Hľadať

Ubytovanie

Rooms Plaža Divuje Apartmány

Nerežišća 135, 21420 Murvica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Rooms Plaža Divuje. Ubytovacie zariadenie Rooms Plaža Divuje sa nachádza v jedinej budove priamo na pláži v zátoke Divuje. Ubytovanie Rooms Plaža Divuje sa nachádza v meste Murvica (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms Plaža Divuje

Penzión sa nachádza približne 7 km od pláže Zlatni Rat a 9 km od hlavnej autobusovej stanice v meste Bol. Počas pobytu v zariadení Plaža Divuje Rooms si môžete pripravovať vlastné jedlá na bezplatnom grile a zadarmo využívať miestne parkovisko. Ponúka ubytovanie v jednoducho zariadených jednotkách na tichom a odľahlom mieste, ako i vlastnú a la carte (výber z jedálneho lístka) reštauráciu. V meste Bol nájdete tiež najbližší obchod s potravinami, kaviareň a trh s čerstvým ovocím a zeleninou. Mesto Bol je vzdialené 9 km. Súčasťou každej z nich je aj súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom. Všetky izby majú balkón s výhľadom na more. Ubytovacie zariadenie Rooms Plaža Divuje sa nachádza v jedinej budove priamo na pláži v zátoke Divuje.

Vybavenie ubytovania Rooms Plaža Divuje

 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Donáška potravín
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Televízne programy pre deti
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Murvica

Beach Villa Majda

9,5

Beach Villa Majda

Ubytovanie (Apartmány) Beach Villa Majda. Set in Murvica in the Brac Island region and Tea Beach reachable within 100 metres, Beach Villa Majda offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities,... Ubytovanie Beach Villa Majda sa nachádza v meste Murvica (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vineyard Cottages - Murvica (146)

8,8

Vineyard Cottages - Murvica (146)

Ubytovanie (Apartmány) Vineyard Cottages - Murvica (146). Ubytovacie zariadenie Vineyard Cottages - Murvica (146) sa nachádza v obci Murvica, 200 metrov od pláže Murvica. Ubytovanie Vineyard Cottages - Murvica (146) sa nachádza v meste Murvica (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lipa Dora

Villa Lipa Dora

Ubytovanie (Vila) Villa Lipa Dora. Vila Lipa Dora s terasou sa nachádza v meste Murvica, 200 metrov od rovnomennej pláže. Ubytovanie Villa Lipa Dora sa nachádza v meste Murvica (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 475 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Eda

Robinson Eda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Eda. Located just 150 metres from Vela Farska Beach, Robinson Eda provides accommodation in Murvica with access to a garden, a terrace, as well as a shared... Ubytovanie Robinson Eda sa nachádza v meste Murvica (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Paradiso

Robinson Paradiso

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Paradiso. Set within 100 metres of Smrčeva Beach and 250 metres of Lukrecija Beach in Murvica, Robinson Paradiso offers accommodation with seating area. Ubytovanie Robinson Paradiso sa nachádza v meste Murvica (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Belle Murvica An Exquisite 3 Bedroom Villa Overlooking the Adriatic Sea

Villa Belle Murvica An Exquisite 3 Bedroom Villa Overlooking the Adriatic Sea

Ubytovanie (Vila) Villa Belle Murvica An Exquisite 3 Bedroom Villa Overlooking the Adriatic Sea. Featuring sea views, Villa Belle Murvica An Exquisite 3 Bedroom Villa Overlooking the Adriatic Sea offers accommodation with a garden and a balcony, around... Ubytovanie Villa Belle Murvica An Exquisite 3 Bedroom Villa Overlooking the Adriatic Sea sa nachádza v meste Murvica (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 673 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson House Brac (18)

Robinson House Brac (18)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson House Brac (18). Robinson House Brac (18) is a beachfront property located in Murvica, 250 metres from Murvica Beach and 400 metres from Žana Beach. Ubytovanie Robinson House Brac (18) sa nachádza v meste Murvica (Chorvátsko - Ostrov Brač).