Hľadať

Ubytovanie

Rooms Sara Penzión

Vladimira Gortana 2, 52429 Grožnjan, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rooms Sara. Ubytovacie zariadenie Rooms Sara sa nachádza v historickom centre obce Grožnjan. Ubytovanie Rooms Sara sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria).

Popis ubytovania Rooms Sara

Vychutnať si tu môžete pokojnú atmosféru úzkych uličiek mesta. Najbližšie mesto pri Jadranskom mori Novigrad je vzdialené približne 19 km. Mesto Umag, kde nájdete pláže, nočné kluby a tenisový štadión Stella Maris, sa nachádza 22 km odtiaľto. Taktiež je dejiskom populárneho jazzového festivalu. Ubytovacie zariadenie Rooms Sara sa nachádza v historickom centre obce Grožnjan. Ponúka klimatizované izby a štúdiá so satelitnou LCD TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Obchod s potravinami sa nachádza hneď vedľa a najbližší bar a reštaurácia sú situované len pár krokov od ubytovacieho zariadenia. Obec Grožnjan je známa pre svoj rušný umelecký život a mnohé umelecké galérie.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Rooms Sara

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Živá hudba/vystúpenie Mimo ubytovania
 • Prehliadky na bicykli
 • Pešie prehliadky
 • Dočasné umelecké expozície Mimo ubytovania
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Detské ihrisko
 • Víno/šampanské
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Obchod so suvenírmi
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Grožnjan

Bolara 60: the Guesthouse

10

Bolara 60: the Guesthouse

Ubytovanie (Penzión) Bolara 60: the Guesthouse. Located in Grožnjan, Bolara 60: the Guesthouse features a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Bolara 60: the Guesthouse sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mestri

9,9

Apartments Mestri

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mestri. Apartmány Mestri poskytujú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Grožnjan, 5 km od centra obce a necelých 22 km od pobrežia. Ubytovanie Apartments Mestri sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Torrecorta

9,9

Villa Torrecorta

Ubytovanie (Vila) Villa Torrecorta. Set in Grožnjan, Villa Torrecorta offers a terrace with mountain view, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. This villa has a garden. Ubytovanie Villa Torrecorta sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria).

Studio Apartment Belvedere

9,7

Studio Apartment Belvedere

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Belvedere. Boasting a garden and a terrace, Studio Apartment Belvedere features accommodation in Grožnjan with free WiFi and river views. Ubytovanie Studio Apartment Belvedere sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bolara 60: the Cottage

9,7

Bolara 60: the Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bolara 60: the Cottage. Bolara 60: the Cottage is situated in Grožnjan and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Bolara 60: the Cottage sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CASA ARS NATURA

9,6

CASA ARS NATURA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) CASA ARS NATURA. Situated in Grožnjan in the Istria region, CASA ARS NATURA has a balcony. Ubytovanie CASA ARS NATURA sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Smile

9,6

Apartments Smile

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Smile. Apartments Smile is a self-catering accommodation located in Grožnjan. Free WiFi access is available, as well as a garden with a terrace. Ubytovanie Apartments Smile sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

App Lidia

9,6

App Lidia

Ubytovanie (Apartmán) App Lidia. Set in Grožnjan in the Istria region, App Lidia features a patio and garden views. Ubytovanie App Lidia sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Damiani

9,6

Apartmani Damiani

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Damiani. Ubytovacie zariadenie Apartmani Damiani sa nachádza v obci Grožnjan, 30 km od mesta Terst. Mesto Portorož je vzdialené 18 km odtiaľto. Ubytovanie Apartmani Damiani sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Fiorela

9,6

House Fiorela

Ubytovanie (Dovolenkové domy) House Fiorela. Located in the small picturesque town of Grožnjan, House Fiorela is set in a quiet area and surrounded by greenery. Ubytovanie House Fiorela sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Artegnana 1798

9,5

B&B Artegnana 1798

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Artegnana 1798. Set in Grožnjan, 33 km from Poreč, B&B Artegnana 1798 offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie B&B Artegnana 1798 sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

La Boutique

9,5

La Boutique

Ubytovanie (Dovolenkový dom) La Boutique. Offering free WiFi and city views, La Boutique is an accommodation situated in Grožnjan. Ubytovanie La Boutique sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Sunny Twins

9,5

Holiday Home Sunny Twins

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Sunny Twins. Set in Grožnjan, 26 km from Umag, Holiday homes Sunny twins offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Sunny Twins sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 225 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Šterna

9,4

Apartments Šterna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Šterna. Set in a tranquil area, Apartments Šterna boasts an outdoor pool, lush garden and swings. Ubytovanie Apartments Šterna sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Svalina

9,3

Rooms Svalina

Ubytovanie (Penzión) Rooms Svalina. Set in a traditional stone house in the picturesque little town of Grožnjan, Rooms Svalina boasts panoramic views of the vineyard valley. Ubytovanie Rooms Svalina sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria).

Apartments Irene

9,2

Apartments Irene

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irene. Apartmány Irene sa nachádzajú na odľahlom mieste v obci Grožnjan a ponúkajú klimatizované ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartments Irene sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Antica

9,1

Villa Antica

Ubytovanie (Vila) Villa Antica. Vila Antica sa nachádza v malebnom mestečku Grožnjan a sídli v tradičnom kamennom dome s panoramatickým výhľadom na istrijskú prírodu. Ubytovanie Villa Antica sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Malini

9,1

Villa Malini

Ubytovanie (Vila) Villa Malini. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Malini is situated in Grožnjan. Ubytovanie Villa Malini sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kuharić

9

Apartment Kuharić

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment Kuharić. Offering free bikes to discover the area, Apartment Kuharić is a self-catering accommodation located in Grožnjan. Ubytovanie Apartment Kuharić sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMENT NORINA

9

APARTMENT NORINA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMENT NORINA. APARTMENT NORINA is set in Grožnjan and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie APARTMENT NORINA sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vintage House Daška

9

Vintage House Daška

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vintage House Daška. Featuring free bikes, a garden, and a terrace, Vintage House Daška provides accommodation in Grožnjan with free WiFi and garden views. Ubytovanie Vintage House Daška sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Anna

9

Holiday Home Casa Anna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Anna. Located in a small village of Gomila, about 8 km from Grožnjan, Holiday Home Casa Anna offers an outdoor swimming pool. Ubytovanie Holiday Home Casa Anna sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and breakfast Ponte Porton

8,8

Bed and breakfast Ponte Porton

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and breakfast Ponte Porton. Ubytovacie zariadenie Bed and breakfast Ponte Porton sa nachádza v obci Grožnjan, 27 km od mesta Umag a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Bed and breakfast Ponte Porton sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa San Vito

8,5

Apartments Villa San Vito

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa San Vito. This family run property is situated on the edge of the historic centre of the medieval town of Grožnjan. Ubytovanie Apartments Villa San Vito sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Pintur

8,3

Sobe Pintur

Ubytovanie (Penzión) Sobe Pintur. Offering a restaurant serving traditional Istrian cuisine, Sobe Pintur is located in the centre of Grožnjan. Ubytovanie Sobe Pintur sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 7038

7,6

Apartments with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 7038

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 7038. Studio Groznjan 7038a offers accommodation in Grožnjan. Each room has a TV with satellite channels. Some units have a seating area for your convenience. Ubytovanie Apartments with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 7038 sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nonna Lucia

Villa Nonna Lucia

Ubytovanie (Vila) Villa Nonna Lucia. Situated in Grožnjan, Villa Nonna Lucia features accommodation with a private pool and garden views. Ubytovanie Villa Nonna Lucia sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Margherita

Casa Margherita

Ubytovanie (Vila) Casa Margherita. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Margherita is situated in Grožnjan. Ubytovanie Casa Margherita sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Funtana in Grožnjan (Haus für 2-3 Personen)

Funtana in Grožnjan (Haus für 2-3 Personen)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Funtana in Grožnjan (Haus für 2-3 Personen). Set in Grožnjan in the Istria region, Funtana in Grožnjan (Haus für 2-3 Personen) has a garden. The property features city views and is 33 km from Poreč. Ubytovanie Funtana in Grožnjan (Haus für 2-3 Personen) sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Groznjan/Istrien 9816

Holiday home in Groznjan/Istrien 9816

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Groznjan/Istrien 9816. Boasting a hot tub, Holiday home in Groznjan/Istrien 9816 is situated in Grožnjan. Ubytovanie Holiday home in Groznjan/Istrien 9816 sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 459 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Groznjan/Istrien 33565

Holiday home in Groznjan/Istrien 33565

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Groznjan/Istrien 33565. Holiday home in Groznjan/Istrien 33565 is situated in Grožnjan. Ubytovanie Holiday home in Groznjan/Istrien 33565 sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17990

Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17990

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17990. Located in Grožnjan in the Istria region, Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17990 is a 4-star property featuring free... Ubytovanie Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17990 sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stone House Heitzler

Stone House Heitzler

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stone House Heitzler. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Grožnjan a využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Stone House Heitzler sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria).

Villas Martincici with large pool

Villas Martincici with large pool

Ubytovanie (Vily) Villas Martincici with large pool. Situated in Grožnjan, 35 km from Poreč, Villas Martincici with large pool features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Villas Martincici with large pool sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment Groznjan 01

One-Bedroom Apartment Groznjan 01

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment Groznjan 01. Situated in Grožnjan in the Istria region, One-Bedroom Apartment Groznjan 01 is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment Groznjan 01 sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje

Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje

Ubytovanie (Vila) Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje. Ubytovacie zariadenie Casita Lozari - Romantic Istrian Villa sa nachádza v meste Stuparić a ponúka bar a záhradu. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casita Lozari - Romantic Istrian Villa near Buje sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria).

Villa Celtis

Villa Celtis

Ubytovanie (Penzión) Villa Celtis. Set in Grožnjan, Villa Celtis offers a terrace. The guest house has a garden and offers an outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Celtis sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Biloslavi bb Croatia

Holiday home Biloslavi bb Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Biloslavi bb Croatia. Holiday home Biloslavi bb Croatia is located in Grožnjan and offers barbecue facilities. Guests can enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Holiday home Biloslavi bb Croatia sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Groznjan 7038a

Apartment Groznjan 7038a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Groznjan 7038a. Located 30 km from Trieste, Apartment Groznjan 7038a offers accommodation in Grožnjan. Guests benefit from patio. The kitchen features an oven and a... Ubytovanie Apartment Groznjan 7038a sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art room PI

Art room PI

Ubytovanie (Privát) Art room PI. Set in Grožnjan, Art room PI offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and an ATM. Ubytovanie Art room PI sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Torrecorta

Holiday Home Torrecorta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Torrecorta. Set in Grožnjan in the Istria region, Holiday Home Torrecorta has a garden. Ubytovanie Holiday Home Torrecorta sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria).

Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17991

Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17991

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17991. Set in Grožnjan in the Istria region, Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17991 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Holiday house with WiFi Groznjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 17991 sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Torrecorta

Villa Torrecorta

Ubytovanie (Vila) Villa Torrecorta. Set in Grožnjan, Villa Torrecorta offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Villa Torrecorta sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 702 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Groznjan - Istrien 39918

Holiday home in Groznjan - Istrien 39918

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Groznjan - Istrien 39918. Holiday home in Groznjan - Istrien 39918 is set in Grožnjan. Guests staying at this holiday home have access to free WiFi. Ubytovanie Holiday home in Groznjan - Istrien 39918 sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 265 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Cartolina

Holiday home Cartolina

Ubytovanie (Vila) Holiday home Cartolina. Holiday home Cartolina is situated in Grožnjan and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Holiday home Cartolina sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Principe

Principe

Ubytovanie (Vila) Principe. Boasting accommodation with a private pool, Principe is set in Grožnjan. Ubytovanie Principe sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Grisignana

Apartment in Grisignana

Ubytovanie (Apartmány) Apartment in Grisignana. Located in Grožnjan in the Istria region, Apartment in Grisignana provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartment in Grisignana sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Domus Lauri

Domus Lauri

Ubytovanie (Vila) Domus Lauri. Featuring accommodation with a private pool, Domus Lauri is located in Grožnjan. Ubytovanie Domus Lauri sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi

Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi

Ubytovanie (Vila) Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi. Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi is situated in Grožnjan and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Groznjan Villa Sleeps 2 Pool Air Con WiFi sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 308 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bella

Villa Bella

Ubytovanie (Vila) Villa Bella. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Villa Bella offers accommodation in Grožnjan with free WiFi and river views. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming villa with pool on the hill

Charming villa with pool on the hill

Ubytovanie (Vila) Charming villa with pool on the hill. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Charming villa with pool on the hill is situated in Grožnjan. Ubytovanie Charming villa with pool on the hill sa nachádza v meste Grožnjan (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)