Hľadať

Ubytovanie

Rooms by the sea Kastel Novi, Kastela - 17909 Penzión

Kastel Novi, 21216 Kaštela, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Kastel Novi, Kastela - 17909. Rooms by the sea Kastel Novi, Kastela - 17909 features air-conditioned rooms with satellite TV in the Kastel Novi district of Kaštela. Ubytovanie Rooms by the sea Kastel Novi, Kastela - 17909 sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms by the sea Kastel Novi, Kastela - 17909

Located around 400 metres from Gabine Beach, the guest house with free WiFi is also 700 metres away from Đardin Beach. Bijačka Kaštela Beach is 800 metres from Rooms by the sea Kastel Novi, while Putalj Winery is 9 km from the property. All rooms at the guest house are fitted with a private bathroom fitted with a shower. The nearest airport is Split Airport, 4 km from the accommodation. Rooms by the sea Kastel Novi, Kastela - 17909 features air-conditioned rooms with satellite TV in the Kastel Novi district of Kaštela.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Rooms by the sea Kastel Novi, Kastela - 17909

  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pláž
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Parkovisko nie je k dispozícii..

Iná ubytovanie v meste Kastel Novi

Villa Antonia

10

Villa Antonia

Ubytovanie (Vila) Villa Antonia. Set within the Kastel Novi district in Kaštela, Villa Antonia has air conditioning, a patio, and pool views. Ubytovanie Villa Antonia sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 506 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Barbara

10

Villa Barbara

Ubytovanie (Vila) Villa Barbara. Boasting garden views, Villa Barbara features accommodation with a terrace, around 8 km from Putalj Winery. This villa also features a private pool. Ubytovanie Villa Barbara sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 358 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Jelena

10

Apartman Jelena

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Jelena. Apartman Jelena sa nachádza v meste Kaštela, len 500 metrov od pláže Gabine. Ponúka spoločný salónik, záhradu a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Apartman Jelena sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaview villa with pool

10

Seaview villa with pool

Ubytovanie (Apartmán) Seaview villa with pool. Located in Kastel Novi, Seaview villa with pool provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an... Ubytovanie Seaview villa with pool sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Klobuka 2

10

Apartment Klobuka 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Klobuka 2. Situated in Kaštela, 1.5 km from Resnik Beach and 7 km from Putalj Winery, Apartment Klobuka 2 features accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Apartment Klobuka 2 sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lavanda Apartment

9,9

Lavanda Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lavanda Apartment. Set in Kaštela, 550 metres from Đardin Beach and 700 metres from Gabine Beach, Lavanda Apartment offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytovanie Lavanda Apartment sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Vodanovic

9,9

Apartman Vodanovic

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Vodanovic. Featuring sea views, Apartman Vodanovic offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Bijačka Kaštela Beach. Ubytovanie Apartman Vodanovic sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Čuljak

9,9

Apartment Čuljak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Čuljak. Set in Kaštela, 650 metres from Gabine Beach and 650 metres from Đardin Beach, Apartment Čuljak offers air-conditioned accommodation with a terrace and... Ubytovanie Apartment Čuljak sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Aurora

9,9

Villa Aurora

Ubytovanie (Apartmány) Villa Aurora. Providing pool views, Villa Aurora in Kaštela provides accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities and a... Ubytovanie Villa Aurora sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Apartment Tomo

9,9

Apartment Tomo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomo. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, Apartment Tomo can be found in Kaštela, close to Đardin Beach and a 12-minute walk from... Ubytovanie Apartment Tomo sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rustik

9,9

Apartment Rustik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rustik. Set within the Kastel Stafilic district in Kaštela, Apartment Rustik has air conditioning, a patio, and sea views. Ubytovanie Apartment Rustik sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sky - Heating Pool

9,9

Villa Sky - Heating Pool

Ubytovanie (Vila) Villa Sky - Heating Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Sky - Heating Pool is located in Kastel Novi. Ubytovanie Villa Sky - Heating Pool sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 580 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Meridians

9,9

Apartments Meridians

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Meridians. Located 400 metres from Gabine Beach, Apartments Meridians offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Meridians sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ivan

9,8

Apartman Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivan. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartman Ivan can be found in Kastel Novi, close to Bijačka Kaštela Beach and 1. Ubytovanie Apartman Ivan sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barać

9,8

Barać

Ubytovanie (Apartmán) Barać. Situated in Kaštela, just 450 metres from Đardin Beach, Barać features beachfront accommodation with a bar, a garden, water sports facilities and free... Ubytovanie Barać sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Paulina

9,8

Apartman Paulina

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Paulina. Ubytovanie Apartman Paulina sa nachádza v meste Kaštela, 22 km od Splitu a 8 km od Trogiru. Táto ubytovacia jednotka je vybavená klimatizáciou. Ubytovanie Apartman Paulina sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Yole apartman

9,8

Yole apartman

Ubytovanie (Apartmán) Yole apartman. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Yole apartman can be found in Kaštela, close to Bijačka Kaštela Beach and a 13-minute walk from... Ubytovanie Yole apartman sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovely apartments Kaštela

9,8

Lovely apartments Kaštela

Ubytovanie (Apartmány) Lovely apartments Kaštela. Set 350 metres from Bijačka Kaštela Beach, Lovely apartments Kaštela offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Lovely apartments Kaštela sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mršo

9,8

Apartmani Mršo

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Mršo. Apartmani Mršo ponúka ubytovanie s výhľadom na more a hory v meste Kaštela, v Splitsko-dalmatínskej župe. Ubytovanie Apartmani Mršo sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Royal View Apartment

9,8

Royal View Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Royal View Apartment. Boasting sea views, Royal View Apartment features accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Bijačka Kaštela Beach. Ubytovanie Royal View Apartment sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luce&Nina

9,8

Luce&Nina

Ubytovanie (Apartmán) Luce&Nina. Ubytovanie Luce&Nina sa nachádza vo štvrti Kastel Novi v meste Kaštela a ponúka klimatizáciu, balkón a výhľad na more. Ubytovanie Luce&Nina sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azzuro

9,8

Azzuro

Ubytovanie (Apartmány) Azzuro. Set 500 metres from Gabine Beach, Azzuro offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Azzuro sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Castello

9,8

Villa Castello

Ubytovanie (Vila) Villa Castello. Boasting a patio with pool views, an outdoor swimming pool and a shared lounge, Villa Castello can be found in Kaštela, close to Bijačka Kaštela Beach and... Ubytovanie Villa Castello sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 550 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Niris

9,8

Studio apartman Niris

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Niris. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Studio apartman Niris can be found in Kaštela, close to Bijačka Kaštela Beach and an... Ubytovanie Studio apartman Niris sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Drmic

9,8

Apartment Drmic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Drmic. Featuring a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Drmic can be found in Kaštela, close to Bijačka Kaštela Beach and a... Ubytovanie Apartment Drmic sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ratka

9,7

Apartmani Ratka

Ubytovanie (Penzión) Apartmani Ratka. Located in Kaštela, within 400 metres of Bijačka Kaštela Beach and 450 metres of Gabine Beach, Apartmani Ratka provides accommodation with a garden and... Ubytovanie Apartmani Ratka sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

vila Maslina

9,7

vila Maslina

Ubytovanie (Vila) vila Maslina. Set just 2.9 km from Bijačka Kaštela Beach, vila Maslina offers accommodation in Kaštela with access to an outdoor swimming pool, a private beach area, as... Ubytovanie vila Maslina sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rosa Ventorum

9,7

Villa Rosa Ventorum

Ubytovanie (Vila) Villa Rosa Ventorum. Featuring a balcony with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a fitness centre, Villa Rosa Ventorum can be found in Kaštela, close to Gabine... Ubytovanie Villa Rosa Ventorum sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rosa

9,7

Villa Rosa

Ubytovanie (Vila) Villa Rosa. Set in Kaštela, Villa Rosa offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared lounge and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Rosa sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 514 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lara

9,7

Apartment Lara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lara. Trojhviezdičkové ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v meste Kaštel Novi v Splitsko-dalmatínskej župe a môže sa pochváliť bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosmo

9,7

Cosmo

Ubytovanie (Apartmán) Cosmo. Offering a terrace and city view, Cosmo is situated in Kaštela, 700 metres from Gabine Beach and less than 1 km from Štalija Beach. Ubytovanie Cosmo sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Castelli, 5 stars apartment

9,7

Villa Castelli, 5 stars apartment

Ubytovanie (Apartmán) Villa Castelli, 5 stars apartment. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Castelli is located in Kaštela. Ubytovanie Villa Castelli, 5 stars apartment sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment Duje

9,7

Studio apartment Duje

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment Duje. Ubytovanie Studio apartment Duje sa nachádza v štvrti Kastel Novi v meste Kaštela, len 600 metrov od pláže Dardin. Ubytovanie Studio apartment Duje sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valerija

9,7

Apartment Valerija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Valerija. Set in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Gabine Beach reachable within 500 metres, Apartment Valerija offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartment Valerija sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kala

9,7

Apartment Kala

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Kala. Located in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Đardin Beach reachable within 500 metres, Apartment Kala provides accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartment Kala sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse NINA

9,7

Guesthouse NINA

Ubytovanie (Apartmán) Guesthouse NINA. Set in Kastel Novi, just 1.1 km from Đardin Beach, Guesthouse NINA offers beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Guesthouse NINA sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kosta

9,6

Villa Kosta

Ubytovanie (Vila) Villa Kosta. Set in Kastel Novi, Villa Kosta features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free WiFi, and luggage storage space. Ubytovanie Villa Kosta sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Petrič

9,6

apartman Petrič

Ubytovanie (Apartmány) apartman Petrič. Located in Kaštela, apartman Petrič offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as an outdoor swimming pool and... Ubytovanie apartman Petrič sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

A breathtaking Villa

9,6

A breathtaking Villa

Ubytovanie (Vila) A breathtaking Villa. Located in Kaštela, A breathtaking Villa provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie A breathtaking Villa sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 405 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nane

9,6

Apartman Nane

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nane. Ubytovacie zariadenie Apartman Nane sa nachádza v meste Kaštela, 400 metrov od pláže Gabine a 700 metrov od pláže Đardin. Ubytovanie Apartman Nane sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mira

9,6

Apartments Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira sa nachádzajú v meste Kaštela, ponúkajú TV a kuchyňu. Počas pobytu v nich môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Mira sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grgin Apartments

9,6

Grgin Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Grgin Apartments. Apartmány Grgin sa nachádzajú v meste Kaštel Novi, 20 km od mesta Split. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Grgin Apartments sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dobrila

9,6

Apartments Dobrila

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dobrila. Apartmány Dobrila sa nachádzajú v obci Kaštel Stari. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Split je vzdialený 13 km. Ubytovanie Apartments Dobrila sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rusula

9,5

Villa Rusula

Ubytovanie (Apartmány) Villa Rusula. Ubytovacie zariadenie Villa Rusula sa nachádza v letovisku Kastel Novi a ponúka vám ubytovanie s klimatizáciou a vstupom do záhrady s vonkajším bazénom. Ubytovanie Villa Rusula sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

9,5

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Marina can be found in Kaštela, close to Štalija Beach and a 12-minute... Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Mila Kastela

9,5

Villa Mila Kastela

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mila Kastela. Ubytovanie Villa Mila Kastela sa nachádza v letovisku Kaštel Novi, 43 km od mesta Omiš. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Mila Kastela sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Amari

9,5

Apartments Amari

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Amari. Located in Kaštela in the Split-Dalmatia County region and Gabine Beach reachable within 400 metres, Apartments Amari provides accommodation with free... Ubytovanie Apartments Amari sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Olivia

9,5

Apartment Olivia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Olivia. Situated in Kaštela, 700 metres from Gabine Beach and less than 1 km from Bijačka Kaštela Beach, Apartment Olivia offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Olivia sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andela

9,5

Apartment Andela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andela. Located 550 metres from Gabine Beach and 600 metres from Đardin Beach, Apartment Andela in Kaštela provides air-conditioned accommodation with views of the... Ubytovanie Apartment Andela sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA NICOLINA

9,4

VILLA NICOLINA

Ubytovanie (Apartmány) VILLA NICOLINA. Set 450 metres from Gabine Beach, VILLA NICOLINA offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and... Ubytovanie VILLA NICOLINA sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rozzaria

9,4

Villa Rozzaria

Ubytovanie (Vila) Villa Rozzaria. Situated within the Kastel Novi district in Kaštela, Villa Rozzaria has air conditioning, a patio, and pool views. Ubytovanie Villa Rozzaria sa nachádza v meste Kastel Novi (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)