Hľadať

Ubytovanie

Schwannerwirt Hotel

Mitterberg 59, 6133 Weerberg, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Schwannerwirt. Situated in Weerberg, Schwannerwirt offers 3-star accommodation with a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Schwannerwirt sa nachádza v meste Weerberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Schwannerwirt

A continental breakfast is available each morning at Schwannerwirt. At the hotel, rooms are equipped with a desk, a flat-screen TV and a private bathroom. The nearest airport is Innsbruck Airport, 25 km from Schwannerwirt. Private parking can be arranged at an extra charge. Innsbruck is 22 km from the accommodation, while Garmisch-Partenkirchen is 49 km from the property. Situated in Weerberg, Schwannerwirt offers 3-star accommodation with a restaurant, a garden and a terrace. The rooms have a wardrobe.

Vybavenie ubytovania Schwannerwirt

 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Reštaurácia
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby
 • Hostia majú k dispozícii rúška
 • Hostia majú k dispozícii teplomery
 • Prístup k zdravotnej starostlivosti
 • K dispozícii je lekárnička
 • V ubytovacích jednotkách a spoločných priestoroch je k dispozícii dezinfekcia rúk
 • Personál dodržiava bezpečnostné opatrenia vydané miestnymi úradmi
 • Zavedené pravidlá fyzického odstupu
 • Možnosť bezkontaktnej platby
 • Dezinfekcia izieb pred príchodom nových hostí
 • Pranie obliečok, uterákov a ostatnej bielizne v súlade s pokynmi miestnych úradov
 • Používanie čistiacich prostriedkov účinných proti koronavírusu
 • Dezinfekcia všetkých tanierov, príborov, pohárov a ďalšieho riadu
 • Dodržiavanie pravidiel fyzického odstupu v stravovacích priestoroch

Iná ubytovanie v meste Weerberg

Berghütte Jenewein

10

Berghütte Jenewein

Ubytovanie (Chata v prírode) Berghütte Jenewein. Berghütte Jenewein provides a sauna and free private parking, and is within 800 metres of Hüttegglift and 6 km of Schwannerlift. Ubytovanie Berghütte Jenewein sa nachádza v meste Zallerstraße 96 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Weerberg

9,7

Ferienhaus Weerberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Weerberg. Offering mountain views, Ferienhaus Weerberg is an accommodation situated in Weerberg, 400 metres from Hüttegglift and 5 km from Schwannerlift. Ubytovanie Ferienhaus Weerberg sa nachádza v meste Zallerstrasse 115 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienpension Steiner Weerberg

9,4

Ferienpension Steiner Weerberg

Ubytovanie (Penzión) Ferienpension Steiner Weerberg. Situated in Weerberg and overlooking the Inn Valley and the Karwendel Mountain Range, Pension Steiner is located next to the ski lift at 1,200 metres above... Ubytovanie Ferienpension Steiner Weerberg sa nachádza v meste Zallerstraße 77 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familie Sponring - Maxnhagerhof

9,4

Familie Sponring - Maxnhagerhof

Ubytovanie (Apartmány) Familie Sponring - Maxnhagerhof. Located in Weerberg in the Tyrol region and Schwannerlift reachable within 2. Ubytovanie Familie Sponring - Maxnhagerhof sa nachádza v meste 6 Högweg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Regina

9,2

Hotel Garni Regina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni Regina. Hotel Garni Regina sa nachádza vo výške 900 metrov nad morom v mestečku Weerberg, v tirolskom údolí rieky Inn. Ubytovanie Hotel Garni Regina sa nachádza v meste Mitterberg 11 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Edelweiss

9,1

Chalet Edelweiss

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Edelweiss. Weerberg’s Chalet Edelweiss offers guests a spacious chalet with a 150 m² garden and terrace. Ubytovanie Chalet Edelweiss sa nachádza v meste Zallerstrasse 22 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Floachhof

Floachhof

Ubytovanie (Apartmány) Floachhof. Ubytovacie zariadenie Floachhof sa nachádza v obci Weerberg, 4,2 km od lyžiarskeho strediska Schwannerlift a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu... Ubytovanie Floachhof sa nachádza v meste Innerberg 50 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Außerberg

Apartment Außerberg

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Außerberg. Complete with barbecue facilities, Apartment Außerberg is situated in Weerberg, 1.1 km from Schwannerlift and 6 km from Hüttegglift. Ubytovanie Apartment Außerberg sa nachádza v meste Außerberg 9 (Rakúsko - Tirolsko).

Looshaus Weerberg

Looshaus Weerberg

Ubytovanie (Apartmán) Looshaus Weerberg. Featuring a terrace, Looshaus Weerberg provides accommodation in Weerberg with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Looshaus Weerberg sa nachádza v meste Zallerstraße 91 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Hochsonnegg

Ferienhaus Hochsonnegg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Hochsonnegg. Featuring ski-to-door access and a terrace, Ferienhaus Hochsonnegg offers accommodation in Weerberg with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienhaus Hochsonnegg sa nachádza v meste Weerberg (Rakúsko - Tirolsko).

Ferienwohnungen Haus Mooswinkel

Ferienwohnungen Haus Mooswinkel

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Haus Mooswinkel. Located in Weerberg, 45 km from Neustift im Stubaital, Ferienwohnungen Haus Mooswinkel provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnungen Haus Mooswinkel sa nachádza v meste Weerberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Huaberhof Weerberg

Huaberhof Weerberg

Ubytovanie (Farma) Huaberhof Weerberg. Set in Weerberg in the Tyrol region and Schwannerlift reachable within 400 metres, Huaberhof Weerberg offers accommodation with free WiFi, a children's... Ubytovanie Huaberhof Weerberg sa nachádza v meste Mitterberg 86 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Diesinghof

Apartment Diesinghof

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Diesinghof. Located in Weerberg, Apartment Diesinghof provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Diesinghof sa nachádza v meste Weerberg (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)