Hľadať

Ubytovanie

Rooms Stella Bed and breakfast

Selska 23, 10360 Sesvete, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Stella. Ubytovanie Rooms Stella sa nachádza 2,5 km od centra mesta Sesvete a ponúka bezplatné Wi-Fi. Každá izba je klimatizovaná a vybavená satelitnou TV. Ubytovanie Rooms Stella sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rooms Stella

Parkovať môžu hostia zdarma. Centrum Záhrebu je vzdialené 12 km. K dispozícii je spoločná kuchyňa s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou. V súkromnej kúpeľni nechýba sprchovací kút alebo vaňa a sušič vlasov. Letisko Záhreb je situované vo vzdialenosti 13 km. Každá izba je klimatizovaná a vybavená satelitnou TV. Železničná stanica s častými spojmi do historického centra Záhrebu sa nachádza 2,8 km od ubytovania. Ubytovanie Rooms Stella sa nachádza 2,5 km od centra mesta Sesvete a ponúka bezplatné Wi-Fi.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Rooms Stella

 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Denné upratovanieza príplatok
 • Lis na nohaviceza príplatok
 • Služba žehleniaza príplatok
 • Čistiareňza príplatok
 • Práčovňaza príplatok
 • Fax/fotokopírovanieza príplatok
 • Biznis centrumza príplatok
 • Zariadenia pre schôdzky/banketyza príplatok
 • Kyvadlová doprava
 • Minimarket na mieste
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Obchody (na mieste)
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Kaderníctvo/ Kozmetika
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Sesvete

Apartment Zagreb East

9,8

Apartment Zagreb East

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zagreb East. Located in Sesvete in the Zagreb County region, Apartment Zagreb East features a balcony. Ubytovanie Apartment Zagreb East sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quiet quarter Zagreb city

9,7

Quiet quarter Zagreb city

Ubytovanie (Apartmán) Quiet quarter Zagreb city. Situated in Sesvete in the Zagreb County region, Quiet quarter Zagreb city has a patio and garden views. Ubytovanie Quiet quarter Zagreb city sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman D

9,7

Studio apartman D

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman D. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Studio apartman D is located in Sesvete. Ubytovanie Studio apartman D sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antunović Hotel East

9,7

Antunović Hotel East

Ubytovanie (Hotel) Antunović Hotel East. Located in Sesvetski Kraljevec a 10-minute bus ride from Sesvete and 15 km from Zagreb, Antunović Hotel East offers free secured parking. Ubytovanie Antunović Hotel East sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Raca

9,6

Hotel Raca

Ubytovanie (Hotel) Hotel Raca. Situated in Sesvete, 11 km from IKEA Zagreb, Hotel Raca features accommodation with a restaurant, free private parking and a bar. Ubytovanie Hotel Raca sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman MADAPE

9,6

Apartman MADAPE

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MADAPE. Set in Sesvete, within 8 km of IKEA Zagreb, Apartman MADAPE offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartman MADAPE sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Meli

9,6

Apartment Meli

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Meli. Apartmán Meli v Sesvete poskytuje ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 4,2 km od IKEA v Záhrebe. Má kuchyňu a ponúka výhľad do záhrady. Ubytovanie Apartment Meli sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman MIA

9,5

Apartman MIA

Ubytovanie (Apartmán) Apartman MIA. Situated in Sesvete, Apartman MIA features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Apartman MIA sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ROOMS SPORT - Sesvete

9,4

ROOMS SPORT - Sesvete

Ubytovanie (Penzión) ROOMS SPORT - Sesvete. Situated in Sesvete, 5 km from IKEA Zagreb, ROOMS SPORT - Sesvete features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytovanie ROOMS SPORT - Sesvete sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ROOMS SPORT 1

9,4

ROOMS SPORT 1

Ubytovanie (Bed and breakfast) ROOMS SPORT 1. Set in Sesvete in the Zagreb County region, ROOMS SPORT 1 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie ROOMS SPORT 1 sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed & Breakfast Villa Aria

9,4

Bed & Breakfast Villa Aria

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Villa Aria. Bed & Breakfast Villa Aria sa nachádza priamo pri výjazde Sesvete z diaľnice A4. Sídli v novostavbe situovanej na východnom predmestí Záhrebu. Ubytovanie Bed & Breakfast Villa Aria sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gallus

9,3

Hotel Gallus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gallus. Offering meeting facilities and a restaurant, Hotel Gallus is located in the Zagreb's eastern business zone and is a 15-minute drive from the centre of... Ubytovanie Hotel Gallus sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Gurman

8,8

B&B Gurman

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Gurman. Located 10 km from IKEA Zagreb, B&B Gurman provides accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie B&B Gurman sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Elez

8,7

Rooms Elez

Ubytovanie (Penzión) Rooms Elez. Rooms Elez are located in Kraljevec Sesvetski, 15 km from the centre of Zagreb. Ubytovanie Rooms Elez sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Barrel

8,3

Guest House Barrel

Ubytovanie (Penzión) Guest House Barrel. Offering a restaurant and a pizzeria, Guest House Barrel is located in Sesvete. The property offers free WiFi access and air-conditioned accommodation. Ubytovanie Guest House Barrel sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feels Like Home

8,2

Feels Like Home

Ubytovanie (Apartmán) Feels Like Home. Featuring pool views, Feels Like Home provides accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from IKEA Zagreb. Ubytovanie Feels Like Home sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobe Amadeus

5,3

Sobe Amadeus

Ubytovanie (Penzión) Sobe Amadeus. Featuring free WiFi, Sobe Amadeus offers accommodation in Sesvete, 5 km from IKEA Zagreb. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytovanie Sobe Amadeus sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dubec

Apartments Dubec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dubec. Set in Sesvete, Apartments Dubec features accommodation 7 km from IKEA Zagreb. Ubytovanie Apartments Dubec sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stan Skupnjak

Stan Skupnjak

Ubytovanie (Penzión) Stan Skupnjak. 6 km from IKEA Zagreb, Stan Skupnjak is situated in Sesvete and offers air-conditioned rooms. Each room comes with a balcony. Ubytovanie Stan Skupnjak sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

City Lodge Zagreb

City Lodge Zagreb

Ubytovanie (Apartmán) City Lodge Zagreb. City Lodge Zagreb offers accommodation in Sesvete, 6 km from IKEA Zagreb. Ubytovanie City Lodge Zagreb sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Minihaus in Zagreb

Minihaus in Zagreb

Ubytovanie (Apartmán) Minihaus in Zagreb. Minihaus in Zagreb is situated in Sesvete. Located 9 km from IKEA Zagreb, the property provides a garden and free private parking. Ubytovanie Minihaus in Zagreb sa nachádza v meste Sesvete (Chorvátsko - Zagreb County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)