Hľadať

Ubytovanie

Secluded fisherman's cottage Cove Spiljice, Brac - 17031 Dovolenkový dom

21425 Selca, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Spiljice, Brac - 17031. Providing free WiFi, Secluded fisherman's cottage Cove Spiljice, Brac - 17031 is located on the beachfront in Selca. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Spiljice, Brac - 17031 sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 157 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Secluded fisherman's cottage Cove Spiljice, Brac - 17031

The property is 20 km from Bol and free private parking is featured. This holiday home comes with 2 bedrooms, a kitchen with fridge, a TV, a seating area and 1 bathroom with a shower. Providing free WiFi, Secluded fisherman's cottage Cove Spiljice, Brac - 17031 is located on the beachfront in Selca.

Vybavenie ubytovania Secluded fisherman's cottage Cove Spiljice, Brac - 17031

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Jedálenský priestor
 • Priestor na posedenie
 • TV
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Na pláži
 • Terasa
 • Gril
 • Pláž
 • Samostatná budova
 • Výhľad na more

Iná ubytovanie v meste Selca

Villa Pietra

10

Villa Pietra

Ubytovanie (Vila) Villa Pietra. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Pietra is situated in Selca. Ubytovanie Villa Pietra sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 295 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Shiraz

9,9

Villa Shiraz

Ubytovanie (Vila) Villa Shiraz. Boasting an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Villa Shiraz offers accommodation in Selca with free WiFi and pool views. Ubytovanie Villa Shiraz sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rafa´s house

9,9

Rafa´s house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rafa´s house. Dovolenkový dom Rafa´s house sa nachádza v obci Selca a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Je z neho výhľad na more a hory. Ubytovanie Rafa´s house sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Gustirna

9,9

Holiday Home Gustirna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gustirna. Located in Selca, Holiday Home Gustirna offers accommodation with a private outdoor pool. Ubytovanie Holiday Home Gustirna sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Karmen

9,7

Apartment Karmen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Karmen. Located in Sumartin in the Brac Island region, Apartment Karmen features a balcony. Providing free WiFi, the property also has a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Karmen sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bifora

9,7

Villa Bifora

Ubytovanie (Vila) Villa Bifora. Villa Bifora is situated in Selca and offers a restaurant, free bikes and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Villa Bifora sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Siesta

9,6

Apartments Siesta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Siesta. Located in Sumartin, 26 km from Bol, Apartments Siesta provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Apartments Siesta sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Puntinak

9,5

Apartment Puntinak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Puntinak. Boasting a garden and a terrace, Apartment Puntinak features accommodation in Selca with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Puntinak sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Apartments and rooms by the sea Puntinak, Brac - 12255

9,3

Apartments and rooms by the sea Puntinak, Brac - 12255

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Puntinak, Brac - 12255. Located in Selca, this apartment features a terrace with sea views. The unit is 43 km from Split. There is a seating area, a dining area and a kitchen. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Puntinak, Brac - 12255 sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Double Room Puntinak 12255a

9,3

Double Room Puntinak 12255a

Ubytovanie (Penzión) Double Room Puntinak 12255a. Double Room Puntinak 12255a is situated in Selca, 43 km from Split. Each room includes a private bathroom. Ubytovanie Double Room Puntinak 12255a sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lavanda

8,9

Apartment Lavanda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lavanda. Apartmán Lavanda s terasou a balkónom sa nachádza v dedinke Selca na ostrove Brač. Ubytovanie Apartment Lavanda sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 13285

8,4

Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 13285

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 13285. Apartment Sumartin 13285a offers accommodation in Selca, 43 km from Split and 12 km from Makarska. The unit is 37 km from Hvar. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Sumartin, Brac - 13285 sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Country House Hacienda

8,1

Country House Hacienda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Country House Hacienda. Vidiecky dom Hacienda sa nachádza v obci Selca, 300 metrov nad morom. Ponúka vám reštauráciu. Ubytovanie Country House Hacienda sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Neva

7,6

Apartments Neva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neva. Ubytovacie zariadenie Apartments Neva sa nachádza v meste Selca na ostrove Brač a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Apartments Neva sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zehra

Apartment Zehra

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zehra. Ubytovanie apartment Zehra sa nachádza v obci Selca a ponúka záhradu a terasu. Apartmán má 3 spálne a kuchyňu s chladničkou a varnou doskou. Ubytovanie Apartment Zehra sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxurious Villa with Pool in Selca

Luxurious Villa with Pool in Selca

Ubytovanie (Vila) Luxurious Villa with Pool in Selca. Luxurious Villa with Pool in Selca is set in Selca and offers a fitness centre, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Luxurious Villa with Pool in Selca sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Villa Sky

Villa Sky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Sky. Boasting private pool, Villa Sky is set on the beachfront in Selca. The air-conditioned accommodation is 26 km from Bol. Ubytovanie Villa Sky sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Matea with Pool

Villa Matea with Pool

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Matea with Pool. Villa Matea with Pool is located in Selca and offers an outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Villa Matea with Pool sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside house with a swimming pool Puntinak, Brac - 2964

Seaside house with a swimming pool Puntinak, Brac - 2964

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside house with a swimming pool Puntinak, Brac - 2964. Set in Selca, this air-conditioned holiday home features a patio. The property is 43 km from Split and features views of the sea. Ubytovanie Seaside house with a swimming pool Puntinak, Brac - 2964 sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 759 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa na Putinku 39 put Ruzmarina

Villa na Putinku 39 put Ruzmarina

Ubytovanie (Apartmán) Villa na Putinku 39 put Ruzmarina. Located in Selca in the Brac Island region, Villa na Putinku 39 put Ruzmarina has a terrace and sea views. Ubytovanie Villa na Putinku 39 put Ruzmarina sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lokanjac

Villa Lokanjac

Ubytovanie (Vila) Villa Lokanjac. Set in Selca, Villa Lokanjac offers accommodation with a private pool, a patio and lake views. Ubytovanie Villa Lokanjac sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 335 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Puntinak, Brac - 718

Apartments by the sea Puntinak, Brac - 718

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Puntinak, Brac - 718. Apartments by the sea Puntinak, Brac - 718 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Selca. Ubytovanie Apartments by the sea Puntinak, Brac - 718 sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful Villa in Selca with Private Swimming Pool

Beautiful Villa in Selca with Private Swimming Pool

Ubytovanie (Vila) Beautiful Villa in Selca with Private Swimming Pool. Located in Selca, Beautiful Villa in Selca with Private Swimming Pool offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 26 km from Bol. Ubytovanie Beautiful Villa in Selca with Private Swimming Pool sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 298 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Maška

Holiday Home Maška

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Maška. Set in Selca, Holiday Home Maška offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Maška sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Foltyn Holiday Home

Foltyn Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Foltyn Holiday Home. Featuring free WiFi and a terrace, Foltyn Holiday Home is situated in Selca. It boasts views of the sea and is 42 km from Split. Ubytovanie Foltyn Holiday Home sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 185 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Zlatna

Holiday home Zlatna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zlatna. Set in Selca in the Brac Island region, Holiday home Zlatna has a balcony and garden views. Ubytovanie Holiday home Zlatna sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tennis court Studio Slivje with pool

Tennis court Studio Slivje with pool

Ubytovanie (Apartmán) Tennis court Studio Slivje with pool. Set in Selca in the Brac Island region, Tennis court Studio Slivje with pool features a patio and garden views. Ubytovanie Tennis court Studio Slivje with pool sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lokanjac

Villa Lokanjac

Ubytovanie (Vila) Villa Lokanjac. Featuring a private pool and garden views, Villa Lokanjac is situated in Selca. Guests have a private balcony. Ubytovanie Villa Lokanjac sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nera

Apartments Nera

Ubytovanie (Penzión) Apartments Nera. Set in Selca, Apartments Nera provides accommodation with private terraces. The property offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments Nera sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Selca Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi

Selca Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi

Ubytovanie (Vila) Selca Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi. Selca Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi is located in Selca and offers an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytovanie Selca Villa Sleeps 8 with Pool and WiFi sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Selca Villa Sleeps 14 with Pool Air Con and WiFi

Selca Villa Sleeps 14 with Pool Air Con and WiFi

Ubytovanie (Vila) Selca Villa Sleeps 14 with Pool Air Con and WiFi. Featuring an outdoor pool and pool views, Selca Villa Sleeps 14 with Pool Air Con and WiFi is located in Selca. Ubytovanie Selca Villa Sleeps 14 with Pool Air Con and WiFi sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 682 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Beachfront Villa White Bellezza with private pool at the beach on Brac island - Sumartin

Luxury Beachfront Villa White Bellezza with private pool at the beach on Brac island - Sumartin

Ubytovanie (Vila) Luxury Beachfront Villa White Bellezza with private pool at the beach on Brac island - Sumartin. Located in Selca in the Brac Island region, Luxury Beachfront Villa White Bellezza with private pool at the beach on Brac island - Sumartin has a balcony. Ubytovanie Luxury Beachfront Villa White Bellezza with private pool at the beach on Brac island - Sumartin sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Sea View Apartments

Sea View Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sea View Apartments. Offering a terrace, Sea View Apartments provides accommodation in Selca. Bol is 17 km from the apartment. Ubytovanie Sea View Apartments sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside family friendly house with a swimming pool Puntinak, Brac - 767

Seaside family friendly house with a swimming pool Puntinak, Brac - 767

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside family friendly house with a swimming pool Puntinak, Brac - 767. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Seaside family friendly house with a swimming pool Puntinak, Brac - 767... Ubytovanie Seaside family friendly house with a swimming pool Puntinak, Brac - 767 sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 193 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Neva

Apartmani Neva

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Neva. Set in Selca, 26 km from Bol, Apartmani Neva offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Neva sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Puntinak, Brac - 736

Apartments by the sea Puntinak, Brac - 736

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Puntinak, Brac - 736. Apartments by the sea Puntinak, Brac - 736 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Selca. Ubytovanie Apartments by the sea Puntinak, Brac - 736 sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Holiday home Put Puntinka

Holiday home Put Puntinka

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Put Puntinka. Holiday home Put Puntinka is located in Selca. Providing free WiFi, the property also has barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Put Puntinka sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Selca Stone Cottage

Holiday Home Selca Stone Cottage

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Selca Stone Cottage. Set in a historic cottage complete with an outdoor pool and a quiet garden, this holiday home was completely refurbished in 2014. Ubytovanie Holiday Home Selca Stone Cottage sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Boskovic

Holiday Home Boskovic

Ubytovanie (Penzión) Holiday Home Boskovic. Holiday Home Boskovic features free WiFi throughout the property and views of city in Selca. Ubytovanie Holiday Home Boskovic sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Katarína

Vila Katarína

Ubytovanie (Apartmán) Vila Katarína. Vila Katarína is located in Selca. Bol is 26 km from the apartment. Ubytovanie Vila Katarína sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač).

Studio Oplovac

Studio Oplovac

Ubytovanie (Penzión) Studio Oplovac. Studio Oplovac is offering accommodation in Selca. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Studio Oplovac sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duplex Villa Slivje

Duplex Villa Slivje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Duplex Villa Slivje. Set in Selca, Duplex Villa Slivje features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Duplex Villa Slivje sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jogo

Apartment Jogo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jogo. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Apartment Jogo is located in Selca. Ubytovanie Apartment Jogo sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Brandel * Croatia * Brac * Selca * Puntinak

Apartment Brandel * Croatia * Brac * Selca * Puntinak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Brandel * Croatia * Brac * Selca * Puntinak. Offering free WiFi and garden views, Apartment Brandel * Croatia * Brac * Selca * Puntinak is an accommodation located in Selca. Ubytovanie Apartment Brandel * Croatia * Brac * Selca * Puntinak sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Villa Spilla

Holiday home Villa Spilla

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Villa Spilla. Holiday home Villa Spilla is a 3-star property situated in Selca. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytovanie Holiday home Villa Spilla sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ivana

Holiday Home Ivana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ivana. Situated in Selca in the Brac Island region, Holiday Home Ivana features a terrace. Ubytovanie Holiday Home Ivana sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Bepa

Holiday House Bepa

Ubytovanie (Vila) Holiday House Bepa. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Holiday Home ''BEPA'' features accommodation in Selca with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday House Bepa sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Nono

House Nono

Ubytovanie (Apartmán) House Nono. Klimatizovaný dovolenkový dom House Nono s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Selca, 40 km od Splitu. Ubytovanie House Nono sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Puntinak, Brac - 766

Apartments by the sea Puntinak, Brac - 766

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Puntinak, Brac - 766. Located 43 km from Split, Apartment Puntinak 766b offers accommodation in Selca. The unit is 13 km from Makarska. Ubytovanie Apartments by the sea Puntinak, Brac - 766 sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach House Albertina

Beach House Albertina

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach House Albertina. Situated in Selca in the Brac Island region, Beach House Albertina features a terrace and garden views. Ubytovanie Beach House Albertina sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 321 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Romantika

Robinson Romantika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Romantika. Providing free WiFi, Robinson Romantika is located on the beachfront in Selca. The holiday home has sea views and is 27 km from Bol. Ubytovanie Robinson Romantika sa nachádza v meste Selca (Chorvátsko - Ostrov Brač). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 211 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)