Hľadať

Ubytovanie

Romantická chatka so saunou v prírode Kemping

Vaňovská 1189, 038 53 Turany, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Kemping) Romantická chatka so saunou v prírode. Ubytovacie zariadenie Romantická chatka so saunou v prírode sa nachádza v lokalite Turany nad Váhom v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Romantická chatka so saunou v prírode sa nachádza v meste Turany (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Romantická chatka so saunou v prírode

Ubytovacie jednotky majú terasu s výhľadom na jazero, kompletne vybavenú kuchynku a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 44 km od Banskej Bystrice a 25 km od Žiliny. Ubytovacie zariadenie Romantická chatka so saunou v prírode sa nachádza v lokalite Turany nad Váhom v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom a vstupom do sauny. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 87 km. Počas pobytu môžu hostia relaxovať v záhrade. Za príplatok môže ubytovacie zariadenie poskytnúť uteráky a posteľnú bielizeň. V ubytovaní sa podávajú americké raňajky.

Iná ubytovanie v meste Turany

Penzión Marko

8,3

Penzión Marko

Ubytovanie (Penzión) Penzión Marko. Penzión Marko sa nachádza v Turanoch nad Váhom a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie Penzión Marko sa nachádza v meste Turany (Slovensko - Žilinský kraj).

Ubytovanie Janka

Ubytovanie Janka

Ubytovanie (Penzión) Ubytovanie Janka. Ubytovanie Janka is situated in Turany nad Vahom and features a bar and a garden. Ubytovanie Ubytovanie Janka sa nachádza v meste Turany (Slovensko - Žilinský kraj).