Hľadať

Ubytovanie

Rural Apartments Ritossa Bed and breakfast

Vižinada 46, 52447 Vižinada, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rural Apartments Ritossa. Ubytovacie zariadenie Rural Apartments Ritossa sa nachádza v istrijskej obci Vižinada, neďaleko cyklistickej a turistickej trasy Parenzana. Ubytovanie Rural Apartments Ritossa sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rural Apartments Ritossa

Do stredovekého mesta Motovun je to z ubytovacieho zariadenia Rural Apartments Ritossa 14 km. storočia a majú patio alebo terasu s vonkajším posedením, kuchyňu alebo kuchynku s jedálenským kútom a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Mesto Poreč s Eufraziova bazilikou, chránenou UNESCO-m, sa nachádza vo vzdialenosti 18 km a prímorské mesto Novigrad je vzdialené 20 km. Neďaleko ubytovacieho zariadenia nájdete detské, basketbalové a futbalové ihrisko. Najbližší obchod s potravinami a bar sú vzdialené 250 metrov, zatiaľ čo reštaurácia sa nachádza v obci Ferenci, vzdialenej 2,5 km. Apartmány sídlia v historickej budove z 19. Ubytovacie zariadenie Rural Apartments Ritossa sa nachádza v istrijskej obci Vižinada, neďaleko cyklistickej a turistickej trasy Parenzana. Počas pobytu v ubytovacom zariadení Rural Apartments Ritossa je vám tiež k dispozícii spoločný gril a bezplatné parkovisko priamo na mieste. Môžete si tu dopriať domáce produkty, olivový olej a domáce vína. Je obklopené sviežou záhradou a ponúka ubytovacie jednotky vybavené satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a zariadené vo vidieckom štýle s drevenými stropnými trámami, kamennými prvkami na stenách a tradičným dreveným nábytkom. Niektoré sú vybavené umývačkou riadu.

Vybavenie ubytovania Rural Apartments Ritossa

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Cyklistika
 • Detské ihrisko
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Denné upratovanieza príplatok
 • Expresný check-in/check-out
 • Práčovňaza príplatok
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Vižinada

Casa Maura

9,9

Casa Maura

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Maura. Casa Maura is set in Vižinada and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Casa Maura sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aromatica

9,9

Villa Aromatica

Ubytovanie (Vila) Villa Aromatica. Villa Aromatica is set in Vižinada. The accommodation is 20 km from Poreč. Portorož is 34 km from the villa, while Rovinj is 49 km from the property. Ubytovanie Villa Aromatica sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

9,9

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marija. Apartmán sa nachádza v obci Vižinada, 15 km od mesta Poreč. Využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné ​​parkovisko. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Lunja

9,9

House Lunja

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Lunja. Situated in Vižinada, House Lunja features accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie House Lunja sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plazza Vižinada Master Apartment

9,9

Plazza Vižinada Master Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Plazza Vižinada Master Apartment. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Plazza Vižinada Master Apartment is situated in Vižinada. Ubytovanie Plazza Vižinada Master Apartment sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plazza Vižinada Leonardo

9,8

Plazza Vižinada Leonardo

Ubytovanie (Apartmán) Plazza Vižinada Leonardo. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Plazza Vižinada Leonardo is set in Vižinada. Ubytovanie Plazza Vižinada Leonardo sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Plazza Vižinada Luxury Apartment

9,8

Plazza Vižinada Luxury Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Plazza Vižinada Luxury Apartment. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Plazza Vižinada Luxury Apartment is situated in Vižinada. Ubytovanie Plazza Vižinada Luxury Apartment sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Angela e Giovanni

9,8

Villa Angela e Giovanni

Ubytovanie (Vila) Villa Angela e Giovanni. Boasting a private seasonal outdoor pool, a sun terrace and a garden, as well as free WiFi access, Villa Angela e Giovanni offers self-catering... Ubytovanie Villa Angela e Giovanni sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dani

9,8

Villa Dani

Ubytovanie (Vila) Villa Dani. Villa Dani is set in Vižinada and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie Villa Dani sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Terra Mirna

9,7

Terra Mirna

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Terra Mirna. Situated in Vižinada, 21 km from Poreč, Terra Mirna features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Terra Mirna sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mamma mia

9,7

Mamma mia

Ubytovanie (Apartmány) Mamma mia. Set in Vižinada, 20 km from Poreč, Mamma mia offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Mamma mia sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nona Nina

9,6

Nona Nina

Ubytovanie (Apartmán) Nona Nina. Set in Vižinada in the Istria region, Nona Nina features a balcony. Ubytovanie Nona Nina sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman ANGOLO VERDE

9,6

Apartman ANGOLO VERDE

Ubytovanie (Apartmán) Apartman ANGOLO VERDE. Located in Vižinada in the Istria region, Apartman ANGOLO VERDE features a garden. The air-conditioned accommodation is 20 km from Poreč. Ubytovanie Apartman ANGOLO VERDE sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mara

9,6

Apartment Mara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mara. Apartment Mara is situated in Vižinada and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Apartment Mara sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beakovic Crklada

9,6

Beakovic Crklada

Ubytovanie (Apartmán) Beakovic Crklada. Set in Vižinada in the Istria region, Beakovic Crklada has a garden. Ubytovanie Beakovic Crklada sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Emilia

9,6

Villa Emilia

Ubytovanie (Vila) Villa Emilia. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Emilia is located in Vižinada. Ubytovanie Villa Emilia sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luma

9,3

Apartman Luma

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luma. Situated in Vižinada in the Istria region, Apartman Luma has a balcony and city views. Ubytovanie Apartman Luma sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bajkini by Istarski Dvori

9

Villa Bajkini by Istarski Dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Bajkini by Istarski Dvori. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Bajkini by Istarski Dvori is located in Vižinada. Ubytovanie Villa Bajkini by Istarski Dvori sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pilat

8,3

Apartments Pilat

Ubytovanie (Penzión) Apartments Pilat. Set in Vižinada, Apartments Pilat features a garden, BBQ facilities, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartments Pilat sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jadruhi

8,1

Apartments Jadruhi

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments Jadruhi. Situated in Vižinada, 20 km from Poreč, Apartments Jadruhi features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartments Jadruhi sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria).

Apartment Gianni

Apartment Gianni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gianni. Boasting a garden and barbecue facilities, Apartment Gianni features accommodation in Vižinada with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Gianni sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Art house with Pool and a beautiful view on the river Mirna valley

Villa Art house with Pool and a beautiful view on the river Mirna valley

Ubytovanie (Vila) Villa Art house with Pool and a beautiful view on the river Mirna valley. Featuring a garden, private pool and mountain views, Villa Art house with Pool and a beautiful view on the river Mirna valley is located in Vižinada. Ubytovanie Villa Art house with Pool and a beautiful view on the river Mirna valley sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sara

Villa Sara

Ubytovanie (Vila) Villa Sara. Located in Bajkini, Vižinada, Croatia Villa Sara features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Villa Sara sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 381 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mari I-Istra

Villa Mari I-Istra

Ubytovanie (Vila) Villa Mari I-Istra. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Mari I-Istra is located in Vižinada. Ubytovanie Villa Mari I-Istra sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mirna Vizinada for 8 pax with pool all in green

Villa Mirna Vizinada for 8 pax with pool all in green

Ubytovanie (Vila) Villa Mirna Vizinada for 8 pax with pool all in green. Set in Vižinada, Villa Mirna Vizinada for 8 pax with pool all in green offers a private pool. Ubytovanie Villa Mirna Vizinada for 8 pax with pool all in green sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Vizinada/Istrien 40326

Holiday home in Vizinada/Istrien 40326

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Vizinada/Istrien 40326. Holiday home in Vizinada/Istrien 40326 is situated in Vižinada. The accommodation is 34 km from Portorož. Ubytovanie Holiday home in Vizinada/Istrien 40326 sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tenuta Paljari

Tenuta Paljari

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tenuta Paljari. Holiday Home Paljari is located in Vižinada and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie Tenuta Paljari sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 361 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Unique Villa Bošket with Pool and Jacuzzi surrounded by Nature

Unique Villa Bošket with Pool and Jacuzzi surrounded by Nature

Ubytovanie (Vila) Unique Villa Bošket with Pool and Jacuzzi surrounded by Nature. Unique Villa Bošket with Pool and Jacuzzi surrounded by Nature is set in Vižinada and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Unique Villa Bošket with Pool and Jacuzzi surrounded by Nature sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bellevue

Villa Bellevue

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Bellevue. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Villa Bellevue is set in Vižinada. Ubytovanie Villa Bellevue sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Grande Barbara

Villa Grande Barbara

Ubytovanie (Vila) Villa Grande Barbara. Boasting accommodation with a private pool, Villa Grande Barbara is situated in Vižinada. Ubytovanie Villa Grande Barbara sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 594 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Magnolia

Villa Magnolia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Magnolia. Located in Vižinada in the Istria region, Villa Magnolia has a terrace. Ubytovanie Villa Magnolia sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vista Visinada

Villa Vista Visinada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Vista Visinada. Located in Vižinada in the Istria region, Villa Vista Visinada has a terrace. Ubytovanie Villa Vista Visinada sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sun

Villa Sun

Ubytovanie (Vila) Villa Sun. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Sun is situated in Vižinada. Ubytovanie Villa Sun sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria).

Villa Vranje Selo by Istarski dvori

Villa Vranje Selo by Istarski dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Vranje Selo by Istarski dvori. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Vranje Selo by Istarski dvori is set in Vižinada. Ubytovanie Villa Vranje Selo by Istarski dvori sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded family friendly house Vizinada, Central Istria - Sredisnja Istra - 18530

Secluded family friendly house Vizinada, Central Istria - Sredisnja Istra - 18530

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded family friendly house Vizinada, Central Istria - Sredisnja Istra - 18530. Located in Vižinada in the Istria region, Secluded family friendly house Vizinada, Central Istria - Sredisnja Istra - 18530 features a terrace. Ubytovanie Secluded family friendly house Vizinada, Central Istria - Sredisnja Istra - 18530 sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Quaint Villa in Vizinada Croatia with Pool

Quaint Villa in Vizinada Croatia with Pool

Ubytovanie (Vila) Quaint Villa in Vizinada Croatia with Pool. Boasting a spa bath, Quaint Villa in Vizinada Croatia with Pool is set in Vižinada. The air-conditioned accommodation is 21 km from Poreč. Ubytovanie Quaint Villa in Vizinada Croatia with Pool sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria).

R2 Apartment by Residence Rudan

R2 Apartment by Residence Rudan

Ubytovanie (Apartmán) R2 Apartment by Residence Rudan. Set in Vižinada in the Istria region, R2 Apartment by Residence Rudan features a garden. Ubytovanie R2 Apartment by Residence Rudan sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax Villa - Vinova Loza

Relax Villa - Vinova Loza

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax Villa - Vinova Loza. Located in Vižinada, Relax Villa - Vinova Loza provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Relax Villa - Vinova Loza sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Filoreto

Villa Filoreto

Ubytovanie (Vila) Villa Filoreto. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Filoreto is situated in Vižinada. Ubytovanie Villa Filoreto sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vilma

Apartment Vilma

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vilma. Apartment Vilma is situated in Vižinada and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The apartment has garden views and is 20 km from Poreč. Ubytovanie Apartment Vilma sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art House Vižinada

Art House Vižinada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Art House Vižinada. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Art House Vižinada is situated in Vižinada. Ubytovanie Art House Vižinada sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Vizinada

Holiday Home Vizinada

Ubytovanie (Vila) Holiday Home Vizinada. Holiday Home Vizinada is situated in Vižinada and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytovanie Holiday Home Vizinada sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 382 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Deklic

Casa Deklic

Ubytovanie (Apartmán) Casa Deklic. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Deklic is set in Vižinada. Ubytovanie Casa Deklic sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 217 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Parenzana

House Parenzana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Parenzana. House Parenzana is situated in Vižinada. The air-conditioned accommodation is 20 km from Poreč, and guests benefit from private parking available on site... Ubytovanie House Parenzana sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vižinada by Istarski dvori

Villa Vižinada by Istarski dvori

Ubytovanie (Vila) Villa Vižinada by Istarski dvori. Located in Vižinada, Villa Vižinada by Istarski dvori provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytovanie Villa Vižinada by Istarski dvori sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 325 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Stanisi

Villa Stanisi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Stanisi. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Stanisi is situated in Vižinada. Ubytovanie Villa Stanisi sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious Holiday Home with Swimming Pool in Vizinada

Luxurious Holiday Home with Swimming Pool in Vizinada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Luxurious Holiday Home with Swimming Pool in Vizinada. Set in Vižinada, Luxurious Holiday Home with Swimming Pool in Vizinada offers a private pool and free WiFi. Ubytovanie Luxurious Holiday Home with Swimming Pool in Vizinada sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria).

Villa Vital

Villa Vital

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Vital. Villa Vital is situated in Vižinada. The air-conditioned accommodation is 42 km from Opatija, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie Villa Vital sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Edoardo

Villa Edoardo

Ubytovanie (Vila) Villa Edoardo. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Edoardo is set in Vižinada. Ubytovanie Villa Edoardo sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Gianni

Studio Apartment Gianni

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Gianni. Situated in Vižinada in the Istria region, Studio Apartment Gianni has a garden. Ubytovanie Studio Apartment Gianni sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Katy

Villa Katy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Katy. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Villa Katy is situated in Vižinada. Ubytovanie Villa Katy sa nachádza v meste Vižinada (Chorvátsko - Istria).