Hľadať

Ubytovanie

San Mihael luxury rooms Penzión

Blajburška 42, 21204 Dugopolje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) San Mihael luxury rooms. Penzión San Mihael luxury rooms sa nachádza v letovisku Dugopolje. Ponúka úschovňu batožiny a terasu. Ubytovanie San Mihael luxury rooms sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania San Mihael luxury rooms

Jeden z našich favoritov v destinácii DugopoljePenzión San Mihael luxury rooms sa nachádza v letovisku Dugopolje. Letiskový transfer je k dispozícii za poplatok. V izbách v tomto penzióne máte k dispozícii súkromnú kúpeľňu a bezplatné Wi-Fi. Najbližšie letisko Split je vzdialené 33 km. Ponúka úschovňu batožiny a terasu. Split sa nachádza 20 km a Trogir 38 od penziónu San Mihael luxury rooms.

Vybavenie ubytovania San Mihael luxury rooms

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Čokoláda alebo sušienky
 • Fľaša vody
 • Veľmi dobrá káva!
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Expresný check-in/check-out
 • Hasiace prístroje
 • Trezor
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Izba pre alergikov
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Dugopolje

Villa Mia

9,9

Villa Mia

Ubytovanie (Vila) Villa Mia. Located in Dugopolje, Villa Mia offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, fitness centre and hot tub. Ubytovanie Villa Mia sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 400 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Smodlaka

9,8

Apartment Smodlaka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Smodlaka. Apartment Smodlaka is located in Dugopolje and offers free bikes and a garden. Ubytovanie Apartment Smodlaka sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern and Cozy little House Mia

9,8

Modern and Cozy little House Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modern and Cozy little House Mia. Modern and Cozy little House Mia is situated in Dugopolje and offers free bikes and a shared lounge. Ubytovanie Modern and Cozy little House Mia sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nature

9,7

Apartman Nature

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nature. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Apartman Nature offers accommodation in Dugopolje with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartman Nature sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marino

9,6

Villa Marino

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Marino. Villa Marino sa nachádza v meste Dugopolje a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Villa Marino sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 264 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flower Double Room SPLIT - Dugopolje

9,5

Flower Double Room SPLIT - Dugopolje

Ubytovanie (Penzión) Flower Double Room SPLIT - Dugopolje. Flower Double Room SPLIT - Dugopolje in Dugopolje provides adults-only accommodation with a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Flower Double Room SPLIT - Dugopolje sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sofia

9,4

Villa Sofia

Ubytovanie (Vila) Villa Sofia. Villa Sofia is located in Dugopolje and offers free bikes, a fitness centre and a shared lounge. Ubytovanie Villa Sofia sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Villa Longfield

9,3

Villa Longfield

Ubytovanie (Vila) Villa Longfield. Situated in Dugopolje, Villa Longfield features accommodation with a seating area and flat-screen TV. Complimentary WiFi is offered throughout the... Ubytovanie Villa Longfield sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Iva

8,5

Villa Iva

Ubytovanie (Vily) Villa Iva. Vila Iva sa nachádza v meste Kraj. Ponúka výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Iva sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Katarina

7,6

Hotel Katarina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Katarina. Katarina je prvý hotel v rýchlo rastúcej obchodnej a komerčnej zóne Dugopolje na predmestí Splitu. Ubytovanie Hotel Katarina sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maris

Villa Maris

Ubytovanie (Vila) Villa Maris. Villa Maris is situated in Dugopolje and offers free bikes, an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie Villa Maris sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marija (SPY500)

Holiday Home Marija (SPY500)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marija (SPY500). Set in Dugopolje, Holiday Home Marija (SPY500) offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Marija (SPY500) sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Marija (OMI150)

Holiday Home Marija (OMI150)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Marija (OMI150). Situated in Dugopolje in the Split-Dalmatia County region, Holiday Home Marija (OMI150) features a garden. Ubytovanie Holiday Home Marija (OMI150) sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday home Dugopolje with a Fireplace 03

Five-Bedroom Holiday home Dugopolje with a Fireplace 03

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday home Dugopolje with a Fireplace 03. Located in Dugopolje, Five-Bedroom Holiday home Dugopolje with a Fireplace 03 features accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday home Dugopolje with a Fireplace 03 sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Dugopolje

Three-Bedroom Holiday Home in Dugopolje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Dugopolje. Three-Bedroom Holiday Home in Dugopolje is situated in Dugopolje and offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Dugopolje sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 254 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje

Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje. Located in Dugopolje, Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 707 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Dugopolje 01

Holiday Home Dugopolje 01

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Dugopolje 01. Holiday Home Dugopolje 01 is located in Dugopolje. This holiday home features a private pool, barbecue facilities and free private parking. Ubytovanie Holiday Home Dugopolje 01 sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ctdg202/ Holiday house with a private pool

ctdg202/ Holiday house with a private pool

Ubytovanie (Vila) ctdg202/ Holiday house with a private pool. Located in Dugopolje in the Split-Dalmatia County region, ctdg202/ Holiday house with a private pool is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie ctdg202/ Holiday house with a private pool sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Koprivno Farm

Holiday Home Koprivno Farm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Koprivno Farm. Located in Dugopolje, Apartment Koprivno offers air-conditoned accommodation with a terrace overlooking the garden. Ubytovanie Holiday Home Koprivno Farm sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Adriana

Villa Adriana

Ubytovanie (Vila) Villa Adriana. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Adriana is situated in Dugopolje. Ubytovanie Villa Adriana sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje

Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje. Set in Dugopolje, Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 548 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Radoš

Apartment Radoš

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Radoš. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Radoš is situated in Dugopolje. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Apartment Radoš sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA INFINITY- luxury villa near SPLIT

VILLA INFINITY- luxury villa near SPLIT

Ubytovanie (Vila) VILLA INFINITY- luxury villa near SPLIT. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, *****VILLA INFINITY***** luxury villa near SPLIT is set in Dugopolje. Ubytovanie VILLA INFINITY- luxury villa near SPLIT sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 700 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lino

Villa Lino

Ubytovanie (Vila) Villa Lino. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Lino offers accommodation in Dugopolje with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Lino sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax House Liska

Relax House Liska

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax House Liska. Ubytovacie zariadenie Relax House Liska je dovolenkový dom, ktorý sa nachádza v letovisku Dugopolje. Ubytovanie Relax House Liska sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ctdg273/4- Villa with private pool, whirlpool

ctdg273/4- Villa with private pool, whirlpool

Ubytovanie (Vila) ctdg273/4- Villa with private pool, whirlpool. Located in Dugopolje, ctdg273/4- Villa with private pool, whirlpool provides a private pool. Ubytovanie ctdg273/4- Villa with private pool, whirlpool sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).

Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje

Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje. Situated in Dugopolje, Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje offers accommodation with a private pool. This holiday home provides barbecue facilities. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Dugopolje sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 527 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Silvano

Holiday Home Silvano

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Silvano. Set in Dugopolje, Holiday Home Silvano features accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Holiday Home Silvano sa nachádza v meste Dugopolje (Chorvátsko - Split-Dalmatia County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)