Hľadať

Ubytovanie

Százesztendős Révészház Apartman Apartmány

2015 Szigetmonostor, Hrsz.: 068, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Százesztendős Révészház Apartman. Ubytovacie zariadenie Százesztendős Révészház Apartman sa nachádza v obci Szigetmonostor 20 km od obce Zebegény a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Százesztendős Révészház Apartman sa nachádza v meste Szigetmonostor (Maďarsko - Pest).

Popis ubytovania Százesztendős Révészház Apartman

Ubytovacie jednotky sú klimatizované, vybavené TV a majú terasu a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. Najbližšie letisko je Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť, ktoré sa nachádza 30 km od ubytovania Százesztendős Révészház Apartman. Niektoré ubytovacie jednotky majú aj kuchynku s umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou a rúrou. Budapešť je vzdialená 19 km a mesto Vyšehrad 15 km. Ubytovacie zariadenie Százesztendős Révészház Apartman sa nachádza v obci Szigetmonostor 20 km od obce Zebegény a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi.

Iná ubytovanie v meste Szigetmonostor

Őzikelak

9,7

Őzikelak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Őzikelak. Őzikelak is located in Szigetmonostor and offers water sports facilities. Ubytovanie Őzikelak sa nachádza v meste Szigetmonostor (Maďarsko - Pest).

M&V Vendégház

9,7

M&V Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) M&V Vendégház. Set in Szigetmonostor, M&V Vendégház offers accommodation with a private pool. Ubytovanie M&V Vendégház sa nachádza v meste Szigetmonostor (Maďarsko - Pest).

Nadi's Holiday Home – Heart of Woods, Szentendre Island

9,7

Nadi's Holiday Home – Heart of Woods, Szentendre Island

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nadi's Holiday Home – Heart of Woods, Szentendre Island. Set in Szigetmonostor in the Pest region, Nadi's Holiday Home – Heart of Woods, Szentendre Island has a patio and garden views. Ubytovanie Nadi's Holiday Home – Heart of Woods, Szentendre Island sa nachádza v meste (Maďarsko - Pest).

Rezeda Resort Apartman

9

Rezeda Resort Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Rezeda Resort Apartman. Situated in Szigetmonostor, 23 km from Visegrád, Rezeda Resort Apartman features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Rezeda Resort Apartman sa nachádza v meste Szigetmonostor (Maďarsko - Pest).

Szentendrei sziget, modern faház, télen is

Szentendrei sziget, modern faház, télen is

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szentendrei sziget, modern faház, télen is. Set in Szigetmonostor in the Pest region, Szentendrei sziget, modern faház, télen is features a garden. The accommodation is 20 km from Visegrád. Ubytovanie Szentendrei sziget, modern faház, télen is sa nachádza v meste Szigetmonostor (Maďarsko - Pest).

Dunakanyar Apartman

Dunakanyar Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Dunakanyar Apartman. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a terrace, Dunakanyar Apartman is situated in Szigetmonostor. Ubytovanie Dunakanyar Apartman sa nachádza v meste Szigetmonostor (Maďarsko - Pest).