Hľadať

Ubytovanie

Sprencz Családi Major Penzión

3980 Nové Mesto pod Šiatrom, Hosszúláz utca 36,, Maďarsko - Zobraziť mapu

Popis ubytovania Sprencz Családi Major

Located in Sátoraljaújhely, Sprencz Családi Major provides a garden. The rooms are fitted with a terrace. All units in the guest house are equipped with a kettle. At Sprencz Családi Major every room is equipped with a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Tokaj is 38 km from the accommodation, while Košice is 42 km away.

Iná ubytovanie v meste Nové Mesto pod Šiatrom

Tündérvirág

10

Tündérvirág

Ubytovanie (Penzión) Tündérvirág. Tündérvirág in Sátoraljaújhely features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Tündérvirág sa nachádza v meste (Maďarsko).

BNCK Wellness Residence

10

BNCK Wellness Residence

Ubytovanie (Apartmán) BNCK Wellness Residence. Featuring a garden, private pool and pool views, BNCK Wellness Residence is located in Sátoraljaújhely. Ubytovanie BNCK Wellness Residence sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Visszavár-Lak

9,9

Visszavár-Lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Visszavár-Lak. Featuring accommodation with a terrace, Visszavár-Lak is located in Sátoraljaújhely. Ubytovanie Visszavár-Lak sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Juhar Wellness vendégház

9,8

Juhar Wellness vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Juhar Wellness vendégház. Juhar Wellness vendégház is situated in Sátoraljaújhely and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Juhar Wellness vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko).

Kaland vendégház

9,7

Kaland vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kaland vendégház. Penzión Kaland vendégház sa nachádza v meste Sátoraljaújhely a ponúka gril. Dovolenkový dom má spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Kaland vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko).

Kata Vendégház

9,6

Kata Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Kata Vendégház. Kata Vendégház is set in Sátoraljaújhely. The property is 47 km from Košice, and complimentary private parking is offered. Ubytovanie Kata Vendégház sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Kaland apartman 1

9,5

Kaland apartman 1

Ubytovanie (Apartmán) Kaland apartman 1. Boasting accommodation with a terrace, Kaland apartman 1 is situated in Sátoraljaújhely. Ubytovanie Kaland apartman 1 sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Wonderhill Rudabányácska

9,5

Wonderhill Rudabányácska

Ubytovanie (Apartmány) Wonderhill Rudabányácska. Situated in Sátoraljaújhely, 11 km from Sárospatak, Wonderhill Rudabányácska features a garden and free WiFi. Ubytovanie Wonderhill Rudabányácska sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Edina Apartman

9,5

Edina Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Edina Apartman. Situated in Sátoraljaújhely, 14 km from Sárospatak, Edina Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie Edina Apartman sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Mi Kis Vendégházunk

9,4

Mi Kis Vendégházunk

Ubytovanie (Apartmán) Mi Kis Vendégházunk. Boasting a terrace, Mi Kis Vendégházunk features accommodation in Sátoraljaújhely with free WiFi and garden views. Ubytovanie Mi Kis Vendégházunk sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Panoráma Apartman

9,4

Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Apartman. Panoráma Apartman is situated in Sátoraljaújhely and offers a terrace. The property has mountain views and is 46 km from Košice. Ubytovanie Panoráma Apartman sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Saci Vendégház

9,3

Saci Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Saci Vendégház. Located in Sátoraljaújhely, Saci Vendégház features a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytovanie Saci Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko).

Via Tokaj Vendégház

9,3

Via Tokaj Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Via Tokaj Vendégház. Via Tokaj Vendégház is situated in Sátoraljaújhely. The accommodation is 46 km from Košice, and guests benefit from private parking available on site and... Ubytovanie Via Tokaj Vendégház sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Napsugár Vendégház - Zemplén

9,1

Napsugár Vendégház - Zemplén

Ubytovanie (Apartmány) Napsugár Vendégház - Zemplén. Apartmán Napsugár Vendégház - Zemplén sa nachádza na vidieku, v malom údolí, 6 km od Nového Mesta pod Šiatrom. Ubytovanie Napsugár Vendégház - Zemplén sa nachádza v meste (Maďarsko).

Dombtető Vendégház

9,1

Dombtető Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Dombtető Vendégház. Dombtető Vendégház is situated in Sátoraljaújhely and features a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Dombtető Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko).

HUNOR Panzió

9,1

HUNOR Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) HUNOR Panzió. Set in Sátoraljaújhely, 16 km from Sárospatak, HUNOR Panzió offers a restaurant and free WiFi. Ubytovanie HUNOR Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko).

Alfa Apartman

8,9

Alfa Apartman

Ubytovanie (Penzión) Alfa Apartman. Set in Sátoraljaújhely, Alfa Apartman offers a garden and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytovanie Alfa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko).

Sziklakert Vendégház

8,8

Sziklakert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sziklakert Vendégház. Set in Sátoraljaújhely, Sziklakert Vendégház offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sziklakert Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko).

Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpont

8,8

Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpont

Ubytovanie (Hotel) Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpont. Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpont has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Sátoraljaújhely. Ubytovanie Rákóczi Hotel, Tábor és Rendezvényközpont sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Zsindely Ház Károlyfalva Sátoraljaújhely

8,6

Zsindely Ház Károlyfalva Sátoraljaújhely

Ubytovanie (Apartmán) Zsindely Ház Károlyfalva Sátoraljaújhely. Zsindely Ház Károlyfalva Sátoraljaújhely is situated in Sátoraljaújhely. The property is 46 km from Košice, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Zsindely Ház Károlyfalva Sátoraljaújhely sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Berg Panzióra

8,6

Berg Panzióra

Ubytovanie (Bed and breakfast) Berg Panzióra. Ubytovacie zariadenie Berg Panzióra sa nachádza v meste Sátoraljaújhely, 13 km od mesta Sárospatak. Ponúka bar a bezplatné Wi-Fi. K dispozícii je terasa. Ubytovanie Berg Panzióra sa nachádza v meste (Maďarsko).

Fehér Szőlő Vendégház

8

Fehér Szőlő Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Fehér Szőlő Vendégház. Fehér Szőlő Vendégház is set in Sátoraljaújhely and offers a garden and a terrace. The property is 47 km from Košice and free private parking is featured. Ubytovanie Fehér Szőlő Vendégház sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Alfa Apartman

7,8

Alfa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Alfa Apartman. Located in Sátoraljaújhely, Alfa Apartman provides accommodation with access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Alfa Apartman sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Szinyei Merse-Kastély

7,7

Szinyei Merse-Kastély

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Szinyei Merse-Kastély. Szinyei Merse-Kastély is set in Sátoraljaújhely. There is a garden with a barbecue at this property and guests can go hiking and skiing nearby. Ubytovanie Szinyei Merse-Kastély sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Hotel Hunor

7,5

Hotel Hunor

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hunor. Hotel Hunor sa nachádza v meste Sátoraljaújhely. Ponúka bar, záhradu, terasu, reštauráciu, službu nonstop recepcie, izbovú službu a bezplatné Wi-Fi vo... Ubytovanie Hotel Hunor sa nachádza v meste (Maďarsko).

Komjathy Apartman

Komjathy Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Komjathy Apartman. Situated in Sátoraljaújhely, Komjathy Apartman features accommodation with free private parking. Ubytovanie Komjathy Apartman sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Kata Apartman

Kata Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kata Apartman. Kata Apartman is set in Sátoraljaújhely and offers a restaurant. Ubytovanie Kata Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko).

BORINA VENDÉGHÁZ

BORINA VENDÉGHÁZ

Ubytovanie (Dovolenkový dom) BORINA VENDÉGHÁZ. BORINA VENDÉGHÁZ is located in Sátoraljaújhely and offers a shared lounge and a terrace. The property features mountain views and is 12 km from Sárospatak. Ubytovanie BORINA VENDÉGHÁZ sa nachádza v meste (Maďarsko).

ZÉG fénye

ZÉG fénye

Ubytovanie (Penzión) ZÉG fénye. Featuring free WiFi, ZÉG fénye is situated in Sátoraljaújhely. All rooms boast a kitchenette and a shared bathroom. Ubytovanie ZÉG fénye sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Három Testőr Vendégház

Három Testőr Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Három Testőr Vendégház. Három Testőr Vendégház is set in Sátoraljaújhely and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Három Testőr Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko).

CentRoom Apartman

CentRoom Apartman

Ubytovanie (Apartmán) CentRoom Apartman. CentRoom Apartman is situated in Sátoraljaújhely. The apartment has city views and is 14 km from Sárospatak. Ubytovanie CentRoom Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko).

Chateau Vincze

Chateau Vincze

Ubytovanie (Hotel) Chateau Vincze. Situated in Sátoraljaújhely, Chateau Vincze has a restaurant, a bar and a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Chateau Vincze sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Fehér-patak Vendégház

Fehér-patak Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fehér-patak Vendégház. Set in Sátoraljaújhely, 11 km from Sárospatak, Fehér-patak Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Fehér-patak Vendégház sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).

Rózsakert Vendégház

Rózsakert Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Rózsakert Vendégház. Rózsakert Vendégház is situated in Sátoraljaújhely and offers a garden. Free WiFi is featured. Ubytovanie Rózsakert Vendégház sa nachádza v meste Nové Mesto pod Šiatrom (Maďarsko).