Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Penzión Timea Zuberec

At the guest house, rooms are equipped with a wardrobe, a flat-screen TV, a private bathroom, bed linen and towels. A buffet breakfast is available each morning at the accommodation. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. Situated in Tvrdošín, Penzión Timea Zuberec has a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Zakopane is 25 km from the guest house, while Bukowina Tatrzańska is 37 km from the property. You can play billiards and table tennis at Penzión Timea Zuberec. At Penzión Timea Zuberec, rooms have a seating area. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 50 km from Penzión Timea Zuberec.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Tvrdošín

Privát u Zdenky

9,5

Privát u Zdenky

Ubytovanie (Penzión) Privát u Zdenky. Ubytovanie sa nachádza v Tvrdošíne v časti Lukáčiková, len 5 km od Oravskej vodnej nádrže. Ubytovanie Privát u Zdenky sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Privát u Zdenky má celkové hodnotenie 9,5. Pre Penzión Privát u Zdenky momentálne evidujeme 35 recenzií.

Drevenica za vodou (Zuberec)

9,5

Drevenica za vodou (Zuberec)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Drevenica za vodou (Zuberec). Drevenica za vodou (Zuberec) sa nachádza v Tvrdošíne v Žilinskom kraji a ponúka terasu a výhľad na rieku. Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialené 36 km. Ubytovanie Drevenica za vodou (Zuberec) sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Koliba Hubertka

9,1

Koliba Hubertka

Ubytovanie (Penzión) Koliba Hubertka. Koliba Hubertka ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, reštauráciou a terasou v Tvrdošíne, 15 km od mesta Zakopané. Ubytovanie Koliba Hubertka sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Koliba Hubertka má celkové hodnotenie 9,1. Pre Penzión Koliba Hubertka momentálne evidujeme 168 recenzií.

Guest House Penzión Fortuna

9

Guest House Penzión Fortuna

Ubytovanie (Penzión) Guest House Penzión Fortuna. Penzión Fortuna sa nachádza v Tvrdošíne pri Oravskej priehrade. Ponúka vám reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou, záhradu a gril. Ubytovanie Guest House Penzión Fortuna sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Guest House Penzión Fortuna má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Guest House Penzión Fortuna momentálne evidujeme 151 recenzií.

Apartmán Zuberec

9

Apartmán Zuberec

Ubytovanie (Apartmány) Apartmán Zuberec. Apartmán Zuberec is set in Zuberec. The property is 36 km from Szczyrbskie Jezioro, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Apartmán Zuberec sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Hotel Limba CTT

8,7

Hotel Limba CTT

Ubytovanie (Hotel) Hotel Limba CTT. Hotel Limba CTT sa nachádza v Tvrdošíne a ponúka vám reštauráciu, bar a bezplatné fitnescentrum. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Limba CTT sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Hotel Limba CTT má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Limba CTT momentálne evidujeme 398 recenzií.

Privat Antoni

8,3

Privat Antoni

Ubytovanie (Apartmán) Privat Antoni. Ubytovacie zariadenie Privát Antoni sa nachádza v Tvrdošíne a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, výhľadom do záhrady, so sezónnym vonkajším bazénom, s... Ubytovanie Privat Antoni sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman Tom

Apartman Tom

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tom. Apartmán Tom sa nachádza v Tvrdošíne a ponúka ubytovanie s balkónom. Počas pobytu môžete využívať terasu. Ubytovanie Apartman Tom sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartman BIKER

Apartman BIKER

Ubytovanie (Apartmán) Apartman BIKER. Apartman BIKER is located in Tvrdošín. The apartment features garden views and is 40 km from Bukowina Tatrzańska. Ubytovanie Apartman BIKER sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Apartmány Orava - Zuberec

Apartmány Orava - Zuberec

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Orava - Zuberec. Apartmány Orava is located in Tvrdošín. Complimentary WiFi is provided. Zakopane is 24 km from the apartment. Ubytovanie Apartmány Orava - Zuberec sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).

Chalet Zuberec

Chalet Zuberec

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Zuberec. Ubytovacie zariadenie Chalet Zuberec sa nachádza v Tvrdošíne a ponúka ubytovanie s balkónom. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Chalet Zuberec sa nachádza v meste Tvrdošín (Slovensko - Žilinský kraj).