Hľadať

Ubytovanie

***ROOMS MASLINA Bed and breakfast

LIII 2, 23263 Ždrelac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Bed and breakfast) ***ROOMS MASLINA. Located in Ždrelac, 250 metres from Matlovac Beach and 1. Ubytovanie ***ROOMS MASLINA sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania ***ROOMS MASLINA

2 km from the bed and breakfast. 3 km from Banj Beach, ***ROOMS MASLINA provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and a bar. A buffet breakfast is available daily at ***ROOMS MASLINA. Mali Ždrelac Beach is 2. The accommodation offers a terrace. If you would like to discover the area, hiking, diving and cycling are possible in the surroundings and ***ROOMS MASLINA can arrange a bicycle rental service. The bed and breakfast offers a flat-screen TV and a private bathroom with a hairdryer, free toiletries and shower. Located in Ždrelac, 250 metres from Matlovac Beach and 1.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bar
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania ***ROOMS MASLINA

 • Na pláži
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešie prehliadky
 • Pláž
 • Aquapark Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)za príplatok
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Strážené parkovisko
 • Individuálny check-in/check-out
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Zmenáreň
 • Expresný check-in/check-out
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Televízne programy pre deti
 • Hasiace prístroje
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Ždrelac

Guesthouse Vila Ruzmarin

9,8

Guesthouse Vila Ruzmarin

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Vila Ruzmarin. Penzión Guesthouse Vila Ruzmarin sa nachádza v obci Ždrelac a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Každá izba má balkón. Ubytovanie Guesthouse Vila Ruzmarin sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355

9,7

Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355. Situated in Ždrelac and only 800 metres from Mali Ždrelac Beach, Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355 features accommodation with sea... Ubytovanie Holiday house with a parking space Zdrelac, Pasman - 15355 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8406

9,7

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8406

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8406. Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8406 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Ždrelac, 800 metres from Mali Ždrelac Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8406 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Veronika

9,7

Apartments Veronika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Veronika. Providing garden views, Apartments Veronika in Ždrelac provides accommodation, free bikes, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue facilities... Ubytovanie Apartments Veronika sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman s pogledom

9,7

Apartman s pogledom

Ubytovanie (Apartmány) Apartman s pogledom. Ubytovanie Apartman s pogledom sa nachádza v obci Ždrelac na ostrove Pašman, 400 metrov od pláže Mali Ždrelac. Ubytovanie Apartman s pogledom sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Misic

9,6

Apartmani Misic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Misic. Ubytovanie Apartmani Misic sa nachádza necelý 1 km od pláže Matlovac a ponúka reštauráciu, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným... Ubytovanie Apartmani Misic sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI BAKETARIĆ

9,6

APARTMANI BAKETARIĆ

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI BAKETARIĆ. Ubytovanie APARTMANI BAKETARIĆ sa nachádza v meste Ždrelac, ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu s príslušenstvom na grilovanie. Ubytovanie APARTMANI BAKETARIĆ sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Terezija

9,6

Apartments Terezija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Terezija. Situated in Ždrelac in the Pasman Island region and Matlovac Beach reachable within 100 metres, Apartments Terezija features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Terezija sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veja

9,4

Veja

Ubytovanie (Apartmán) Veja. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Veja is set in Ždrelac. The property features garden views. Ubytovanie Veja sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Tanja

9,3

Apartmani Tanja

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Tanja. Ubytovanie Apartmani Tanja s výhľadom do záhrady sa nachádza v obci Ždrelac a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, záhradou, grilom a terasou. Ubytovanie Apartmani Tanja sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment 34

9,2

Apartment 34

Ubytovanie (Apartmán) Apartment 34. Apartmán 34 sa nachádza v obci Ždrelac, 12 km od Zadaru a 49 km od mesta Vodice a ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. K vybaveniu patrí balkón. Ubytovanie Apartment 34 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MaLu

9,1

Apartment MaLu

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MaLu. Apartmán MaLu sa nachádza v meste Ždrelac a hosťom ponúka gril a záhradu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartment MaLu sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nena

9,1

Apartmani Nena

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nena. Apartmani Nena ponúkajú ubytovanie v Ždrelac s výhľadom na more, reštauráciou, záhradou, súkromnou plážou, grilom a terasou. Ubytovanie Apartmani Nena sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Barbara

9

Apartments Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Barbara. Apartmány Barbara sa nachádzajú v dedine Banj na ostrove Pašman, 14 km od mesta Zadar. Ubytovanie Apartments Barbara sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Denis Apartment

9

Denis Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Denis Apartment. Ubytovacie zariadenie Denis Apartment sa nachádza v obci Ždrelac, 500 metrov od pláže Matlovac a 1,5 km od pláže Banj. Ubytovanie Denis Apartment sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments DJ

8,9

Apartments DJ

Ubytovanie (Apartmány) Apartments DJ. Located 300 metres from Matlovac Beach, Apartments DJ offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments DJ sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8405

8,8

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8405

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8405. Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8405 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ždrelac, 500 metres from Mali Ždrelac Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8405 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Ždrelac

8,8

Apartmani Ždrelac

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Ždrelac. Apartmány Ždrelac sa nachádzajú v tichej zelenej oblasti v letovisku Ždrelac na ostrove Pašman, iba 100 metrov od piesočnatej pláže. Ubytovanie Apartmani Ždrelac sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Miletić

8,6

Apartments Miletić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Miletić. Apartmány Miletić sa nachádzajú len 70 metrov od pláže s potápačským centrom a 2 km od obce Ždrelac na ostrove Pašman. Ubytovanie Apartments Miletić sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Apartments Paloma

8,2

Holiday Apartments Paloma

Ubytovanie (Apartmány) Holiday Apartments Paloma. Holiday Apartments Paloma has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Ždrelac, 300 metres from Mali Ždrelac Beach. Ubytovanie Holiday Apartments Paloma sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani BM Bošnjak

8,1

Apartmani BM Bošnjak

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani BM Bošnjak. Ubytovacie zariadenie Apartmani BM Bošnjak sa nachádza v obci Ždrelac na ostrove Pašman, 500 metrov od pláže Mali Ždrelac. Ubytovanie Apartmani BM Bošnjak sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krizmanić

7,9

Apartments Krizmanić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Krizmanić. Ubytovanie Apartments Krizmanić sa nachádza v letovisku Ždrelac a ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, gril a terasu. Ubytovanie Apartments Krizmanić sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kornati

7,7

Apartments Kornati

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kornati. Villa Kornati sa nachádza v tichej lokalite, len 400 metrov od piesočnatej pláže a 300 metrov od centra letoviska Ždrelac. Ubytovanie Apartments Kornati sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Zdrelac, Pasman - 340

7,1

Seaside holiday house Zdrelac, Pasman - 340

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Zdrelac, Pasman - 340. Dovolenkový dom Zdrelac 340 sa nachádza v meste Ždrelac a ponúka príjemnú terasu. Ubytovanie Seaside holiday house Zdrelac, Pasman - 340 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8299

7

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8299

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8299. Located in Ždrelac in the Pasman Island region, with Matlovac Beach and Mali Ždrelac Beach nearby, Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8299 provides... Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8299 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartment Marija

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Located in Ždrelac, 1.1 km from Mali Ždrelac Beach and 1.4 km from Matlovac Beach, Apartment Marija offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Banj, Pasman - 8206

Apartments by the sea Banj, Pasman - 8206

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Banj, Pasman - 8206. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Ždrelac, 14 km od Zadaru. Pre hostí je k dispozícií aj patio. Ubytovanie Apartments by the sea Banj, Pasman - 8206 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Glory

Apartment Glory

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Glory. Located in Ždrelac, 450 metres from Mali Ždrelac Beach and 2.7 km from Matlovac Beach, Apartment Glory offers air conditioning. Ubytovanie Apartment Glory sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Beach House

Apartments Beach House

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Beach House. Boasting a garden and barbecue facilities, Apartments Beach House offers accommodation in Ždrelac with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartments Beach House sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa FUXBAU

Villa FUXBAU

Ubytovanie (Vila) Villa FUXBAU. Located in Ždrelac, 400 metres from Mali Ždrelac Beach and 2.5 km from Zelena Punta Beach, Villa FUXBAU offers air conditioning. Ubytovanie Villa FUXBAU sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 590 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8298

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8298

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8298. Offering sea views, Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8298 is an accommodation set in Ždrelac, 400 metres from Mali Ždrelac Beach and 2. Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 8298 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 689

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 689

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 689. Located in Ždrelac in the Pasman Island region, with Matlovac Beach and Mali Ždrelac Beach nearby, Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 689 provides... Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 689 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zdrelac, Pasman - 8396

Apartments with a parking space Zdrelac, Pasman - 8396

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Zdrelac, Pasman - 8396. Situated in Ždrelac and only less than 1 km from Matlovac Beach, Apartments with a parking space Zdrelac, Pasman - 8396 features accommodation with sea... Ubytovanie Apartments with a parking space Zdrelac, Pasman - 8396 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Zdrelac/Insel Pasman 31078

Apartments in Zdrelac/Insel Pasman 31078

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Zdrelac/Insel Pasman 31078. Situated in Ždrelac in the Pasman Island region, with Matlovac Beach and Banj Beach nearby, Apartments in Zdrelac/Insel Pasman 31078 features accommodation... Ubytovanie Apartments in Zdrelac/Insel Pasman 31078 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Suzana

Apartments Suzana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Suzana. Apartments Suzana is a self-catering accommodation located in Ždrelac, featuring a garden with a terrace, air conditioning and free private parking on... Ubytovanie Apartments Suzana sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Holiday Home Haus Tom Cats (PSM170)

Holiday Home Haus Tom Cats (PSM170)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Haus Tom Cats (PSM170). Located in Ždrelac in the Pasman Island region, Holiday Home Haus Tom Cats (PSM170) has a balcony. Ubytovanie Holiday Home Haus Tom Cats (PSM170) sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Fulia

Villa Fulia

Ubytovanie (Vila) Villa Fulia. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Fulia is set in Ždrelac. Ubytovanie Villa Fulia sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartmani Pilon

Apartmani Pilon

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Pilon. Offering barbecue facilities and garden view, Apartmani Pilon is set in Ždrelac, 2.4 km from Zelena Punta Beach and 2.8 km from Matlovac Beach. Ubytovanie Apartmani Pilon sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zdrelac 8406a

Apartment Zdrelac 8406a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zdrelac 8406a. Set in Ždrelac and only 800 metres from Mali Ždrelac Beach, Apartment Zdrelac 8406a offers accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Zdrelac 8406a sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Prahović

Apartments Prahović

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Prahović. Apartmány Prahović s grilom a terasou na opaľovanie sa nachádzajú v dedinke Ždrelac. Zadar je vzdialený 12 km. Ubytovanie Apartments Prahović sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ždrelac with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (4561-1)

Apartment in Ždrelac with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (4561-1)

Ubytovanie (Apartmány) Apartment in Ždrelac with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (4561-1). Set in Ždrelac, 1.1 km from Mali Ždrelac Beach and 1. Ubytovanie Apartment in Ždrelac with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (4561-1) sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2)

Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2). Offering sea views, Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2) is an accommodation set in Ždrelac, 50 metres from Mali Ždrelac... Ubytovanie Apartment in Ždrelac with Seaview, Terrace, Air condition (4660-2) sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 695

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 695

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 695. Apartmán Ždrelac 695a sa nachádza v dedinke Ždrelac, 11 km od Zadaru a 17 km od letoviska Biograd na Moru. Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 695 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 15911

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 15911

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 15911. Featuring sea views, Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 15911 is located in Ždrelac, 2.5 km from Matlovac Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 15911 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 12662

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 12662

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 12662. Located in Ždrelac, this air-conditioned apartment features a patio with sea views. The unit is 11 km from Zadar. The kitchen is equipped with a fridge. Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 12662 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 11260

Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 11260

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 11260. Featuring sea views, Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 11260 offers accommodation with a terrace, around 2.8 km from Zelena Punta Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Zdrelac, Pasman - 11260 sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).

Holiday Home Villa Rossa

Holiday Home Villa Rossa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Villa Rossa. Featuring private pool, Holiday Home Villa Rossa is located on the beachfront in Ždrelac. Ubytovanie Holiday Home Villa Rossa sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 366 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Silvana

Holiday Home Silvana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Silvana. Situated in Ždrelac, 1.1 km from Matlovac Beach and 1.4 km from Mali Ždrelac Beach, Holiday Home Silvana offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Holiday Home Silvana sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home The Olive Tree House

Holiday Home The Olive Tree House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home The Olive Tree House. Boasting sea views, Holiday Home The Olive Tree House features accommodation with a garden and a patio, around 2.3 km from Matlovac Beach. Ubytovanie Holiday Home The Olive Tree House sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Tereza

Holiday Home Tereza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tereza. Offering sea views, Holiday Home Tereza is an accommodation situated in Ždrelac, 1 km from Mali Ždrelac Beach and 1.4 km from Matlovac Beach. Ubytovanie Holiday Home Tereza sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lavdara

Villa Lavdara

Ubytovanie (Vila) Villa Lavdara. Located in Ždrelac, Villa Lavdara provides accommodation with a private pool and pool views. The property features garden views. Ubytovanie Villa Lavdara sa nachádza v meste Ždrelac (Chorvátsko - Pasman Island).