Hľadať

Ubytovanie

Szederszem Apartman Apartmán

8636 Balatonszemes, 20 Szeder utca, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Szederszem Apartman. Szederszem Apartman is set in Balatonszemes and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Szederszem Apartman sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Popis ubytovania Szederszem Apartman

Siófok is 25 km from the apartment, while Balatonfüred is 19 km away. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 48 km from Szederszem Apartman. The air-conditioned accommodation is 15 km from Tihany, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. The apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV with cable channels, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, and 2 bathrooms with a bath or shower. Szederszem Apartman is set in Balatonszemes and offers a garden and a terrace. Toto ubytovanie sa nachádza 8 minút chôdze od pláže.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené

Iná ubytovanie v meste Balatonszemes

Pusztai Apartmanok - Blue

10

Pusztai Apartmanok - Blue

Ubytovanie (Apartmán) Pusztai Apartmanok - Blue. Pusztai Apartmanok - Blue is located in Balatonszemes. The air-conditioned accommodation is 19 km from Tihany. Ubytovanie Pusztai Apartmanok - Blue sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard

9,8

Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard. Situated in Balatonszemes, Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Szőlőhegyi házikó - Cottage in the wineyard sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Marton Ház

9,7

Marton Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Marton Ház. Marton Ház is situated in Balatonszemes and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Marton Ház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN

9,7

COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN

Ubytovanie (Dovolenkový dom) COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN. Situated in Balatonszemes, COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie COTTAGE HOUSE SZEMES SZÍVÉBEN sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Zsoka Ház

9,6

Zsoka Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zsoka Ház. Situated in Balatonszemes in the Somogy region, Zsoka Ház has a garden. Ubytovanie Zsoka Ház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Kistücsök Food & Room

9,6

Kistücsök Food & Room

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kistücsök Food & Room. Situated in Balatonszemes, 14 km from Tihany, Kistücsök Food & Room features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Kistücsök Food & Room sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Virágos Apartman Balatonszemes

9,4

Virágos Apartman Balatonszemes

Ubytovanie (Apartmán) Virágos Apartman Balatonszemes. Virágos Apartman Balatonszemes is situated in Balatonszemes. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytovanie Virágos Apartman Balatonszemes sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Blue Bike Hostel

9,3

Blue Bike Hostel

Ubytovanie (Hostel) Blue Bike Hostel. Hostel Blue Bike sa nachádza v meste Balatonszemes a ponúka ubytovanie so zariadeniami na vodné športy. Ubytovanie Blue Bike Hostel sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Emi Vendégház

9,2

Emi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Emi Vendégház. Emi Vendégház sa nachádza v obci Balatonszemes, 5 minút chôdze od pláže pri Balatone a ponúka bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Emi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Családi Villa

9,2

Családi Villa

Ubytovanie (Apartmány) Családi Villa. Ubytovacie zariadenie Családi Villa sa nachádza v meste Balatonszemes, 45 km od Hévízu. Ponúka záhradu a sezónny vonkajší bazén. Ubytovanie Családi Villa sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Room4U Apartment

9,1

Room4U Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Room4U Apartment. SzemesLak sa nachádza v obci Balatonszemes, 45 km od mesta Hévíz, 24 km od mesta Siófok a 18 km od mesta Balatonfüred. Ubytovanie Room4U Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Familia Vendégház

9

Familia Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Familia Vendégház. Situated in Balatonszemes, 18 km from Tihany, Familia Vendégház features a garden and free WiFi. Ubytovanie Familia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Andrea Ház

8,9

Andrea Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Andrea Ház. Andrea Ház is set in Balatonszemes and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Andrea Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Rider Beach

8,9

Rider Beach

Ubytovanie (Penzión) Rider Beach. Penzión Rider Beach sa nachádza v obci Balatonszemes, priamo pri Balatone, 3 km od centra mesta Balatonlelle. Ubytovanie Rider Beach sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Véndiófa Nyaralóház

8,9

Véndiófa Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Véndiófa Nyaralóház. Véndiófa Nyaralóház is set in Balatonszemes and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Véndiófa Nyaralóház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Móló Apartmanház

8,8

Móló Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Móló Apartmanház. Situated in Balatonszemes, 19 km from Tihany, Móló Apartmanház features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Móló Apartmanház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Nefelejcs ház

8,8

Nefelejcs ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nefelejcs ház. Situated in Balatonszemes in the Somogy region, Nefelejcs ház features a garden. Ubytovanie Nefelejcs ház sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Kenge Apartmanok

8,4

Kenge Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Kenge Apartmanok. Klimatizované ubytovacie zariadenie Keng Apartmanok ponúka ubytovanie v obci Balatonszemes. Mesto Hévíz je vzdialené 45 km od ubytovacieho zariadenia. Ubytovanie Kenge Apartmanok sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Balatonszemesi Nyaraló

8,4

Balatonszemesi Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Balatonszemesi Nyaraló. Penzión Balatonszemesi Nyaraló s grilom a terasou sa nachádza v meste Balatonszemes v šomodskej župe, 46 km od mesta Hévíz. Ubytovanie Balatonszemesi Nyaraló sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Szem-s Vendégház

8,2

Szem-s Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szem-s Vendégház. Ubytovacie zariadenie Szem-s Vendégház sa nachádza v obci Balatonszemes v Šomodskej župe, 45 km od mesta Hévíz. Ponúka vám gril a terasu. Ubytovanie Szem-s Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Nyugalom Szigete

8,1

Nyugalom Szigete

Ubytovanie (Apartmán) Nyugalom Szigete. Situated in Balatonszemes, this air-conditioned apartment is 750 metres from the shore of Lake Balaton. Ubytovanie Nyugalom Szigete sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Wellness Hotel Szindbád

7,9

Wellness Hotel Szindbád

Ubytovanie (Hotel) Wellness Hotel Szindbád. Hotel Szindbád Wellness sa nachádza na pokojnom a tichom mieste medzi stromami v obci Balatonszemes, uprostred južného brehu jazera Balaton. Ubytovanie Wellness Hotel Szindbád sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Fasor vendégház

7,5

Fasor vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fasor vendégház. Ubytovanie Fasor vendégház sa nachádza v obci Balatonszemes a ponúka záhradu, gril, terasu a bezplatné Wi-Fi. V penzióne si môžete zahrať stolný tenis. Ubytovanie Fasor vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows

7,3

Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows

Ubytovanie (Kemping) Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows. Ubytovacie zariadenie Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows sa nachádza v obci Balatonszemes. Hostia si môžu zájsť do reštaurácie. Ubytovanie Balatontourist Vadvirág Camping & Bungalows sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Beach Resident

7,1

Beach Resident

Ubytovanie (Hostinec) Beach Resident. Ubytovacie zariadenie Beach Resident sa nachádza na pláži v obci Balatonszemes a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Beach Resident sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Domus Vendégház

6

Domus Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Domus Vendégház. Ubytovanie Domus Vendégház sa nachádza v obci Balatonszemes a ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Izby sú vybavené rýchlovarnou kanvicou. Ubytovanie Domus Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Apartment Kenese

Apartment Kenese

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kenese. Located in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment Kenese has a terrace and lake views. The air-conditioned accommodation is 15 km from Tihany. Ubytovanie Apartment Kenese sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Apartment Fűzfő

Apartment Fűzfő

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fűzfő. Set in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment Fűzfő has a terrace and lake views. The air-conditioned accommodation is 15 km from Tihany. Ubytovanie Apartment Fűzfő sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Apartment in Balatonszemes 38456

Apartment in Balatonszemes 38456

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonszemes 38456. Set in Balatonszemes in the Somogy region, Apartment in Balatonszemes 38456 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonszemes 38456 sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Szemes Apartmanok

Szemes Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Szemes Apartmanok. Szemes Apartmanok is located in Balatonszemes. The accommodation is 21 km from Tihany. The apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a shower. Ubytovanie Szemes Apartmanok sa nachádza v meste Balatonszemes (Maďarsko - Somogy).

Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194

Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194. Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194 is set in Balatonszemes. Ubytovanie Holiday home Balatonszemes/Balaton 20194 sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Autosztráda Apartman

Autosztráda Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Autosztráda Apartman. Situated in Balatonszemes, 17 km from Tihany, Autosztráda Apartman features a garden and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytovanie Autosztráda Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatonszemes Nyaraló

Balatonszemes Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonszemes Nyaraló. Set in Balatonszemes in the Somogy region, Balatonszemes Nyaraló features a patio and garden views. Ubytovanie Balatonszemes Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).

Balatonszemes Kőház

Balatonszemes Kőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonszemes Kőház. Located in Balatonszemes in the Somogy region, Balatonszemes Kőház has a patio and garden views. Ubytovanie Balatonszemes Kőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Somogy).