Hľadať

Ubytovanie

ROOMS ROBERTA Penzión

PAVIĆI 116, 52474 Brtonigla, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) ROOMS ROBERTA. Situated in Brtonigla, 2.3 km from Aquapark Istralandia, ROOMS ROBERTA features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie ROOMS ROBERTA sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania ROOMS ROBERTA

Situated in Brtonigla, 2. Featuring a private bathroom, rooms at the guest house also boast a garden view. All rooms are fitted with a flat-screen TV with cable channels, fridge, a kettle, a shower, a hairdryer and a wardrobe. 3 km from Aquapark Istralandia, ROOMS ROBERTA features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. The guest house has family rooms. The nearest airport is Pula Airport, 70 km from ROOMS ROBERTA.

Vybavenie ubytovania ROOMS ROBERTA

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Individuálny check-in/check-out
 • Televízne programy pre deti
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Brtonigla

Apartment Katrina & Matthew

10

Apartment Katrina & Matthew

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katrina & Matthew. Located in Brtonigla, 8 km from Aquapark Istralandia, Apartment Katrina & Matthew provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Katrina & Matthew sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AISHA

9,9

AISHA

Ubytovanie (Apartmán) AISHA. Located just 8 km from Aquapark Istralandia, AISHA provides accommodation in Brtonigla with access to a restaurant, a garden, as well as an ATM. Ubytovanie AISHA sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stanzia Cocci

9,9

Villa Stanzia Cocci

Ubytovanie (Vila) Villa Stanzia Cocci. Set on a secluded countryside location, Villa Stanzia Cocci is an authentic Istrian stone house located on a large estate and surrounded by olive groves,... Ubytovanie Villa Stanzia Cocci sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 344 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

DAMJANIĆ HOLIDAY HOUSE

9,9

DAMJANIĆ HOLIDAY HOUSE

Ubytovanie (Dovolenkový dom) DAMJANIĆ HOLIDAY HOUSE. Featuring pool views, DAMJANIĆ HOLIDAY HOUSE provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 7 km from Aquapark... Ubytovanie DAMJANIĆ HOLIDAY HOUSE sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Colibri

9,9

Casa Colibri

Ubytovanie (Vila) Casa Colibri. Located in Brtonigla, within 3.1 km of Aquapark Istralandia, Casa Colibri offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a seasonal outdoor... Ubytovanie Casa Colibri sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana

9,8

Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Boasting sea views, Apartment Ana provides accommodation with a garden, around 5.4 km from Aquapark Istralandia. Free WiFi is available. Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luka

9,8

Villa Luka

Ubytovanie (Vila) Villa Luka. Located in Brtonigla in the Istria region, Villa Luka has a garden. Ubytovanie Villa Luka sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

The Village

9,6

The Village

Ubytovanie (Apartmán) The Village. Ubytovanie The Village sa nachádza v meste Novigrad, 8 km od miestnej autobusovej stanice. Ubytovanie The Village sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wine Residence Cattunar

9,6

Wine Residence Cattunar

Ubytovanie (Hotel) Wine Residence Cattunar. Hotel Wine Residence Cattunar sa nachádza v obci Brtonigla a ponúka bezplatné bicykle, sezónny vonkajší bazén, záhradu a fitnescentrum. Ubytovanie Wine Residence Cattunar sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Violetta

9,5

Apartment Violetta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Violetta. Apartment Violetta offers pet-friendly accommodation in Brtonigla, 33 km from Trieste and 16 km from Portorož. Ubytovanie Apartment Violetta sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Casa Garibaldi

9,4

Apartments Casa Garibaldi

Ubytovanie (Penzión) Apartments Casa Garibaldi. Apartmány Casa Garibaldi sa nachádzajú v meste Brtonigla a sídlia v tradičnom istrijskom kamennom dome. Ubytovanie Apartments Casa Garibaldi sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Pino

9,4

Guesthouse Pino

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Pino. Penzión Pino sa nachádza v obci Brtonigla a ponúka vám klimatizované ubytovacie jednotky s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Guesthouse Pino sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Mandula

9,4

Holiday Home Mandula

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Mandula. Featuring garden views, Holiday Home Mandula provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, around 3. Ubytovanie Holiday Home Mandula sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartma Fiorini Zofija

9,3

Apartma Fiorini Zofija

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Fiorini Zofija. Set in Brtonigla, within 8 km of Aquapark Istralandia, Apartma Fiorini Zofija offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartma Fiorini Zofija sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Amaryllis

9,1

Apartments Villa Amaryllis

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Amaryllis. Apartmány Villa Amaryllis ponúkajú priestrannú záhradu s grilom a jedálenským kútom. Nachádzajú sa 3 km od centra obce Brtonigla a 2 km od najbližšej... Ubytovanie Apartments Villa Amaryllis sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ranch Radin

9

Ranch Radin

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ranch Radin. Ubytovacie zariadenie Ranch Radin ponúka bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytovanie v obci Radini, 4 km od mesta Brtonigla. Ubytovanie Ranch Radin sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Istrien- Fiorini

9

Ferienhaus Istrien- Fiorini

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienhaus Istrien- Fiorini. Set in Brtonigla in the Istria region and Aquapark Istralandia reachable within 8 km, Ferienhaus Istrien- Fiorini features accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Ferienhaus Istrien- Fiorini sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Heritage Hotel San Rocco

9

Heritage Hotel San Rocco

Ubytovanie (Hotel) Heritage Hotel San Rocco. Featuring a gourmet restaurant, an outdoor swimming pool and a spa area, Heritage Hotel San Rocco is set an 18th century building in the picturesque... Ubytovanie Heritage Hotel San Rocco sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Flat Ronko

9

Modern Flat Ronko

Ubytovanie (Apartmán) Modern Flat Ronko. Moderný byt Ronko ponúka ubytovanie v meste Brtonigla. Naskytá sa z neho výhľad do záhrady. Mesto Terst je vzdialené 32 km. Ubytovanie Modern Flat Ronko sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APP Rebecca

8,9

APP Rebecca

Ubytovanie (Apartmán) APP Rebecca. Set just 2.2 km from AC Mareda Beach, APP Rebecca offers accommodation in Brtonigla with access to a garden, a casino, as well as a shared kitchen. Ubytovanie APP Rebecca sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Leana Apartments

8,2

Leana Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Leana Apartments. Apartmány Leana sa nachádzajú v obci Brtonigla na Istrii, 2,4 km od aquaparku Istralandia. Ponúkajú gril a výhľad do záhrady. Ubytovanie Leana Apartments sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Valenta

7,8

Apartment Valenta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Valenta. Apartment Valenta, a property with a garden, is set in Brtonigla, 10 km from Aquapark Istralandia. Ubytovanie Apartment Valenta sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Royale

Villa Royale

Ubytovanie (Vila) Villa Royale. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa Royale is located in Brtonigla. Ubytovanie Villa Royale sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 493 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Brtonigla/Istrien 37963

Holiday home in Brtonigla/Istrien 37963

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Brtonigla/Istrien 37963. Holiday home in Brtonigla/Istrien 37963 is situated in Brtonigla. It is set 3.1 km from Aquapark Istralandia and offers free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday home in Brtonigla/Istrien 37963 sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tramonto

Villa Tramonto

Ubytovanie (Vila) Villa Tramonto. Villa Tramonto offers accommodation in Brtonigla, 8 km from Aquapark Istralandia. The nearest airport is Pula Airport, 75 km from the villa. Ubytovanie Villa Tramonto sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Brtonigla w/ WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Brtonigla w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Brtonigla w/ WiFi and 2 Bedrooms. Awesome apartment in Brtonigla w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Brtonigla. Ubytovanie Awesome apartment in Brtonigla w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa San Padeo

Villa San Padeo

Ubytovanie (Vila) Villa San Padeo. Set in Brtonigla, Villa San Padeo offers accommodation with a private pool. The Aquapark Istralandia is within 3.5 km of the villa. Ubytovanie Villa San Padeo sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 578 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

LUXURY BRAND NEW VILLA WITH 360 VIEWS!

LUXURY BRAND NEW VILLA WITH 360 VIEWS!

Ubytovanie (Vila) LUXURY BRAND NEW VILLA WITH 360 VIEWS!. Featuring a restaurant, free bikes, and an outdoor swimming pool, LUXURY BRAND NEW VILLA WITH 360 VIEWS! Ubytovanie LUXURY BRAND NEW VILLA WITH 360 VIEWS! sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 515 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

6 bedrooms NEW villa with amazing views!

6 bedrooms NEW villa with amazing views!

Ubytovanie (Vila) 6 bedrooms NEW villa with amazing views!. Located in Brtonigla, 6 bedrooms NEW villa with amazing views! Ubytovanie 6 bedrooms NEW villa with amazing views! sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 818 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Tina

Casa Tina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Tina. Located in Brtonigla, 8 km from Aquapark Istralandia, Casa Tina provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Casa Tina sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria).

Casa Vecia

Casa Vecia

Ubytovanie (Vila) Casa Vecia. Casa Vecia offers accommodation in Brtonigla, 32 km from Trieste. Ubytovanie Casa Vecia sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment ire'

Apartment ire'

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment ire'. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Apartment ire' offers accommodation in Karšete with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment ire' sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Enticing Holiday Home in Brtonigla with Jacuzzi

Enticing Holiday Home in Brtonigla with Jacuzzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Enticing Holiday Home in Brtonigla with Jacuzzi. Situated about 9 km from Aquapark Istralandia, Enticing Holiday Home in Brtonigla with Jacuzzi offers accommodation with an outdoor pool and free WiFi. Ubytovanie Enticing Holiday Home in Brtonigla with Jacuzzi sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 812 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marina. Boasting garden views, Apartment Marina offers accommodation with a balcony, around 2.4 km from Aquapark Istralandia. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maris

Villa Maris

Ubytovanie (Vila) Villa Maris. Villa Maris is set in Brtonigla and offers a terrace. This property offers access to free WiFi. Aquapark Istralandia is 5 km from the villa. Ubytovanie Villa Maris sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Colibri (NVG401)

Holiday Home Casa Colibri (NVG401)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Colibri (NVG401). Situated in Brtonigla in the Istria region, Holiday Home Casa Colibri (NVG401) features a garden. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Holiday Home Casa Colibri (NVG401) sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Grobice

Villa Grobice

Ubytovanie (Vila) Villa Grobice. Boasting garden views, Villa Grobice features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, around 9 km from Aquapark Istralandia. Ubytovanie Villa Grobice sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sejo

Apartment Sejo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sejo. Apartment Sejo is located in Brtonigla and offers a terrace. Ubytovanie Apartment Sejo sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casadelbello

Casadelbello

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casadelbello. Located in Brtonigla, just 1.9 km from Aquapark Istralandia, Casadelbello features accommodation with free WiFi. This holiday home provides a terrace. Ubytovanie Casadelbello sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CASA ADA

CASA ADA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CASA ADA. Featuring garden views, CASA ADA offers accommodation with a garden and a balcony, around 7 km from Aquapark Istralandia. Ubytovanie CASA ADA sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Skale

Holiday Home Skale

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Skale. Boasting garden views, Holiday Home Skale provides accommodation with a patio and a kettle, around 17 km from Aquapark Istralandia. Ubytovanie Holiday Home Skale sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Samo

Holiday Home Samo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Samo. Set in Buroli in the Istria region, Holiday Home Samo has a garden. The air-conditioned accommodation is 28 km from Poreč. Ubytovanie Holiday Home Samo sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Virtus 360S

Villa Virtus 360S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Virtus 360S. Featuring private pool, Villa Virtus 360S is set on the beachfront in Brtonigla. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Villa Virtus 360S sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 285 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Terra Biancha

Villa Terra Biancha

Ubytovanie (Vila) Villa Terra Biancha. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Terra Biancha is situated in Brtonigla. Ubytovanie Villa Terra Biancha sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 381 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ivona

Holiday home Ivona

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ivona. Holiday home Ivona offers accommodation in Brtonigla, 2.4 km from Aquapark Istralandia. This holiday home offers free WiFi, a garden, as well as a terrace. Ubytovanie Holiday home Ivona sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Nova Vas Cr

Holiday home Nova Vas Cr

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nova Vas Cr. Featuring an outdoor pool and sea views, Holiday home Nova Vas Cr is located in Brtonigla. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Holiday home Nova Vas Cr sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Istriana

Casa Istriana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Istriana. Set in Brtonigla, within 3.4 km of Aquapark Istralandia, Casa Istriana is an accommodation offering garden views. Free WiFi is offered. Ubytovanie Casa Istriana sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antonac

Apartments Antonac

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antonac. Set in Brtonigla, Apartments Antonac features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytovanie Apartments Antonac sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Claire

Apartment Claire

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Claire. Apartment Claire is located in Karšete and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 36 km from Poreč. Ubytovanie Apartment Claire sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartment-ire

apartment-ire

Ubytovanie (Apartmán) apartment-ire. Apartment-ire offers accommodation in Brtonigla, 8 km from Aquapark Istralandia. Ubytovanie apartment-ire sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home SA-RA

Holiday Home SA-RA

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home SA-RA. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Holiday Home SA-RA is set in Brtonigla. Ubytovanie Holiday Home SA-RA sa nachádza v meste Brtonigla (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)