Umhausen, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Pension Senner. Pension Senner offers rooms with a balcony in a quiet location in Umhausen in the Ötz Valley, only a 3-minute walk away from the village centre. Ubytovanie Pension Senner sa nachádza v meste Umhausen (Rakúsko - Tirolsko).

Popis ubytovania Pension Senner

This card offers many free benefits and discounts, including free use of local cable cars and buses. Pension Senner features a bicycle storage room and a workshop. From late May to mid-October, the Ötztal Premium Card is included in the rate. This bed and breakfast features a sun terrace with mountain views, a children’s playground, and free parking. The skiing and hiking bus stops nearby. Bicycles can be rented in the village. Jeden z našich favoritov v destinácii UmhausenPension Senner offers rooms with a balcony in a quiet location in Umhausen in the Ötz Valley, only a 3-minute walk away from the village centre. The Sölden Ski Area is 19 km away. An ice rink, a cross-country ski run and a toboggan run can be found in the village.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bar

Vybavenie ubytovania Pension Senner

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Predaj skipasov
 • Úschovňa lyží
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Badmintonové vybavenie
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Stolný tenis
 • Detské ihrisko
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Kaviareň priamo na mieste
 • Fľaša vody
 • Víno/šampanskéza príplatok
 • Špeciálny jedálny lístok (na požiadanie)
 • Bar
 • Veľmi dobrá káva!
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Automat (nápoje)
 • Bankomat
 • Práčovňaza príplatok
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Umhausen

Ferienhaus Tirol

10

Ferienhaus Tirol

Ubytovanie (Horské chaty) Ferienhaus Tirol. Located 9 km from the Hochötz-Kühtai Ski Area, Ferienhaus Tirol offers self-catering accommodation in a 4-bedroom house with an open-plan living and dining... Ubytovanie Ferienhaus Tirol sa nachádza v meste Tauferpuit 13 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Ban Brösign

9,9

Ferienhaus Ban Brösign

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Ban Brösign. Located just 800 metres from Ötzi-Dorf, Ferienhaus Ban Brösign provides accommodation in Umhausen with access to a shared lounge, a garden, as well as a... Ubytovanie Ferienhaus Ban Brösign sa nachádza v meste Tauferpuit 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Domenig

9,8

Haus Domenig

Ubytovanie (Apartmán) Haus Domenig. In a quiet hillside location on the outskirts of Umhausen in the Ötz Valley, Haus Domenig offers a spacious apartment with free WiFi and views of the... Ubytovanie Haus Domenig sa nachádza v meste Kentalweg 11 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Michelas - Hof

9,7

Michelas - Hof

Ubytovanie (Apartmán) Michelas - Hof. Umhausen’s Michelas – Hof is a farm with animals that produces its own products such as milk, cream, ham, potatoes and jam. Ubytovanie Michelas - Hof sa nachádza v meste Östen 27 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Iris

9,7

Appartment Iris

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Iris. Located in Aich, 8 km from Galsterbergalm, Appartment Iris provides accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Appartment Iris sa nachádza v meste Unterdorf 87 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Waldhart

9,7

Landhaus Waldhart

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Waldhart. Landhaus Waldhart is located in the Ötz Valley and surrounded by a garden; the Hochötz Kühtai Ski Area is just a 10-minute drive away. Ubytovanie Landhaus Waldhart sa nachádza v meste Niederthaier Strasse 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Schranz

9,7

Apart Schranz

Ubytovanie (Apartmán) Apart Schranz. Featuring mountain views, Apart Schranz features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Ötzi-Dorf. Ubytovanie Apart Schranz sa nachádza v meste Lehgasse 12 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Isak

9,7

Apartment Isak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Isak. Located in Umhausen in the Ötz Valley, this large and modern apartment is only a 10-minute drive from the Aquadome Spa Centre, to which a 10% discount is... Ubytovanie Apartment Isak sa nachádza v meste Sandgasse 37 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Bergheim

9,7

Appartment Bergheim

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Bergheim. Appartment Bergheim enjoys a sunny and quiet location a 5-minute walk from the centre of Umhausen and offers fresh home made products like bread, jam, eggs... Ubytovanie Appartment Bergheim sa nachádza v meste Oberraut 19 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Imelda

9,7

Appartement Imelda

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Imelda. Appartement Imelda is 500 metres from Umhausen’s centre and 10 km from the Hoch-Ötz Ski Area. Ubytovanie Appartement Imelda sa nachádza v meste Raitlasgasse 25 (Rakúsko - Tirolsko).

Appartement Bergkristall

9,7

Appartement Bergkristall

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Bergkristall. Appartement Bergkristall features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Umhausen, 1.4 km from Ötzi-Dorf. Ubytovanie Appartement Bergkristall sa nachádza v meste 23 Oberraut (Rakúsko - Tirolsko).

Holzberghof

9,7

Holzberghof

Ubytovanie (Privát) Holzberghof. Holzberghof Pult is located in Umhausen. All room come with a balcony or a terrace with mountain views, a private bathroom with a shower or a bathtub, a... Ubytovanie Holzberghof sa nachádza v meste Köfels 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Marie-Therese

9,6

Apart Marie-Therese

Ubytovanie (Apartmány) Apart Marie-Therese. Apart Marie-Therese je obklopený tyrolskými Alpami a nachádza sa v centre mestečka Umhausen. Ponúka kompletne vybavené apartmány a záhradu s grilom. Ubytovanie Apart Marie-Therese sa nachádza v meste Schulgasse 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Delano

9,6

Appartements Delano

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Delano. Appartements Delano surrounded by the mountains and forest of the Stubai Alps. Ubytovanie Appartements Delano sa nachádza v meste Niederthai 137 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bio Apartment - Der Steinadler

9,6

Bio Apartment - Der Steinadler

Ubytovanie (Apartmán) Bio Apartment - Der Steinadler. Bio Apartment - Der Steinadler offers accommodation in Umhausen, 3.3 km from Acherkogel 1. Ubytovanie Bio Apartment - Der Steinadler sa nachádza v meste Sandgasse 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Elisabeth

9,6

Appartement Elisabeth

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Elisabeth. Featuring a terrace, Appartement Elisabeth offers accommodation in Umhausen with free WiFi and garden views. Located 1. Ubytovanie Appartement Elisabeth sa nachádza v meste 7 Dreschgasse (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Neururer Stefanie

9,6

Ferienwohnung Neururer Stefanie

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Neururer Stefanie. Featuring garden views, Ferienwohnung Neururer Stefanie features accommodation with a terrace and a kettle, around 1.1 km from Acherkogel 1. Ubytovanie Ferienwohnung Neururer Stefanie sa nachádza v meste Tumpen 209 (Rakúsko - Tirolsko).

Appartement Stuibenfallblick

9,6

Appartement Stuibenfallblick

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Stuibenfallblick. Apartmán Stuibenfallblick sa nachádza v obci Umhausen, 14 minút jazdy od termálnych kúpeľov Aqua Dome a 20 minút jazdy od aquaparku Area 47. Ubytovanie Appartement Stuibenfallblick sa nachádza v meste Achrainweg 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Marieus

9,5

Haus Marieus

Ubytovanie (Apartmán) Haus Marieus. Featuring garden views, Haus Marieus provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.3 km from Ötzi-Dorf. Ubytovanie Haus Marieus sa nachádza v meste Oberraut 11 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rosi

9,5

Haus Rosi

Ubytovanie (Penzión) Haus Rosi. Located in Umhausen in the Ötz Valley, Haus Rosi is 9 km from the Oetz Ski Area and 100 metres from the ski bus stop. Ubytovanie Haus Rosi sa nachádza v meste Mühlweg 13 (Rakúsko - Tirolsko).

Apart Christian

9,5

Apart Christian

Ubytovanie (Apartmán) Apart Christian. Featuring mountain views, Apart Christian features accommodation with a garden and a balcony, around 5 km from Ötzi-Dorf. Ubytovanie Apart Christian sa nachádza v meste Östen 87 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Schmid

9,5

Apartment Schmid

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Schmid. Apartment Schmid offers pet-friendly accommodation in Tumpen. Ubytovanie Apartment Schmid sa nachádza v meste Tumpen 68 (Rakúsko - Tirolsko).

Gasthof Leiter´s Hoamatl

9,5

Gasthof Leiter´s Hoamatl

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Leiter´s Hoamatl. Set in Umhausen, 1.8 km from Mataulift, Gasthof Leiter´s Hoamatl offers accommodation with a restaurant, free private parking and a garden. Ubytovanie Gasthof Leiter´s Hoamatl sa nachádza v meste Niederthai 11 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenappartement Sonne

9,5

Alpenappartement Sonne

Ubytovanie (Apartmán) Alpenappartement Sonne. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, Alpenappartement Sonne provides accommodation in Umhausen with free WiFi and city views. Ubytovanie Alpenappartement Sonne sa nachádza v meste Schießstandweg 6 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Fritz

9,5

Appartement Fritz

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Fritz. Appartement Fritz features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Umhausen, 1.4 km from Ötzi-Dorf. Ubytovanie Appartement Fritz sa nachádza v meste Umhausen (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Scheiberhof

9,5

Holiday Home Scheiberhof

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Scheiberhof. Situated in Östen in the Tyrol region, Holiday Home Scheiberhof has a patio and mountain views. Ubytovanie Holiday Home Scheiberhof sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Lea

9,5

Appartement Lea

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Lea. Appartement Lea enjoy a quiet location next to the lifts amid the small Umhausen-Niederthai Ski Area. Ubytovanie Appartement Lea sa nachádza v meste Niederthai 132 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lettenbichler Christina

9,5

Lettenbichler Christina

Ubytovanie (Apartmán) Lettenbichler Christina. Set at the southeastern edge of Umhausen, this apartment enjoys a quiet hillside location with panoramic views of the Ötztal Alps. Ubytovanie Lettenbichler Christina sa nachádza v meste Kentalweg 7 (Rakúsko - Tirolsko).

Apart Auer Umhausen

9,5

Apart Auer Umhausen

Ubytovanie (Apartmán) Apart Auer Umhausen. Apart Auer Umhausen offers self-catering accommodation located in Umhausen, 3,200 metres from the Acherkogel Cable Car. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Apart Auer Umhausen sa nachádza v meste Talackerweg 26/4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Falkner Manuel

9,4

Appartement Falkner Manuel

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Falkner Manuel. Guests can find Appartement Falkner Manuel in a quiet location, 7 km from Umhausen. It features an open-plan kitchenette with a fridge and a dishwasher. Ubytovanie Appartement Falkner Manuel sa nachádza v meste Niederthai 141 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Romantik

9,4

Haus Romantik

Ubytovanie (Apartmán) Haus Romantik. Situated 1 km from the centre of Umhausen, Haus Romantik features a large garden with a sun lawn, barbecue, and free private parking. Ubytovanie Haus Romantik sa nachádza v meste Östen 54 (Rakúsko - Tirolsko).

Alps 3000-1

9,4

Alps 3000-1

Ubytovanie (Apartmán) Alps 3000-1. Alps 3000-1 offers accommodation a 5-minute drive away from the centre of Umhausen, offering impressive views of the surrounding mountains of the Ötz... Ubytovanie Alps 3000-1 sa nachádza v meste Östen 13 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rainbach

9,4

Haus Rainbach

Ubytovanie (Penzión) Haus Rainbach. Surrounded by mountains and forests, Haus Rainbach enjoys a family atmosphere, a 10-minute drive from the Ötz Ski Area. Ubytovanie Haus Rainbach sa nachádza v meste Sandgasse 33 (Rakúsko - Tirolsko).

Apartment Koster

9,4

Apartment Koster

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Koster. Apartment Koster in Umhausen offers accommodation with free WiFi, 2.8 km from Acherkogel 1, 5 km from Ötzi-Dorf and 11 km from Mataulift. Ubytovanie Apartment Koster sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Attos

9,4

Haus Attos

Ubytovanie (Apartmány) Haus Attos. Set in the scenic Ötztal Valley, the Haus Attos lies 1 km from the centre of Umhausen. Ubytovanie Haus Attos sa nachádza v meste Raitlasgasse 1 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Staff

9,4

Appartementhaus Staff

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Staff. Offering garden views, Appartementhaus Staff in Umhausen offers accommodation, free bikes, a fitness centre, a garden, ski-to-door access and barbecue... Ubytovanie Appartementhaus Staff sa nachádza v meste Niederthai 78 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Elena

9,4

Appartement Elena

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Elena. Apartmán Elena sa nachádza 600 metrov od centra obce Umhausen a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, terasu s výhľadom na hory a satelitnú TV... Ubytovanie Appartement Elena sa nachádza v meste Neudorf 50 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Ostermann

9,3

Landhaus Ostermann

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Ostermann. Umhausen’s Landhaus Ostermann offers guests a south-facing apartment with a bedroom, bathroom, kitchenette and satellite TV. Ubytovanie Landhaus Ostermann sa nachádza v meste Tumpen 119 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alps 3000-2

9,3

Alps 3000-2

Ubytovanie (Apartmány) Alps 3000-2. Apartmán Alps 3000-2 sa nachádza v meste Umhausen, 1,8 km od vrchu Acherkogel 1. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Alps 3000-2 sa nachádza v meste Östen Lehn 13 2 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenappart Leiter

9,3

Alpenappart Leiter

Ubytovanie (Apartmán) Alpenappart Leiter. Umhausen’s Alpenappart Leiter is located just 20 metres from the local bus stop connecting to the Ötz and Niederthai Ski Areas, which are both a 10-minute... Ubytovanie Alpenappart Leiter sa nachádza v meste Hintere Gasse 17 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohung Mair

9,3

Ferienwohung Mair

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohung Mair. Situated in Tumpen, this apartment is 2 km from Acherkogel 1 and the centre of Umhausen can be reached within 6 minutes by car. Ubytovanie Ferienwohung Mair sa nachádza v meste Tumpen 30 Top 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Farchat.3

9,3

Apartment Farchat.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Farchat.3. Apartment Farchat.3 is located in Umhausen, 2.5 km from Ötzi-Dorf and 4.4 km from Acherkogel 1, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Farchat.3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Haus Matthias

9,3

Haus Matthias

Ubytovanie (Apartmán) Haus Matthias. Located in Umhausen in the Ötz Valley, a 7-minute walk from the village centre, Haus Matthias offers a large garden and free private parking. Ubytovanie Haus Matthias sa nachádza v meste Hirschberggasse 18 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Renate Frischmann

9,3

Haus Renate Frischmann

Ubytovanie (Apartmán) Haus Renate Frischmann. Penzión Haus Renate Frischmann sa nachádza na pokojnom mieste, 200 metrov od zastávky bezplatného skibusu, ktorý vás odvezie do lyžiarskeho areálu Sölden. Ubytovanie Haus Renate Frischmann sa nachádza v meste Östen 68 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Farchat.2

9,2

Apartment Farchat.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Farchat.2. Apartment Farchat.2 is located in Umhausen, 2.5 km from Ötzi-Dorf and 4.4 km from Acherkogel 1, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Farchat.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Schmittnhof

9,2

Apartment Schmittnhof

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Schmittnhof. Set in Niederthai, Apartment Schmittnhof offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Schmittnhof sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Burgstein

9,2

Ferienwohnung Burgstein

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Burgstein. Surrounded by the mountains of the Ötztal Valley, Ferienwohnung Burgstein enjoys a sunny location. It provides an apartment with satellite TV and a... Ubytovanie Ferienwohnung Burgstein sa nachádza v meste Tumpen 89 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Anna Falkner

9,2

Ferienwohnung Anna Falkner

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Anna Falkner. Ferienwohnung Anna Falkner is located 400 metres from the slopes of the Niederthai Ski Area. Ubytovanie Ferienwohnung Anna Falkner sa nachádza v meste Niederthai 94 (Rakúsko - Tirolsko).

Apart Raphael

9,2

Apart Raphael

Ubytovanie (Apartmán) Apart Raphael. Tento priestranný a moderný apartmán sa nachádza hneď vedľa lyžiarskych vlekov Wolfseck a svahov lyžiarskeho strediska Niederthai. Ubytovanie Apart Raphael sa nachádza v meste Niederthai 110 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stockers Apart

9,2

Stockers Apart

Ubytovanie (Apartmán) Stockers Apart. Stockers Apart offers a family-friendly accommodation in Umhausen, 3.4 km from Acherkogel 1. Ubytovanie Stockers Apart sa nachádza v meste Dreschgasse 3 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ban Kneissl`s

9,2

ban Kneissl`s

Ubytovanie (Apartmány) ban Kneissl`s. Offering free airport shuttles to Innsbruck Airport, ban Kneissl`s is within 500 metres of Niederthai’s centre and offers units with mountain-view... Ubytovanie ban Kneissl`s sa nachádza v meste Niederthai 58 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)