Hľadať

Ubytovanie

Tatry TOP Dom Dovolenkový dom

Tatranská 259, 032 42 Vavrišovo, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tatry TOP Dom. Ubytovacie zariadenie Tatry TOP Dom sa nachádza v obci Vavrišovo a ponúka gril. Obec Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialená 23 km. Ubytovanie Tatry TOP Dom sa nachádza v meste Vavrišovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Tatry TOP Dom

Ubytovacie zariadenie Tatry TOP Dom sa nachádza v obci Vavrišovo a ponúka gril. Tento dovolenkový dom má 5 spální, 3 kúpeľne, satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom do záhrady. Letisko Poprad-Tatry, ktoré je k ubytovaniu Tatry TOP Dom najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 35 km. Nechýbajú v ňom ani uteráky a posteľná bielizeň. Po dni strávenom lyžovaním alebo cyklistikou si hostia môžu oddýchnuť v záhrade alebo spoločenskej miestnosti. Mesto Zakopané je od ubytovania vzdialené 29 km a obec Tatranská Bukovina 40 km. Obec Štrbské Pleso je od ubytovania vzdialená 23 km. Na mieste môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Iná ubytovanie v meste Vavrišovo

Gazdova chalupa

10

Gazdova chalupa

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Gazdova chalupa. Gazdova chalupa is situated in Vavrišovo. The property is 23 km from Szczyrbskie Jezioro, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Gazdova chalupa sa nachádza v meste Vavrišovo (Slovensko - Žilinský kraj).

Vidiecky Dom

9,6

Vidiecky Dom

Ubytovanie (Vidiecky dom) Vidiecky Dom. Ubytovacie zariadenie Vidiecky Dom sa nachádza v obci Vavrišovo v Žilinskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vidiecky Dom sa nachádza v meste Vavrišovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Vidiecky Dom má celkové hodnotenie 9,6. Pre Vidiecky dom Vidiecky Dom momentálne evidujeme 13 recenzií.

Motel HÔRKY

9,4

Motel HÔRKY

Ubytovanie (Motel) Motel HÔRKY. Motel HÔRKY sa nachádza v obci Vavrišovo a ponúka záhradu, terasu a reštauráciu. Na mieste je vám k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Motel HÔRKY sa nachádza v meste Vavrišovo (Slovensko - Žilinský kraj). Ubytovanie Motel HÔRKY má celkové hodnotenie 9,4. Pre Motel Motel HÔRKY momentálne evidujeme 25 recenzií.