Hľadať

Ubytovanie

Private Relax Armonia Wellness Apartment Apartmán

29 P. Jilemnického, 059 21 Svit, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Private Relax Armonia Wellness Apartment. Private Relax Armonia Wellness Apartment is set in Svit and offers a bar and a spa and wellness centre. The accommodation is 33 km from Bukowina... Ubytovanie Private Relax Armonia Wellness Apartment sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Private Relax Armonia Wellness Apartment

If you would like to discover the area, hiking is possible in the surroundings. The accommodation is 33 km from Bukowina Tatrzańska. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 3 km from the accommodation. At the apartment guests are welcome to take advantage of a hot tub and a sauna. Zakopane is 33 km from Private Relax Armonia Wellness, while Szczawnica is 46 km away. Private Relax Armonia Wellness Apartment is set in Svit and offers a bar and a spa and wellness centre.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Svit

AAprivat Tatry

9,7

AAprivat Tatry

Ubytovanie (Privát) AAprivat Tatry. Toto ubytovanie s vlastným stravovaním a výhľadom na hory sa nachádza v pokojnom mestečku Svit, iba 5 km od Popradu. Ubytovanie AAprivat Tatry sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie AAprivat Tatry má celkové hodnotenie 9,7. Pre Privát AAprivat Tatry momentálne evidujeme 22 recenzií.

Svit Dovolenkový dom

9,5

Svit Dovolenkový dom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Svit Dovolenkový dom. Svit Dovolenkový dom ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory vo Svite. Ubytovanie Svit Dovolenkový dom sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Svit Dovolenkový dom má celkové hodnotenie 9,5. Pre Dovolenkový dom Svit Dovolenkový dom momentálne evidujeme 10 recenzií.

Cyprianus

9,3

Cyprianus

Ubytovanie (Penzión) Cyprianus. Penzión Svit sa nachádza v pokojnej časti mesta Svit, 10 km od Popradu. Ubytovanie Cyprianus sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Cyprianus má celkové hodnotenie 9,3. Pre Penzión Cyprianus momentálne evidujeme 41 recenzií.

Hotel Lopušná Dolina

9

Hotel Lopušná Dolina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Lopušná Dolina. Hotel Lopušná Dolina s terasou a priamym prístupom na svah sa nachádza vo Svite, 33 km od mesta Zakopané. Ponúka lyžiarsku školu a úschovňu lyží. Ubytovanie Hotel Lopušná Dolina sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Lopušná Dolina má celkové hodnotenie 9. Pre Hotel Hotel Lopušná Dolina momentálne evidujeme 266 recenzií.

Hotel Spolcentrum

8,7

Hotel Spolcentrum

Ubytovanie (Hotel) Hotel Spolcentrum. Hotel Spolcentrum sa nachádza v centre Svitu, 6 km od Popradu. Ubytovanie Hotel Spolcentrum sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Spolcentrum má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Spolcentrum momentálne evidujeme 321 recenzií.

Vysoké Tatry - Svit

8,2

Vysoké Tatry - Svit

Ubytovanie (Apartmán) Vysoké Tatry - Svit. Apartmán Vysoké Tatry - Svit sa nachádza vo štvrti Svit-Podskalka, iba 200 metrov od najbližšieho lesa. Ubytovanie Vysoké Tatry - Svit sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Vysoké Tatry - Svit má celkové hodnotenie 8,2. Pre Apartmán Vysoké Tatry - Svit momentálne evidujeme 21 recenzií.

Dôvera

Dôvera

Ubytovanie (Apartmány) Dôvera. Ubytovacie zariadenie Dôvera sa nachádza vo Svite. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu a rybárčeniu. Ubytovanie Dôvera sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmány Dôvera nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmán Canada pod Tatrami

Apartmán Canada pod Tatrami

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Canada pod Tatrami. Apartmán Canada pod Tatrami sa nachádza vo Svite a ponúka terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Apartmán Canada pod Tatrami sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartmán Canada pod Tatrami nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Toniček

Toniček

Ubytovanie (Apartmán) Toniček. Ubytovacie zariadenie Toniček sa nachádza vo Svite a má súkromný balkón. Ubytovanie Toniček sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Toniček nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

StoneMlynska Seven Slovakia

StoneMlynska Seven Slovakia

Ubytovanie (Apartmány) StoneMlynska Seven Slovakia. Ubytovacie zariadenie StoneMlynska Seven Slovakia sa nachádza vo Svite, 28 km od turistického a lyžiarskeho strediska Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica. Ubytovanie StoneMlynska Seven Slovakia sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán BEATRICE

Apartmán BEATRICE

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán BEATRICE. Apartmán BEATRICE sa nachádza v meste Svit a ponúka ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmán BEATRICE sa nachádza v meste Svit (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Apartmán Apartmán BEATRICE nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.