Hľadať

Ubytovanie

Secluded holiday house Forcici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12233 Dovolenkový dom

52425 Roč, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded holiday house Forcici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12233. Located in Roč, this holiday home is 38 km from Trieste. The unit is 39 km from Portorož. The unit is fitted with a kitchen. Ubytovanie Secluded holiday house Forcici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12233 sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria).

Popis ubytovania Secluded holiday house Forcici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12233

Opatija is 21 km from Holiday Home Forcici 12233, while Rovinj is 45 km away. There is a private bathroom with a shower. The unit is 39 km from Portorož. Rijeka Airport is 44 km from the property. A TV with satellite channels is available. The unit is fitted with a kitchen. Located in Roč, this holiday home is 38 km from Trieste.

Vybavenie ubytovania Secluded holiday house Forcici, Central Istria - Sredisnja Istra - 12233

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Chladnička
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Jedálenský priestor
 • Pohovka
 • Priestor na posedenie
 • Satelitné kanály
 • TV
 • Súkromný vchod
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Terasa
 • Gril
 • Samostatná budova

Iná ubytovanie v meste Roč

Apartman Dino

10

Apartman Dino

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dino. Located in Roč in the Istria region, Apartman Dino features a garden. Ubytovanie Apartman Dino sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Deni

9,9

Holiday Home Deni

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Deni. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Holiday Home Deni is located in Roč. Ubytovanie Holiday Home Deni sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dolores

9,9

Apartments Dolores

Ubytovanie (Penzión) Apartments Dolores. Apartmánový dom Dolores sa nachádza na pokojnom mieste uprostred zelene v historickej dedinke Roč a ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zadarmo a bezplatné... Ubytovanie Apartments Dolores sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,9

Apartment Ivana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivana. Apartment Ivana is situated in Roč and offers free bikes, a casino and a terrace. Ubytovanie Apartment Ivana sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Grabar

9,9

Apartman Grabar

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Grabar. Klimatizovaný apartmán Grabar sa nachádza v mestečku Rož, 35 km od Terstu. Poskytuje terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie Apartman Grabar sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Roža

9,8

Apartments Roža

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roža. Apartmány Roža sa nachádzajú v obci Roč na Istrijskom ostrove, 36 km od Terstu. Ponúkajú gril a terasu. Ubytovanie Apartments Roža sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pud Oreh 306

9,8

Apartment Pud Oreh 306

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pud Oreh 306. Apartmán Pud Oreh 306 sa nachádza v obci Roč a ponúka klimatizované ubytovanie, zariadenú terasu a záhradu. Ubytovanie Apartment Pud Oreh 306 sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Koraca

9,8

Apartman Koraca

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Koraca. Set in Roč, Apartman Koraca offers accommodation with a bar, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytovanie Apartman Koraca sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bartulasi

9,8

Apartment Bartulasi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bartulasi. Apartmán Bartulasi situovaný 38 km od mesta Terst vám ponúka ubytovanie v obci Roč. K dispozícii máte priestor na posedenie, jedálenský kút a kuchyňu. Ubytovanie Apartment Bartulasi sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria).

Studio Apartment MD

9,8

Studio Apartment MD

Ubytovanie (Apartmány) Studio Apartment MD. Štúdiový apartmán MD sa nachádza v dedine Roč. Ponúka moderné štúdiá na prízemí, každé s terasou a vstupom do záhrady. Ubytovanie Studio Apartment MD sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jakov

9,8

Apartment Jakov

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jakov. Apartmán Jakov ponúka ubytovanie v obci Roč, 34 km od Terstu a 38 km od Portorože. Ubytovanie Apartment Jakov sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pino

9,8

Apartment Pino

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pino. Apartmán Pino je obklopený zeleňou a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v malebnom mestečku Roč. K dispozícii je klimatizácia a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Pino sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Andrea

9,7

Holiday house Andrea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Andrea. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v meste Roč, 35 km od Terstu. Je vzdialený 38 km od mesta Portorož. Ubytovanie Holiday house Andrea sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Aldo

9,7

Apartmani Aldo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Aldo. Set in Roč, 46 km from Rabac, Apartmani Aldo offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Aldo sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nemarnik

9,7

Apartment Nemarnik

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nemarnik. Apartmán Nemarnik vám ponúka ubytovanie v obci Roč. Počas pobytu môžete využívať terasu. Ubytovanie Apartment Nemarnik sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria).

APP Kokolo

9,7

APP Kokolo

Ubytovanie (Apartmán) APP Kokolo. Apartmán APP Kokolo sa nachádza v meste Roč v regióne Istria a ponúka terasu a výhľad do záhrady. K dispozícii je aj záhrada. Ubytovanie APP Kokolo sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Antonia & Arian

9,6

Antonia & Arian

Ubytovanie (Apartmán) Antonia & Arian. Located in Roč, Antonia & Arian offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Antonia & Arian sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fabris

9,5

Apartment Fabris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fabris. Apartment Fabris is a self-catering accommodation located in Roč. Free Wi-Fi access is available. Ubytovanie Apartment Fabris sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pod Lipom

9,5

Apartment Pod Lipom

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pod Lipom. Apartmán Pod Lipom sa nachádza v meste Roč a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartment Pod Lipom sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Pod lipom

9,3

Studio Pod lipom

Ubytovanie (Apartmán) Studio Pod lipom. Štúdio Pod lipom sa nachádza v meste Roč a ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním a klimatizáciou. Ubytovanie Studio Pod lipom sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Grgurinčići

9,2

House Grgurinčići

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Grgurinčići. House Grgurinčići is situated in Roč and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytovanie House Grgurinčići sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pud Oreh

9,1

Apartment Pud Oreh

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pud Oreh. Apartmán Pud Oreh sa nachádza na pokojnom mieste v malej osade Roč, 9 km od mesta Buzet. Ponúka krytú terasu s priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartment Pud Oreh sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

4 Seasons House

8,7

4 Seasons House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 4 Seasons House. Offering free WiFi and a garden, 4 Seasons House is set at a remote location in Roč. Trieste is 32 km away. Free private parking is available on site. Ubytovanie 4 Seasons House sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kokolo

Apartment Kokolo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kokolo. Apartment Kokolo is set in Roč. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on site and free... Ubytovanie Apartment Kokolo sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17921

Apartments with a parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17921

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17921. Apartments with a parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17921 is located in Roč. Ubytovanie Apartments with a parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17921 sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria

Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria. Situated in Roč, Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria offers free WiFi and units equipped with a kitchen, seating... Ubytovanie Modern newly built holiday house with pool and beautiful views of green Istria sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 158 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17939

Apartments and rooms with parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17939

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17939. Set in Roč in the Istria region, Apartments and rooms with parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17939 offers accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Hum, Central Istria - Sredisnja Istra - 17939 sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury villa with a swimming pool Rocko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 2334

Luxury villa with a swimming pool Rocko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 2334

Ubytovanie (Vila) Luxury villa with a swimming pool Rocko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 2334. Villa Rocko Polje 2334 is a detached villa with a terrace, set in Roč in the Istria Region. The air-conditioned unit is 39 km from Trieste. Ubytovanie Luxury villa with a swimming pool Rocko Polje, Central Istria - Sredisnja Istra - 2334 sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria).

Villa Luana

Villa Luana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Luana. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Luana is located in Roč. Ubytovanie Villa Luana sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Roč, Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms features accommodation with a private pool. Ubytovanie Amazing home in Roc with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 374 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Poolhouse Roc (3458)

Poolhouse Roc (3458)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Poolhouse Roc (3458). Set in Roč, Poolhouse Roc (3458) offers accommodation with a terrace and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rabac. Ubytovanie Poolhouse Roc (3458) sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria).

Secluded family friendly house Rim, Central Istria - Sredisnja Istra - 7070

Secluded family friendly house Rim, Central Istria - Sredisnja Istra - 7070

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded family friendly house Rim, Central Istria - Sredisnja Istra - 7070. Holiday Home Rim 7070 is a holiday home set in Roč, 36 km from Trieste. The air-conditioned unit is 38 km from Portorož. Ubytovanie Secluded family friendly house Rim, Central Istria - Sredisnja Istra - 7070 sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 356 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1)

Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1). Situated in Roč in the Istria region, Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1) has a balcony. Ubytovanie Apartment in Roč with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine (4909-1) sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Roc, Central Istria - Sredisnja Istra - 17942

Family friendly apartments with a swimming pool Roc, Central Istria - Sredisnja Istra - 17942

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Roc, Central Istria - Sredisnja Istra - 17942. Situated in Roč, Family friendly apartments with a swimming pool Roc, Central Istria - Sredisnja Istra - 17942 features a private pool. Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Roc, Central Istria - Sredisnja Istra - 17942 sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Garden House Rozi

Garden House Rozi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Garden House Rozi. Situated in Roč, Garden House Rozi features a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 50 km from Rabac. Ubytovanie Garden House Rozi sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria).

Holiday House with pool in Roc

Holiday House with pool in Roc

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House with pool in Roc. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Holiday House with pool in Roc is located in Roč. Ubytovanie Holiday House with pool in Roc sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luana

Apartment Luana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luana. Apartment Luana is set in Roč and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartment Luana sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Roc

Two-Bedroom Holiday Home in Roc

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Roc. Two-Bedroom Holiday Home in Roc is set in Roč and offers barbecue facilities. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Roc sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Charming Istrian Holiday Home Dante

Charming Istrian Holiday Home Dante

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Charming Istrian Holiday Home Dante. Charming Istrian Holiday Home Dante is situated in Roč. The air-conditioned accommodation is 49 km from Rabac. Ubytovanie Charming Istrian Holiday Home Dante sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Istria Estate

Istria Estate

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Istria Estate. Boasting an outdoor pool and pool views, Istria Estate is situated in Roč. Ubytovanie Istria Estate sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 415 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Roc

Three-Bedroom Holiday Home in Roc

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Roc. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Roc is set in Roč. This holiday home offers barbecue facilities. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Roc sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 276 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman studio Baladur

Apartman studio Baladur

Ubytovanie (Apartmán) Apartman studio Baladur. Set in Roč in the Istria region, Apartman studio Baladur has a garden. The accommodation is 39 km from Trieste. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytovanie Apartman studio Baladur sa nachádza v meste Roč (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)