Hľadať

Ubytovanie

Rooms Ladonja Bed and breakfast

Rovinjska 27, 52210 Rovinjsko Selo, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Ladonja. Ubytovacie zariadenie Rooms Ladonja sa nachádza v meste Rovinjsko Selo a ponúka bezplatné Wi-Fi, ktoré je k dispozícii v celom objekte. Ubytovanie Rooms Ladonja sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms Ladonja

Ubytovacie zariadenie B&B Ladonja Rooms sa nachádza uprostred záhrady a ponúka tiež bar s kaviarňou a terasou. Všetky klimatizované izby sú vybavené satelitnou LED TV a skriňou. Letisko Pula je vzdialené 40 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovacie zariadenie Rooms Ladonja sa nachádza v meste Rovinjsko Selo a ponúka bezplatné Wi-Fi, ktoré je k dispozícii v celom objekte. V súkromnej kúpeľni so sprchovacím kútom nájdete sušič vlasov a toaletné potreby zdarma. Rovinj a najbližšia pláž sú vzdialené približne 7 km. Za príplatok pre vás zabezpečia kyvadlovú dopravu medzi ubytovacím zariadením a letiskom.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bar

Vybavenie ubytovania Rooms Ladonja

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Chladnička
 • Skriňa alebo šatník
 • Bezplatné toaletné potreby
 • Sušič vlasov
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • TV s plochou obrazovkou
 • Káblové kanály
 • Satelitné kanály
 • Rozkladacia pohovka
 • Skladacia posteľ
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Terasa
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Súkromný vchod
 • Nefajčiarske izby
 • Bar
 • Fantastická káva!
 • Prehliadky na bicykli
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)

Iná ubytovanie v meste Rovinjsko Selo

Apartment Miral

9,9

Apartment Miral

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Miral. Apartment Miral is situated in Rovinjsko Selo and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Miral sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Emmi

9,8

Apartment Emmi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Emmi. Ubytovacie zariadenie Apartment Emmi sa nachádza v obci Rovinjsko Selo na polostrove Istria a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Emmi sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Magica

9,7

Holiday House Magica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Magica. Boasting an outdoor pool and garden views, Holiday House Magica is situated in Rovinj. Ubytovanie Holiday House Magica sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ersilija

9,7

Apartman Ersilija

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ersilija. Situated in Rovinjsko Selo, Apartman Ersilija features accommodation with a garden, free WiFi, an ATM, and luggage storage space. Ubytovanie Apartman Ersilija sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MIADEA

9,6

MIADEA

Ubytovanie (Apartmány) MIADEA. Ubytovacie zariadenie MIADEA sa nachádza v obci Rovinjsko Selo, 41 km od Puly a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie MIADEA sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Grazia

9,6

Casa Grazia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Grazia. Casa Grazia is situated in Rovinjsko Selo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Casa Grazia sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angeline

9,6

Apartments Angeline

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Angeline. Located in Rovinjsko Selo, 41 km from Pula, Apartments Angeline provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Angeline sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stella

9,6

Apartments Stella

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stella. Apartmány Stella sa nachádzajú na tichom mieste v obci Rovinjsko Selo a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné... Ubytovanie Apartments Stella sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Erbirosa

9,6

Apartment Erbirosa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Erbirosa. Apartmán Erbirosa sa nachádza na pokojnom mieste v obci Rovinjsko Selo. Ponúka vám kompletne vybavené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartment Erbirosa sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Asparagus

9,5

Apartment Asparagus

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Asparagus. Apartment Asparagus offers accommodation in Rovinjsko Selo, 7 km from Rovinj. Guests benefit from terrace. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Asparagus sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Juli's Place

9,5

Juli's Place

Ubytovanie (Apartmány) Juli's Place. Situated in Rovinjsko Selo, 41 km from Pula, Juli's Place features a garden and free WiFi. Ubytovanie Juli's Place sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marko

9,4

Apartment Marko

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marko. Ubytovacie zariadenie Apartment Marko sa nachádza v obci Rovinjsko Selo, 47 km letoviska Portorož a 7 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Apartment Marko sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iva

9,4

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Iva. Located in Rovinjsko Selo, 41 km from Pula, Apartment Iva provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tona

9,4

Tona

Ubytovanie (Apartmán) Tona. Situated in Rovinjsko Selo, Tona features accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden views and is 41 km from Pula. Ubytovanie Tona sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rose

9,4

Apartment Rose

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rose. Set in Rovinjsko Selo in the Istria region, Apartment Rose features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Rose sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pokrajac

9,4

Apartment Pokrajac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pokrajac. Apartmán Pokrajac sa nachádza v obci Rovinjsko Selo. Ubytovanie Apartment Pokrajac sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria).

Apartments Midea 2

9,4

Apartments Midea 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Midea 2. Set in Rovinj, Apartments Midea 2 offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartments Midea 2 sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mare

9,4

Villa Mare

Ubytovanie (Apartmány) Villa Mare. Štýlová vila Luxury Mare sa nachádza na pokojnom mieste na vidieku v obci Rovinjsko Selo a ponúka vonkajší bazén, veľkú zelenú záhradu a moderne zariadené... Ubytovanie Villa Mare sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pokrajac

9,3

Apartment Pokrajac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pokrajac. Located 47 km from Portorož, Apartment Pokrajac offers accommodation in Rovinjsko Selo. Ubytovanie Apartment Pokrajac sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nada and family

9,3

Nada and family

Ubytovanie (Apartmány) Nada and family. Set in Rovinjsko Selo, 41 km from Pula, Nada and family offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Nada and family sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Matej

9,3

Apartment Matej

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Matej. Apartmán Matej ponúka ubytovanie v letovisku Rovinjsko Selo. Táto klimatizovaná jednotka je vzdialená 46 km od mesta Portorož. Ubytovanie Apartment Matej sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment and Room Marlen

9,2

Apartment and Room Marlen

Ubytovanie (Penzión) Apartment and Room Marlen. Apartmán a izba Marlen sa nachádza 300 metrov od centra obce Rovinjsko Selo. Ubytovanie Apartment and Room Marlen sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bellavista

9,2

Apartments Bellavista

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bellavista. Set in Rovinjsko Selo, 41 km from Pula, Apartments Bellavista offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Bellavista sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gino

9

Apartment Gino

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gino. Apartment Gino is set in Rovinjsko Selo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Gino sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Marković 279

8,9

Guest House Marković 279

Ubytovanie (Penzión) Guest House Marković 279. Penzión Marković 279 ponúka ubytovanie v apartmánoch a izbách v obci Rovinjsko Selo, 6 km od Rovijni. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guest House Marković 279 sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tamara

8,9

Apartments Tamara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tamara. Situated in Rovinjsko Selo, 41 km from Pula, Apartments Tamara features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Apartments Tamara sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Natka Bed and Breakfast

8,9

Villa Natka Bed and Breakfast

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Natka Bed and Breakfast. Set in Rovinjsko Selo, 40 km from Pula, Villa Natka Bed and Breakfast offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Villa Natka Bed and Breakfast sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angelina Apartment

8,9

Angelina Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Angelina Apartment. Located in Rovinjsko Selo in the Istria region, Angelina Apartment features a patio and garden views. Ubytovanie Angelina Apartment sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Villa Oasa 1

8,9

B&B Villa Oasa 1

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Villa Oasa 1. Offering an outdoor pool and a shared furnished terrace, Guesthouse Oasa is set in Rovinj and provides air-conditioned accommodation with free WiFi access... Ubytovanie B&B Villa Oasa 1 sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Villa Oasa 2

8,9

B&B Villa Oasa 2

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Villa Oasa 2. Ubytovacie zariadenie B&B Villa Oasa 2 sa nachádza 8 km od Katedrály sv. Ubytovanie B&B Villa Oasa 2 sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nikolena

8,8

Apartment Nikolena

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nikolena. Situated in Rovinjsko Selo, 41 km from Pula, Apartment Nikolena features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Nikolena sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Paradis

8,8

Apartments Paradis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Paradis. Featuring an outdoor pool with a small bar and a garden with barbecue, Apartments Paradis all come with a balcony, free Wi-Fi and free parking. Ubytovanie Apartments Paradis sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Casa Barbaro

8,8

Guesthouse Casa Barbaro

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Casa Barbaro. Penzión Casa Barbaro sa nachádza v obci Rovinjsko Selo, 10 km od mesta Rovinj. Ubytovanie Guesthouse Casa Barbaro sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Victoria

8,7

Holiday Home Victoria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Victoria. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Victoria is situated in Rovinjsko Selo. Ubytovanie Holiday Home Victoria sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Villa Oasa 3

8,7

B&B Villa Oasa 3

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Villa Oasa 3. Set in Rovinjsko Selo, B&B Villa Oasa 3 offers accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and ticket service. Ubytovanie B&B Villa Oasa 3 sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Emanuela

8,7

Apartment Emanuela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Emanuela. Situated in Rovinjsko Selo in the Istria region, Apartment Emanuela has a balcony. Ubytovanie Apartment Emanuela sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mila

8,6

Mila

Ubytovanie (Apartmán) Mila. Located in Rovinjsko Selo in the Istria region, Apartment Kulic features a balcony and city views. Ubytovanie Mila sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Liliana

8,5

Guest House Liliana

Ubytovanie (Penzión) Guest House Liliana. Penzión Guest House Liliana sa nachádza v meste Rovinj, 7 km od akvária. Ponúka vám záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a výbavu na grilovanie. Ubytovanie Guest House Liliana sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pokrajac Guest House

8,4

Pokrajac Guest House

Ubytovanie (Penzión) Pokrajac Guest House. Pokrajac Guest House is a 3-star property situated in Rovinjsko Selo. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Pokrajac Guest House sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kimberly

8,2

Villa Kimberly

Ubytovanie (Apartmány) Villa Kimberly. Ubytovacie zariadenie Villa Kimberly sa nachádza v meste Rovinj, 10 minút jazdy autom od historického centra mesta. Ubytovanie Villa Kimberly sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Sanjković

7,8

Apartman Sanjković

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartman Sanjković. Apartmán Sanjković je rekreačný dom, ktorý sa nachádza v obci Rovinjsko Selo a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartman Sanjković sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivana

7,6

Apartments Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivana. Situated in Rovinjsko Selo, 41 km from Pula, Apartments Ivana features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Ivana sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pokrajac

Apartment Pokrajac

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pokrajac. Situated in Rovinjsko Selo in the Istria region, Apartment Pokrajac features a balcony. Ubytovanie Apartment Pokrajac sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Villa di Rovigno with Pool, Hot Tub and Sea View

Modern Villa di Rovigno with Pool, Hot Tub and Sea View

Ubytovanie (Vila) Modern Villa di Rovigno with Pool, Hot Tub and Sea View. Set in Rovinjsko Selo, Modern Villa di Rovigno with Pool, Hot Tub and Sea View offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Modern Villa di Rovigno with Pool, Hot Tub and Sea View sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 174 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Abyss

Villa Abyss

Ubytovanie (Vila) Villa Abyss. Set in Rovinjsko Selo, Villa Abyss features a private pool. The air-conditioned accommodation is 41 km from Pula. Ubytovanie Villa Abyss sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 239 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rovigno

Villa Rovigno

Ubytovanie (Vila) Villa Rovigno. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Rovigno is set in Rovinjsko Selo. Ubytovanie Villa Rovigno sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 342 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bubi

Villa Bubi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Bubi. Featuring an outdoor swimming pool with sun loungers, Villa Bubi offers air-conditioned interior with free Wi-Fi. Ubytovanie Villa Bubi sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cosy House for rent in Rovinj

Cosy House for rent in Rovinj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cosy House for rent in Rovinj. Cosy House for rent in Rovinj is located in Rovinjsko Selo and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Cosy House for rent in Rovinj sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Maklavun

Holiday Home Maklavun

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Maklavun. Boasting a garden, private pool and pool views, Holiday Home Maklavun is situated in Šorići. Ubytovanie Holiday Home Maklavun sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 284 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art House - Rovinj Holiday in Kroatien

Art House - Rovinj Holiday in Kroatien

Ubytovanie (Vila) Art House - Rovinj Holiday in Kroatien. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Art House - Rovinj Holiday in Kroatien features accommodation in Rovinjsko Selo... Ubytovanie Art House - Rovinj Holiday in Kroatien sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa #1

Villa #1

Ubytovanie (Vila) Villa #1. Located in Rovinjsko Selo, Villa #1 provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. The property features garden views. Ubytovanie Villa #1 sa nachádza v meste Rovinjsko Selo (Chorvátsko - Istria).