Hľadať

Ubytovanie

Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh Privát

Bakovčica, bilogorska 55, 48000 Koprivnica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Privát) Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh. Featuring garden views, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh in Koprivnica features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

A microwave, a fridge and oven are also available, as well as a kettle. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a dishwasher, a dining area, a flat-screen TV, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Featuring garden views, Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh in Koprivnica features accommodation, a restaurant, a bar, a garden and a terrace. Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh offers a continental or à la carte breakfast. Both WiFi and private parking are accessible at the homestay free of charge. The nearest airport is Zagreb Franjo Tuđman Airport, 96 km from the accommodation.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bar

Vybavenie ubytovania Seljačko domaćinstvo, Izletište jastrebov vrh

 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešie prehliadky
 • Jazda na koniza príplatok
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Koprivnica

APARTMAN KOPRIVNICA

10

APARTMAN KOPRIVNICA

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA. Set in Koprivnica, APARTMAN KOPRIVNICA offers accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 48 km from Varaždin. Ubytovanie APARTMAN KOPRIVNICA sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN KOPRIVNICA ****

9,9

APARTMAN KOPRIVNICA ****

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN KOPRIVNICA ****. Situated in Koprivnica in the Koprivnica-Križevci County region, APARTMAN KOPRIVNICA **** features a patio and city views. Ubytovanie APARTMAN KOPRIVNICA **** sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Sunčano Selo

9,7

Guest House Sunčano Selo

Ubytovanie (Penzión) Guest House Sunčano Selo. Located in the village of Jagnjedovec, 7 km from Koprivnica, Guest House Sunčano Selo offers a seasonal outdoor pool and an on-site restaurant. Ubytovanie Guest House Sunčano Selo sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Marbis

9,6

Apartmani Marbis

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Marbis. Apartmány Marbis sa nachádzajú v centre mesta Koprivnica v severnom Chorvátsku. Ubytovanie Apartmani Marbis sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Kopriva

9,2

Apartman Kopriva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Kopriva. Kopriva 3* is located in Koprivnica and offers free bikes, a garden and a terrace. The apartment features garden views and is 48 km from Varaždin. Ubytovanie Apartman Kopriva sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cecilia Koprivnica

9,1

Apartment Cecilia Koprivnica

Ubytovanie (Penzión) Apartment Cecilia Koprivnica. Apartment Cecilia Koprivnica in Koprivnica provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Cecilia Koprivnica sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel ZRINSKI

8,5

Hotel ZRINSKI

Ubytovanie (Hotel) Hotel ZRINSKI. Hotel ZRINSKI in Koprivnica provides adults-only accommodation with a restaurant, a bar and a garden. Ubytovanie Hotel ZRINSKI sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bijela kuća

7,3

Hotel Bijela kuća

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bijela kuća. Located in Koprivnica, Bijela kuća is an accommodation and catering facility, only few steps away from the main Rail Station and the main Bus Station. Ubytovanie Hotel Bijela kuća sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Podravina

6,7

Hotel Podravina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Podravina. This 3-star hotel located in Koprivnica’s centre offers an outdoor terrace, restaurant serving Croatian specialities and a 24-hour reception desk. Ubytovanie Hotel Podravina sa nachádza v meste Koprivnica (Chorvátsko - Koprivnica-Križevci County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)