Hľadať

Ubytovanie

Tahiti Resort Apartments Hajdúszoboszló Apartmány

4200 Hajdúszoboszló, 5 Ráday utca, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Tahiti Resort Apartments Hajdúszoboszló. Ubytovacie zariadenie Tahiti Resort Apartments Hajdúszoboszló sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, 500 metrov od aquaparku Hajdúszoboszló. Ubytovanie Tahiti Resort Apartments Hajdúszoboszló sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Popis ubytovania Tahiti Resort Apartments Hajdúszoboszló

V ubytovaní Tahiti Resort Apartments Hajdúszoboszló môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Medzi obľúbené zaujímavosti v okolí patrí aquapark Hajdúszoboszló Extrem Zona, pláž a kúpele Hajdúszoboszló a gréckokatolícky kostol. V areáli ubytovania sa nachádza terasa a záhrada. K dispozícii je tiež vírivka a sauna. Klimatizované ubytovacie jednotky majú kuchyňu s umývačkou riadu, súkromnú kúpeľňu so sušičom vlasov a obývaciu izbu s káblovou TV s plochou obrazovkou. Za príplatok je k dispozícii letiskový transfer. Medzinárodné letisko Debrecín, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 17 km. Toto ubytovanie sa nachádza 5 minút chôdze od pláže. Ubytovacie zariadenie Tahiti Resort Apartments Hajdúszoboszló sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, 500 metrov od aquaparku Hajdúszoboszló. Ponúka výhľad na mesto, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. K vybaveniu patrí aj mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska, rýchlovarná kanvica a kávovar.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Domáce zvieratá povolené
  • Rodinné izby
  • Nefajčiarske izby
  • Letiskový transfer

Iná ubytovanie v meste Hajdúszoboszló

Oasis Residence

10

Oasis Residence

Ubytovanie (Privát) Oasis Residence. Set in Hajdúszoboszló, 600 metres from Beach and Spa Hajduszoboszlo and 600 metres from Aquapark Hajdúszoboszló, Oasis Residence offers accommodation with... Ubytovanie Oasis Residence sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Zoli Kolcsey 19 Villa

10

Zoli Kolcsey 19 Villa

Ubytovanie (Apartmán) Zoli Kolcsey 19 Villa. Situated in Hajdúszoboszló, 250 metres from Hungarospa Bath Complex Beach entrance, 800 metres from the thermal and 900 metres from the Aqua-Palace, Zoli... Ubytovanie Zoli Kolcsey 19 Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Little Home Apartman

10

Little Home Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Little Home Apartman. Little Home Apartman is situated in Hajdúszoboszló, less than 1 km from Beach and Spa Hajduszoboszlo, and features a balcony, garden, and free WiFi. Ubytovanie Little Home Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

HeNa apartman

10

HeNa apartman

Ubytovanie (Apartmán) HeNa apartman. Situated in Hajdúszoboszló, 500 metres from Aquapark Hajdúszoboszló and 700 metres from Hajduszoboszlo Extrem Zona, HeNa apartman offers a garden and air... Ubytovanie HeNa apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Andrea Apartman

10

Andrea Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Andrea Apartman. Andrea Apartman sa nachádza v letovisku Hajdúszoboszló, 1,6 km od kúpeľného komplexu Hungarospa a menej ako 1 km od gréckokatolíckeho kostola. Ubytovanie Andrea Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Szajkó Wellness Apartman

10

Szajkó Wellness Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Szajkó Wellness Apartman. Offering garden views, Szajkó Wellness Apartman in Hajdúszoboszló offers accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytovanie Szajkó Wellness Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Csipkeház Apartmanok Hajdúszoboszló

10

Csipkeház Apartmanok Hajdúszoboszló

Ubytovanie (Apartmány) Csipkeház Apartmanok Hajdúszoboszló. Set less than 1 km from Aqua-Palace, Csipkeház Apartmanok Hajdúszoboszló offers a shared lounge, a garden and air-conditioned accommodation with a patio... Ubytovanie Csipkeház Apartmanok Hajdúszoboszló sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

IKON apartman

9,9

IKON apartman

Ubytovanie (Apartmány) IKON apartman. Complete with barbecue facilities and a garden, IKON apartman is located in Hajdúszoboszló, 300 m from Hungarospa Bath Complex and 1. Ubytovanie IKON apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Unicum Apartman

9,9

Unicum Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Unicum Apartman. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Unicum Apartman can be found in Hajdúszoboszló, close to Beach and Spa Hajduszoboszlo... Ubytovanie Unicum Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

ILLÉS Apartmanok II.

9,9

ILLÉS Apartmanok II.

Ubytovanie (Apartmány) ILLÉS Apartmanok II.. Ubytovanie ILLÉS Apartmanok II. sa nachádza 1 km od pláže a kúpeľov Hajdúszoboszló. Ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie ILLÉS Apartmanok II. sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Neptun Apartman

9,9

Neptun Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Neptun Apartman. Located in Hajdúszoboszló, less than 1 km from Beach and Spa Hajduszoboszlo and a 13-minute walk from Aquapark Hajdúszoboszló, Neptun Apartman provides... Ubytovanie Neptun Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Ráday 4 Apartmanok Loft Fabric

9,9

Ráday 4 Apartmanok Loft Fabric

Ubytovanie (Apartmán) Ráday 4 Apartmanok Loft Fabric. Ubytovacie zariadenie Ráday 4 Apartmanok Loft Fabric s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s patiom a rýchlovarnou kanvicou asi 600 metrov od aquaparku... Ubytovanie Ráday 4 Apartmanok Loft Fabric sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Villa Bellanova

9,9

Villa Bellanova

Ubytovanie (Apartmány) Villa Bellanova. Ubytovacie zariadenie Villa Bellanova sa nachádza 650 metrov od kúpeľného komplexu Hungarospa a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a ubytovanie v... Ubytovanie Villa Bellanova sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hajdu Apartman 2.

9,9

Hajdu Apartman 2.

Ubytovanie (Apartmán) Hajdu Apartman 2.. Featuring city views, Hajdu Apartman 2. Features accommodation with a terrace and a kettle, around 500 metres from Hajduszoboszlo Extrem Zona. Ubytovanie Hajdu Apartman 2. sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Csaba apartman

9,8

Csaba apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csaba apartman. Csaba apartman, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is located in Hajdúszoboszló, 1.2 km from Aquapark Hajdúszoboszló, 1. Ubytovanie Csaba apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Dorottya apartman

9,8

Dorottya apartman

Ubytovanie (Apartmán) Dorottya apartman. Featuring city views, Dorottya apartman provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Hajduszoboszlo Extrem Zona. Ubytovanie Dorottya apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Green Stone Apartments

9,8

Green Stone Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Green Stone Apartments. Situated in Hajdúszoboszló, Green Stone Apartments offers free WiFi, and guests can enjoy barbecue facilities and a garden. Ubytovanie Green Stone Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

SaMuci Apartman

9,8

SaMuci Apartman

Ubytovanie (Apartmán) SaMuci Apartman. Offering garden views, SaMuci Apartman is an accommodation located in Hajdúszoboszló, less than 1 km from Aqua-Palace and a 17-minute walk from Aquapark... Ubytovanie SaMuci Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Hajdu Apartman 1.

9,8

Hajdu Apartman 1.

Ubytovanie (Apartmán) Hajdu Apartman 1.. Ubytovanie Hajdu Apartman 1. sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, 1,1 km od aquaparku Aqua-Palace, 1,7 km od aquaparku Hajdúszoboszló a 1,9 km od aquaparku... Ubytovanie Hajdu Apartman 1. sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Andi-ház

9,8

Andi-ház

Ubytovanie (Penzión) Andi-ház. Penzión Andi-ház sa nachádza v meste Hajdúszoboszló v regióne Hajdu-Bihar, 850 metrov od kúpeľného komplexu Hungarospa. Ubytovanie Andi-ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Elek Apartmanház

9,8

Elek Apartmanház

Ubytovanie (Penzión) Elek Apartmanház. Apartmánový hotel Elek Apartmanház sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, 20 km juhozápadne od Debrecínu. Ubytovanie Elek Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Lara Lux Apartment

9,8

Lara Lux Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lara Lux Apartment. Boasting a balcony with city views, and a garden and a terrace, Lara Lux Apartment can be found in Hajdúszoboszló, close to Hajduszoboszlo Extrem Zona and... Ubytovanie Lara Lux Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Imola és Andrea Apartmanház 2

9,8

Imola és Andrea Apartmanház 2

Ubytovanie (Apartmány) Imola és Andrea Apartmanház 2. Ubytovanie Imola és Andrea Apartmanház 2 sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, 400 metrov od pláže a kúpeľov Hajdúszoboszló a 500 metrov od kúpaliska... Ubytovanie Imola és Andrea Apartmanház 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Mesi Lux apartman

9,8

Mesi Lux apartman

Ubytovanie (Apartmán) Mesi Lux apartman. Mesi Lux apartman, a property with a garden, is situated in Hajdúszoboszló, 500 metres from Aqua-Palace, 1.1 km from Aquapark Hajdúszoboszló, as well as 1. Ubytovanie Mesi Lux apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Anita Apartman

9,8

Anita Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Anita Apartman. Ubytovanie Anita Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, necelý 1 km od pláže a kúpeľov Hajdúszoboszló a 13 minút chôdze od aquaparku Aqua-Palace. Ubytovanie Anita Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Tölgyes Apartment

9,8

Tölgyes Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tölgyes Apartment. Featuring a patio with garden views, and a garden and a terrace, Tölgyes Apartment can be found in Hajdúszoboszló, close to Aqua-Palace and 1 km from... Ubytovanie Tölgyes Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Bezsó apartman

9,8

Bezsó apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bezsó apartman. Klimatizované ubytovanie Bezsó apartman s balkónom a bezplatným Wi-Fi sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, 100 metrov od kúpaliska Aqua-Palace a 200 metrov... Ubytovanie Bezsó apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Szofi Apartman

9,8

Szofi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szofi Apartman. Apartmán Szofi ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v meste Hajdúszoboszló. Ubytovanie Szofi Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Tommy Apartman

9,8

Tommy Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tommy Apartman. Ubytovacie zariadenie Tommy Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, len 100 metrov od termálnych kúpeľov a aquaparku. Ubytovanie Tommy Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Elkap-Lak

9,8

Elkap-Lak

Ubytovanie (Apartmán) Elkap-Lak. Elkap-Lak features a balcony and is set in Hajdúszoboszló, within just less than 1 km of Hajduszoboszlo Extrem Zona and a 10-minute walk of Beach and Spa... Ubytovanie Elkap-Lak sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Angéla Apartman

9,8

Angéla Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Angéla Apartman. Apartmán Angéla s balkónom sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, len 800 metrov od aquaparku Hajdúszoboszló a aquaparku Aqua-Palace. Ubytovanie Angéla Apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Arany-Lak Apartman

9,8

Arany-Lak Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Arany-Lak Apartman. Offering free WiFi and city views, Arany-Lak Apartman is an accommodation situated in Hajdúszoboszló, just 700 metres from Beach and Spa Hajduszoboszlo and... Ubytovanie Arany-Lak Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Apampa Apartman

9,8

Apampa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Apampa Apartman. Ubytovanie Apampa Apartman sa nachádza necelý 1 km od aquaparku Aqua-Palace a ponúka záhradu, gril a ubytovanie s patiom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apampa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Szegfű Apartman

9,8

Szegfű Apartman

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Szegfű Apartman. Set in Hajdúszoboszló in the Hajdu-Bihar region, with Beach and Spa Hajduszoboszlo and Aqua-Palace nearby, Szegfű Apartman offers accommodation with free... Ubytovanie Szegfű Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Giovanni apartman

9,8

Giovanni apartman

Ubytovanie (Apartmány) Giovanni apartman. Giovanni apartman sa nachádza v obci Hajdúszoboszló, 300 metrov od kúpeľného komplexu Hungarospa a 1,4 km od gréckokatolíckeho kostola. Ubytovanie Giovanni apartman sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Noemi Apartman

9,7

Noemi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Noemi Apartman. Featuring city views, Noemi Apartman provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around less than 1 km from Aqua-Palace. Ubytovanie Noemi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Éden Apartman

9,7

Éden Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Éden Apartman. Situated in Hajdúszoboszló in the Hajdu-Bihar region and Beach and Spa Hajduszoboszlo reachable within 700 metres, Éden Apartman features accommodation... Ubytovanie Éden Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Bocskai Apartmanház

9,7

Bocskai Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Bocskai Apartmanház. Ubytovanie Bocskai Apartmanház je ubytovanie na 1. poschodí v meste Hajdúszoboszló, 1,1 km od kúpeľného komplexu Hungarospa. Ubytovanie Bocskai Apartmanház sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Henrietta Vendégház

9,7

Henrietta Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Henrietta Vendégház. Ubytovacie zariadenie Henrietta-Violetta sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, 800 metrov od kúpeľného komplexu Hungarospa a 1 km od gréckokatolíckeho... Ubytovanie Henrietta Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Veronika Villa

9,7

Veronika Villa

Ubytovanie (Apartmány) Veronika Villa. Ubytovacie zariadenie Veronika Villa sa nachádza 1,1 km od gréckokatolíckeho kostola a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a ubytovanie s terasou a... Ubytovanie Veronika Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Thermal Lux apartman

9,7

Thermal Lux apartman

Ubytovanie (Apartmány) Thermal Lux apartman. Ubytovanie Thermal Lux apartman sa nachádza 300 metrov od kúpeľného komplexu Hungarospa. Ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť a službu nonstop recepcie. Ubytovanie Thermal Lux apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Timi-Kölcsey apartman

9,7

Timi-Kölcsey apartman

Ubytovanie (Apartmán) Timi-Kölcsey apartman. Timi-Kölcsey apartman is set in Hajdúszoboszló, 250 m from Hungarospa Bath Complex Beach entrance, and offers a patio, garden, and free WiFi. Ubytovanie Timi-Kölcsey apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Bella Apartman

9,7

Bella Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bella Apartman. Bella Apartman, a property with a garden and barbecue facilities, is located in Hajdúszoboszló, less than 1 km from Aqua-Palace, a 19-minute walk from... Ubytovanie Bella Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Strand apartman

9,7

Strand apartman

Ubytovanie (Apartmán) Strand apartman. Located in Hajdúszoboszló and only 700 metres from Beach and Spa Hajduszoboszlo, Strand apartman provides accommodation with city views, free WiFi and free... Ubytovanie Strand apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Panzió 81

9,7

Panzió 81

Ubytovanie (Bed and breakfast) Panzió 81. Panzió 81 sa nachádza v meste Hajdúszoboszló v Hajducko-bihárskej župe, neďaleko pláže a kúpeľov Hajdúszoboszló a aquaparku Hajdúszoboszló. Ubytovanie Panzió 81 sa nachádza v meste Hajdúszoboszló (Maďarsko - Hajdu-Bihar).

Baby Apartman

9,7

Baby Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Baby Apartman. Apartmán Baby s výhľadom do záhrady sa nachádza v meste Hajdúszoboszló, 300 metrov od kúpeľného komplexu Hungarospa. K dispozícii máte súkromný balkón. Ubytovanie Baby Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Hajdu-Bihar).