Hľadať

Ubytovanie

Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou Penzión

Čenkovice, Čenkovice, 561 64, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou. Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou is located in Čenkovice. Polanica-Zdrój is 46 km from the guest house, while Kłodzko is 48 km away. Ubytovanie Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou sa nachádza v meste Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytovania Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou

Polanica-Zdrój is 46 km from the guest house, while Kłodzko is 48 km away. Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou is located in Čenkovice. The nearest airport is Pardubice Airport, 68 km from Penzion a Restaurace Pod.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Čenkovice

Relax v Čenkovicích

10

Relax v Čenkovicích

Ubytovanie (Horská chata) Relax v Čenkovicích. Relax v Čenkovicích is situated in Čenkovice. The accommodation is 48 km from Duszniki Zdrój. Ubytovanie Relax v Čenkovicích sa nachádza v meste Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Chata Čenkovice

9,2

Chata Čenkovice

Ubytovanie (Horská chata) Chata Čenkovice. Chata Čenkovice sa pýši výhľadom na hory a nachádza sa v Čenkoviciach, pár krokov od vleku Double 37 či vleku BTM DUO. Ubytovanie Chata Čenkovice sa nachádza v meste Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Chata Čenkovice má celkové hodnotenie 9,2. Pre Horská chata Chata Čenkovice momentálne evidujeme 7 recenzií.

Chata Bohemika

8,2

Chata Bohemika

Ubytovanie (Horské chaty) Chata Bohemika. Set in Čenkovice, Chata Bohemika offers free WiFi, and guests can enjoy a garden, a shared lounge and ski-to-door access. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Chata Bohemika sa nachádza v meste Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Chata Bohemika má celkové hodnotenie 8,2. Pre Horské chaty Chata Bohemika momentálne evidujeme 32 recenzií.

Penzion Chata pod sjezdovkou

8,1

Penzion Chata pod sjezdovkou

Ubytovanie (Penzión) Penzion Chata pod sjezdovkou. Penzión Chata pod sjezdovkou sa nachádza v Čenkoviciach a ponúka wellness centrum, úschovňu lyží, sezónny vonkajší bazén, výhľad na horu a reštauráciu. Ubytovanie Penzion Chata pod sjezdovkou sa nachádza v meste Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytovanie Penzion Chata pod sjezdovkou má celkové hodnotenie 8,1. Pre Penzión Penzion Chata pod sjezdovkou momentálne evidujeme 71 recenzií.

Dědova chata

8

Dědova chata

Ubytovanie (Horské chaty) Dědova chata. Dědova chata is set in Čenkovice and offers a shared lounge and a garden. Ubytovanie Dědova chata sa nachádza v meste Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Pod lesem

Pod lesem

Ubytovanie (Horská chata) Pod lesem. Boasting a garden, a bar, and ski-to-door access, Pod lesem offers accommodation in Čenkovice with free WiFi and garden views. Ubytovanie Pod lesem sa nachádza v meste Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Pre Horská chata Pod lesem nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Tré

Tré

Ubytovanie (Horská chata) Tré. Situated in Čenkovice in the Pardubice region, Tré features a terrace and mountain views. The chalet has garden views and is 48 km from Duszniki Zdrój. Ubytovanie Tré sa nachádza v meste Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou

Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou

Ubytovanie (Penzión) Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou. Situated in Čenkovice, Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou features a bar and terrace. At the guest house rooms include a private bathroom. Ubytovanie Penzion a Restaurace Pod Sjezdovkou sa nachádza v meste Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).

Srub Midla

Srub Midla

Ubytovanie (Horské chaty) Srub Midla. Chata Srub Midla s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Čenkoviciach, len pár metrov od lyžiarskeho vleku BTM DUO. Ubytovanie Srub Midla sa nachádza v meste Čenkovice (Česká republika - Pardubický kraj). Pre Horské chaty Srub Midla nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Hájenka Čenkovice

Hájenka Čenkovice

Ubytovanie (Horská chata) Hájenka Čenkovice. Situated in Čenkovice, Hájenka Čenkovice features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Hájenka Čenkovice sa nachádza v meste Čenkovice (Česko - Pardubický kraj).