Hľadať

Ubytovanie

RetroDym penzion Penzión

546 Dlhá, 093 02 Vranov nad Topľou, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) RetroDym penzion. RetroDym penzion is situated in Vranov nad Topľou and has a bar and a terrace. Ubytovanie RetroDym penzion sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania RetroDym penzion

At RetroDym penzion the rooms include bed linen and towels. Guests at the accommodation can enjoy a continental breakfast. Complete with a private bathroom fitted with free toiletries, all rooms at the guest house have a flat-screen TV and air conditioning, and some rooms are fitted with a balcony. RetroDym penzion is situated in Vranov nad Topľou and has a bar and a terrace. Košice is 37 km from RetroDym penzion, while Prešov is 37 km from the property. The nearest airport is Kosice International Airport, 41 km from the guest house.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bar

Iná ubytovanie v meste Vranov nad Topľou

Apartment Kubo

9,6

Apartment Kubo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kubo. Apartmán Kubo sa nachádza vo Vranove nad Topľou a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Kubo sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Apartment Kubo má celkové hodnotenie 9,6. Pre Apartmán Apartment Kubo momentálne evidujeme 26 recenzií.

Penzion Família

9,2

Penzion Família

Ubytovanie (Penzión) Penzion Família. Rodinou prevádzkovaný penzión Família sa nachádza v časti Čemerné vo Vranove nad Topľou. Ubytovanie Penzion Família sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Penzion Família má celkové hodnotenie 9,2. Pre Penzión Penzion Família momentálne evidujeme 85 recenzií.

Apartmanový byt v priemyselnej zóne

9,1

Apartmanový byt v priemyselnej zóne

Ubytovanie (Apartmán) Apartmanový byt v priemyselnej zóne. Apartmanový byt v priemyselnej zóne sa nachádza vo Vranove nad Topľou. Ubytovanie ponúka výhľad do záhrady a je vzdialené 36 km od Košíc. Ubytovanie Apartmanový byt v priemyselnej zóne sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

LOTUS APARTMENTS

9

LOTUS APARTMENTS

Ubytovanie (Apartmánový hotel) LOTUS APARTMENTS. Ubytovacie zariadenie LOTUS APARTMENTS s výhľadom na mesto sa nachádza vo Vranove nad Topľou a ponúka reštauráciu, izbovú službu, bar a záhradu. Ubytovanie LOTUS APARTMENTS sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

Hotel Patriot

8,5

Hotel Patriot

Ubytovanie (Hotel) Hotel Patriot. Hotel Patriot sa nachádza vo Vranove nad Topľou a ponúka trojhviezdičkové ubytovanie s fitnescentrom, barom a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Hotel Patriot sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Hotel Patriot má celkové hodnotenie 8,5. Pre Hotel Hotel Patriot momentálne evidujeme 19 recenzií.

Majerovský kaštieľ

8,3

Majerovský kaštieľ

Ubytovanie (Penzión) Majerovský kaštieľ. Ubytovacie zariadenie Majerovský kaštieľ sa nachádza vo Vranove nad Topľou a ponúka ubytovanie s barom, záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Majerovský kaštieľ sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmán v úplnom centre

Apartmán v úplnom centre

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán v úplnom centre. Boasting a terrace, Apartmán v úplnom centre features accommodation in Vranov nad Topľou with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartmán v úplnom centre sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).

Apartmánové ubytovanie

Apartmánové ubytovanie

Ubytovanie (Apartmán) Apartmánové ubytovanie. Apartmánové ubytovanie sa nachádza vo Vranove nad Topľou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmánové ubytovanie sa nachádza v meste Vranov nad Topľou (Slovensko - Prešovský kraj).