Hľadať

Ubytovanie

Rooms Bernarda Penzión

Mostanje 7, Karlovac, 47000 Karlovac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rooms Bernarda. Set in Karlovac, Rooms Bernarda offers 3-star accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Rooms Bernarda sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms Bernarda

All guest rooms at the guest house come with a seating area and a TV. Guest rooms will provide guests with a wardrobe and a kettle. Slunj is 49 km from Rooms Bernarda, while Samobor is 49 km from the property. Private parking can be arranged at an extra charge. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property. Jeden z bestsellerov v destinácii Karlovac Set in Karlovac, Rooms Bernarda offers 3-star accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 64 km from the accommodation.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Rooms Bernarda

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Denné upratovanie
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Karlovac

Apartman LELA

10

Apartman LELA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman LELA. Boasting a restaurant and a garden, Apartman LELA features accommodation in Karlovac with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartman LELA sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Klara

10

Apartman Klara

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Klara. Set in Karlovac, Apartman Klara offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 43 km from Samobor. Ubytovanie Apartman Klara sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Traditional houses Korana river

10

Traditional houses Korana river

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Traditional houses Korana river. Traditional houses Korana river is set in Karlovac and offers a garden, a private beach area and water sports facilities. Ubytovanie Traditional houses Korana river sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Horseville

10

Robinson Horseville

Ubytovanie (Farma) Robinson Horseville. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Robinson Horseville features accommodation in Karlovac with free WiFi and garden views. Ubytovanie Robinson Horseville sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aurora Apartments

10

Aurora Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Aurora Apartments. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Aurora Apartments is located in Karlovac. Ubytovanie Aurora Apartments sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anja

10

Apartman Anja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anja. Providing free WiFi, Apartman Anja is located on the beachfront in Karlovac. The air-conditioned accommodation is 47 km from Samobor. Ubytovanie Apartman Anja sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Albert Home

9,9

Albert Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Albert Home. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Albert Home has a patio. Ubytovanie Albert Home sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Oštrina/Sharpness

9,9

Apartman Oštrina/Sharpness

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Oštrina/Sharpness. Located in Karlovac, Apartman Oštrina/Sharpness provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Oštrina/Sharpness sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Hostel Eva

9,9

Hostel Eva

Ubytovanie (Hostel) Hostel Eva. Facing the beachfront in Karlovac, Hostel Eva has a shared lounge and a garden. Boasting family rooms, this property also provides guests with a barbecue. Ubytovanie Hostel Eva sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Dorina hiža

9,9

Dorina hiža

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dorina hiža. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Dorina hiža is located in Karlovac. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytovanie Dorina hiža sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vir

9,9

Apartment Vir

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vir. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Apartment Vir is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Vir sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Apex penthouse

9,8

Apartment Apex penthouse

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Apex penthouse. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Studio Apartment Apex features a balcony. Ubytovanie Apartment Apex penthouse sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mia

9,8

Apartman Mia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mia. Located in Karlovac, Apartman Mia offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Apartman Mia sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartment Drvena kuca

9,8

Apartment Drvena kuca

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drvena kuca. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Gornji Zvečaj a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Drvena kuca sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ka Star

9,8

Ka Star

Ubytovanie (Apartmán) Ka Star. Located 49 km from Zagreb, Ka Star offers accommodation centrally in Karlovac. The air-conditioned unit is 77 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Ka Star sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dubovac

9,7

Apartment Dubovac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubovac. Situated in Karlovac, Apartment Dubovac offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Dubovac sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Bogović

9,7

House Bogović

Ubytovanie (Apartmány) House Bogović. House Bogović has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Karlovac. Ubytovanie House Bogović sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments&Rooms StarKA

9,7

Apartments&Rooms StarKA

Ubytovanie (Apartmány) Apartments&Rooms StarKA. Set in Karlovac, 47 km from Samobor, Apartments&Rooms StarKA offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartments&Rooms StarKA sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county).

By Riverhill

9,7

By Riverhill

Ubytovanie (Dovolenkový dom) By Riverhill. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, By Riverhill is located in Karlovac. Ubytovanie By Riverhill sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dina

9,7

Apartment Dina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dina. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Dina features accommodation in Karlovac with free WiFi and river views. Ubytovanie Apartment Dina sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jež

9,7

Apartman Jež

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jež. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Apartman Jež has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 47 km from Samobor. Ubytovanie Apartman Jež sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartman Buga i Hrvoje

9,6

Apartman Buga i Hrvoje

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Buga i Hrvoje. Apartman Buga i Hrvoje is located in Karlovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartman Buga i Hrvoje sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Hotel Florian&Godler

9,6

Hotel Florian&Godler

Ubytovanie (Hotel) Hotel Florian&Godler. Hotel Florian&Godler in Karlovac has a bar and a terrace. Ubytovanie Hotel Florian&Godler sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Magnolija

9,6

Apartment Magnolija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Magnolija. Apartment Magnolija offers accommodation in Karlovac, 50 km from Zagreb. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Apartment Magnolija sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Ivona

9,6

Studio apartman Ivona

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Ivona. Situated in Karlovac, Studio apartman Ivona features accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytovanie Studio apartman Ivona sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Evita apartment

9,6

Evita apartment

Ubytovanie (Apartmán) Evita apartment. Evita apartment is situated in Karlovac and offers a restaurant, a bar and a garden. The air-conditioned accommodation is 48 km from Smarjeske Toplice. Ubytovanie Evita apartment sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

EVA Rooms & Studio Apartment

9,6

EVA Rooms & Studio Apartment

Ubytovanie (Penzión) EVA Rooms & Studio Apartment. EVA Rooms & Studio Apartment features accommodation in Karlovac. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytovanie EVA Rooms & Studio Apartment sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman SONAS

9,6

Apartman SONAS

Ubytovanie (Apartmán) Apartman SONAS. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Apartman SONAS features accommodation in Karlovac with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman SONAS sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Studio Mrežnički Brig

9,5

Apartment Studio Mrežnički Brig

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Studio Mrežnički Brig. Located in Duga Resa, Apartment Studio Mrežnički Brig offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie Apartment Studio Mrežnički Brig sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nova

9,5

Apartmani Nova

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Nova. Located in Karlovac, in a building dating from 1989, Apartmani Nova offers a terrace and guestrooms with free WiFi. Ubytovanie Apartmani Nova sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Malina

9,5

Apartman Malina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Malina. Apartman Malina is set in Karlovac and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Malina sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kupa

9,5

Apartman Kupa

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Kupa. Apartmán Kupa sa nachádza v letovisku Karlovac, 46 km od mesta Samobor. Má záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Kupa sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman studio SONAS 2

9,4

Apartman studio SONAS 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartman studio SONAS 2. Situated in Karlovac, Apartman studio SONAS 2 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman studio SONAS 2 sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sa Ci

9,4

Apartment Sa Ci

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sa Ci. Situated in Karlovac, Apartment Sa Ci features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartment Sa Ci sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county).

Apartments Kozjan

9,4

Apartments Kozjan

Ubytovanie (Penzión) Apartments Kozjan. Apartmány Kozjan sa nachádzajú v meste Mahično, v okrese Karlovac, a ponúkajú gril a výhľad do záhrady. Záhreb je vzdialený 45 km. Ubytovanie Apartments Kozjan sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Karlovac

9,4

Apartment Karlovac

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Karlovac. Located in Karlovac, Apartment Karlovac provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a children's playground. Ubytovanie Apartment Karlovac sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Spudic Karlovac

9,4

Penthouse Spudic Karlovac

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Spudic Karlovac. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Penthouse Spudic Karlovac features a balcony and city views. Ubytovanie Penthouse Spudic Karlovac sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Šu Šu

9,4

Rooms Šu Šu

Ubytovanie (Penzión) Rooms Šu Šu. Centrally located in Karlovac, Rooms Šu Šu offers free Wi-Fi, free parking and air-conditioned accommodation with LCD cable TV. Ubytovanie Rooms Šu Šu sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Cindra

9,3

Studio Apartment Cindra

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Cindra. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Studio Apartment Cindra is set in Karlovac. Ubytovanie Studio Apartment Cindra sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NADA

9,3

NADA

Ubytovanie (Apartmán) NADA. NADA is located in Karlovac. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytovanie NADA sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Gobac

9,3

Apartman Gobac

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gobac. Apartman Gobac ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v meste Karlovac. Z chaty vás poteší výhľad na rieku a do záhrady. Ubytovanie Apartman Gobac sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two Story Studio Apartment Goranka

9,3

Two Story Studio Apartment Goranka

Ubytovanie (Apartmán) Two Story Studio Apartment Goranka. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Two Story Studio Apartment Goranka features a terrace. Ubytovanie Two Story Studio Apartment Goranka sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN NENA

9,2

APARTMAN NENA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN NENA. Located in Karlovac, APARTMAN NENA provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie APARTMAN NENA sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Darko Cindrić

9,2

Sobe Darko Cindrić

Ubytovanie (Penzión) Sobe Darko Cindrić. Set in Karlovac, Sobe Darko Cindrić offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sobe Darko Cindrić sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani N.May's

9,2

Apartmani N.May's

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani N.May's. Ubytovanie Apartmani N.May's sa nachádza v meste Karlovac a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovacie jednotky s kuchyňou, priestorom na... Ubytovanie Apartmani N.May's sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuc kuc apartmani

9,2

Kuc kuc apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Kuc kuc apartmani. Set in Karlovac, 49 km from Samobor, Kuc kuc apartmani offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Kuc kuc apartmani sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kupa

9,2

Kupa

Ubytovanie (Apartmány) Kupa. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Kupa features accommodation with free private parking. Ubytovanie Kupa sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman/Kuća za odmor Aleksandra

9,1

Apartman/Kuća za odmor Aleksandra

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman/Kuća za odmor Aleksandra. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Apartman/Kuća za odmor Aleksandra features a garden. Ubytovanie Apartman/Kuća za odmor Aleksandra sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cozy river view room in old city center

9,1

Cozy river view room in old city center

Ubytovanie (Apartmán) Cozy river view room in old city center. Cozy river view room in old city center is set in Karlovac. Ubytovanie Cozy river view room in old city center sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Žalac

9,1

Sobe Žalac

Ubytovanie (Penzión) Sobe Žalac. Boasting a garden, Sobe Žalac is situated in Karlovac. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sobe Žalac sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Lena

9,1

Apartman Lena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Lena. Featuring a terrace, Apartman Lena provides accommodation in Tušilović with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman Lena sa nachádza v meste Karlovac (Chorvátsko - Karlovac county). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)