Hľadať

Ubytovanie

Rooms by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 17184 Penzión

21225 Veliki Drvenik, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 17184. Set in Veliki Drvenik, 50 metres from Krknjasi Beach, Rooms by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 17184 offers accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Rooms by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 17184 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 17184

Solinska Bay Beach is 2. The nearest airport is Split Airport, 20 km from Rooms by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 17184. The units in the guest house are equipped with a TV. At Rooms by the sea Drvenik Veliki, all rooms are equipped with a private bathroom with a shower. Set in Veliki Drvenik, 50 metres from Krknjasi Beach, Rooms by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 17184 offers accommodation with free WiFi and free private parking. 5 km from the accommodation.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Rooms by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 17184

  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pláž
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Veliki Drvenik

Pearl

10

Pearl

Ubytovanie (Apartmán) Pearl. Located in Veliki Drvenik and only 1.4 km from Solinska Bay Beach, Pearl provides accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Pearl sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SIESTA, a house in the nature on the island

10

SIESTA, a house in the nature on the island

Ubytovanie (Apartmán) SIESTA, a house in the nature on the island. Set in Veliki Drvenik, 1.1 km from Solinska Bay Beach and 2. Ubytovanie SIESTA, a house in the nature on the island sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa LA

9,8

Villa LA

Ubytovanie (Apartmány) Villa LA. Set in Veliki Drvenik in the Split-Dalmatia County region and Solinska Bay Beach reachable within 1. Ubytovanie Villa LA sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mira

9,8

Mira

Ubytovanie (Apartmán) Mira. Boasting a garden and a terrace, Mira features accommodation in Veliki Drvenik with free WiFi and garden views. Ubytovanie Mira sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Đeni

9,7

Kuća za odmor Đeni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Đeni. Ubytovacie zariadenie Kuća za odmor Đeni sa nachádza na ostrove Veliki Drvenik a ponúka klimatizované izby s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Kuća za odmor Đeni sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 203 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ornig

9,6

Holiday Home Ornig

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ornig. Ubytovacie zariadenie Holiday Home Ornig sa nachádza v obci Veliki Drvenik, v Splitsko-dalmátskom regióne. Hostia majú k dispozícii terasu. Ubytovanie Holiday Home Ornig sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lina

9,4

Apartmani Lina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lina. Set in Veliki Drvenik in the Split-Dalmatia County region and Krknjasi Beach reachable within a few steps, Apartmani Lina offers accommodation with free... Ubytovanie Apartmani Lina sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ruzmarin

9,4

Apartment Ruzmarin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ruzmarin. Apartmán Ruzmarin sa nachádza v obci Veliki Drvenik a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady, ako aj záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartment Ruzmarin sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden Fairy

9,2

Garden Fairy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Garden Fairy. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Garden Fairy is located in Veliki Drvenik. Ubytovanie Garden Fairy sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krknjasi

9,1

Krknjasi

Ubytovanie (Bed and breakfast) Krknjasi. Situated in Veliki Drvenik, Krknjasi offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytovanie Krknjasi sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Relax

8,6

Villa Relax

Ubytovanie (Vila) Villa Relax. Villa Relax je vila, ktorá sa nachádza na kopci v meste Veliki Drvenik a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo všetkých priestoroch a... Ubytovanie Villa Relax sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Loncar

8

Apartments Loncar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Loncar. Apartmány Drvenik Veli sú obklopené panenskou prírodou a sú situované len 2 km od prírodného parku Krknjasi. Pláž je vzdialená len 10 metrov. Ubytovanie Apartments Loncar sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Spansa

7,3

Spansa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Spansa. Spansa je samostatne stojaci dovolenkový dom s terasou. Nachádza sa v obci Veliki Drvenik v Splitsko-Dalmatínskej župe. K dispozícii je balkón a gril. Ubytovanie Spansa sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli

Two-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli. Featuring an outdoor pool and sea views, Two-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli is located in Veliki Drvenik. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 296 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Drvenik Veliki 30

Holiday Home Drvenik Veliki 30

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Drvenik Veliki 30. Boasting a private pool and sea views, Holiday Home Drvenik Veliki 30 is located in Veliki Drvenik. Ubytovanie Holiday Home Drvenik Veliki 30 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 301 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday home Drvenik Veliki with Sea view 05

Four-Bedroom Holiday home Drvenik Veliki with Sea view 05

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday home Drvenik Veliki with Sea view 05. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday home Drvenik Veliki with Sea view 05 is set in Veliki Drvenik. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday home Drvenik Veliki with Sea view 05 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 335 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments IN

Apartments IN

Ubytovanie (Apartmány) Apartments IN. Apartments IN has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Veliki Drvenik, 1.4 km from Solinska Bay Beach. Ubytovanie Apartments IN sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Utula

Holiday home Utula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Utula. Featuring a fitness centre, a shared lounge, and a garden, Holiday home Utula provides accommodation in Veliki Drvenik with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday home Utula sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nina

Nina

Ubytovanie (Penzión) Nina. Set in Veliki Drvenik, 2.1 km from Krknjasi Beach, Nina offers accommodation with a garden, free private parking, a private beach area and a terrace. Ubytovanie Nina sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dororeja

Villa Dororeja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Dororeja. Located in Veliki Drvenik, 1.4 km from Solinska Bay Beach and 2 km from Krknjasi Beach, Villa Dororeja provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Dororeja sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Bobovisce bb Croatia

Holiday home Bobovisce bb Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Bobovisce bb Croatia. Holiday home Bobovisce bb Croatia is located in Veliki Drvenik and offers barbecue facilities. The property has sea views and is 50 km from Split. Ubytovanie Holiday home Bobovisce bb Croatia sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lučin

Apartments Lučin

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Lučin. Situated in Veliki Drvenik, 1.6 km from Solinska Bay Beach and 2. Ubytovanie Apartments Lučin sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lida

Holiday Home Lida

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lida. Enjoying a peaceful surroundings on an island Drvenik Veliki, Holiday Home Lida is set just steps away from the beach. Ubytovanie Holiday Home Lida sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli

One-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli. One-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli is situated in Veliki Drvenik and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Drvenik Veli sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 17910

Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 17910

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 17910. Offering free WiFi and free private parking, Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 17910 is located in Veliki Drvenik, just 50 metres from Vela... Ubytovanie Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 17910 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 16787

Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 16787

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 16787. Situated in Veliki Drvenik in the Split-Dalmatia County region, with Vela Rina Beach nearby, Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 16787 features... Ubytovanie Apartments by the sea Drvenik Mali (Drvenik) - 16787 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Villa Marela

Holiday Home Villa Marela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Marela. Set in Veliki Drvenik, just 1.9 km from Solinska Bay Beach, Holiday Home Villa Marela offers beachfront accommodation with a garden, a private beach area,... Ubytovanie Holiday Home Villa Marela sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Drvenik Veliki, Drvenik - 16937

Seaside holiday house Drvenik Veliki, Drvenik - 16937

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Drvenik Veliki, Drvenik - 16937. Located in Veliki Drvenik, 1.3 km from Solinska Bay Beach and 2. Ubytovanie Seaside holiday house Drvenik Veliki, Drvenik - 16937 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Seaside family friendly house with a swimming pool Cove Pernatice, Drvenik - 11590

Seaside family friendly house with a swimming pool Cove Pernatice, Drvenik - 11590

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside family friendly house with a swimming pool Cove Pernatice, Drvenik - 11590. Featuring sea views, Seaside family friendly house with a swimming pool Cove Pernatice, Drvenik - 11590 provides accommodation with a balcony, around 750... Ubytovanie Seaside family friendly house with a swimming pool Cove Pernatice, Drvenik - 11590 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Uvala Bok Cr

Apartment Uvala Bok Cr

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Uvala Bok Cr. Apartment Uvala Bok Cr is set in Veliki Drvenik and offers barbecue facilities. The 4-star apartment has sea views and is 50 km from Split. Ubytovanie Apartment Uvala Bok Cr sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Drvenik Veliki w/ WiFi and 4 Bedrooms

Nice home in Drvenik Veliki w/ WiFi and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Drvenik Veliki w/ WiFi and 4 Bedrooms. Nice home in Drvenik Veliki w/ WiFi and 4 Bedrooms is located in Veliki Drvenik and offers barbecue facilities. Ubytovanie Nice home in Drvenik Veliki w/ WiFi and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 369 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 10346

Apartments by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 10346

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 10346. Apartments by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 10346 is located in Veliki Drvenik. With free private parking, the property is 1. Ubytovanie Apartments by the sea Drvenik Veliki, Drvenik - 10346 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Milan

Apartment Milan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Milan. Located in Veliki Drvenik, 1.7 km from Solinska Bay Beach and 2.3 km from Krknjasi Beach, Apartment Milan offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Apartment Milan sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivica

Apartments Ivica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivica. Set 1.4 km from Solinska Bay Beach, Apartments Ivica offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Ivica sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Holiday Home Leko

Holiday Home Leko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Leko. Ubytovanie Holiday Home Leko sa nachádza v obci Veliki Drvenik a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Ubytovanie Holiday Home Leko sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Holiday Home in Grabula Bay

Robinson Holiday Home in Grabula Bay

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Holiday Home in Grabula Bay. Boasting sea views, Robinson Holiday Home in Grabula Bay features accommodation with a terrace and a balcony, around 1.4 km from Solinska Bay Beach. Ubytovanie Robinson Holiday Home in Grabula Bay sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly seaside apartments Drvenik Veliki, Drvenik - 11832

Family friendly seaside apartments Drvenik Veliki, Drvenik - 11832

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly seaside apartments Drvenik Veliki, Drvenik - 11832. Apartment Drvenik Veliki 11832a offers accommodation in Veliki Drvenik, 26 km from Split. The property features views of the sea is 40 km from Hvar. Ubytovanie Family friendly seaside apartments Drvenik Veliki, Drvenik - 11832 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luna

Villa Luna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Luna. Set in Veliki Drvenik, just 1.8 km from Solinska Bay Beach, Villa Luna offers beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden, a... Ubytovanie Villa Luna sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Drvenik Veliki, Drvenik - 11471

Apartments with a parking space Drvenik Veliki, Drvenik - 11471

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Drvenik Veliki, Drvenik - 11471. Located in Veliki Drvenik, 1.3 km from Solinska Bay Beach and 2 km from Krknjasi Beach, Apartments with a parking space Drvenik Veliki, Drvenik - 11471... Ubytovanie Apartments with a parking space Drvenik Veliki, Drvenik - 11471 sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Two-Bedroom Apartment in Drvenik Veliki

Two-Bedroom Apartment in Drvenik Veliki

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Drvenik Veliki. Offering free WiFi and sea views, Two-Bedroom Apartment in Drvenik Veliki is an accommodation set in Veliki Drvenik. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Drvenik Veliki sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veronika

Veronika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Veronika. Located in Mali Drvenik in the Split-Dalmatia County region, Veronika has a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytovanie Veronika sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OLEA Resort

OLEA Resort

Ubytovanie (Apartmány) OLEA Resort. Located 2.9 km from Krknjasi Beach, OLEA Resort provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a 24-hour front desk for your... Ubytovanie OLEA Resort sa nachádza v meste Veliki Drvenik (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)