Hľadať

Ubytovanie

"U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci Apartmány

Sedlec u Mikulova Sedlec 86, Sedlec, 691 21, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci. "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci sa nachádza v meste Sedlec. Hostia tu majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci sa nachádza v meste Sedlec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci má celkové hodnotenie 9,9. Pre Apartmány "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci momentálne evidujeme 24 recenzií.

Popis ubytovania "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci

Všetky ubytovacie jednotky ponúkajú kuchyňu, kde si hostia môžu pripraviť vlastné jedlá. Penzión je vzdialený 6 km od Mikulova. "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci sa nachádza v meste Sedlec. Nechýba ani vonkajší bazén. Súčasťou niektorých je priestor na posedenie a/alebo terasa. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je aj gril. Hostia tu majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza vo vzdialenosti 60 km.

Vybavenie ubytovania "U Čápa" Krásný apartmán v Sedleci

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešia turistika
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bazén
 • Vonkajší bazén
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Sedlec

Penzion Sedlecká vína

9,3

Penzion Sedlecká vína

Ubytovanie (Penzión) Penzion Sedlecká vína. Ubytovacie zariadenie Penzion Sedlecká vína sa nachádza v obci Sedlec a ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých... Ubytovanie Penzion Sedlecká vína sa nachádza v meste Sedlec (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmány Fojtova studna

9,2

Apartmány Fojtova studna

Ubytovanie (Apartmánnový hotel) Apartmány Fojtova studna. Apartmány Fojtova studna sa nachádzajú v obci Sedlec na Južnej Morave. Ponúkajú vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Fojtova studna sa nachádza v meste Sedlec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Apartmány Fojtova studna má celkové hodnotenie 9,2. Pre Apartmánnový hotel Apartmány Fojtova studna momentálne evidujeme 62 recenzií.

Penzion u Vinice

8,8

Penzion u Vinice

Ubytovanie (Penzión) Penzion u Vinice. 10 minút jazdy od zámkov zaradených medzi pamiatky UNESCO Lednice a Valtice sa nachádza penzión U Vinice, v pokojnej časti Sedlec u Mikulova. Ubytovanie Penzion u Vinice sa nachádza v meste Sedlec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion u Vinice má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion u Vinice momentálne evidujeme 68 recenzií.

Sedlecky Dvur

8,6

Sedlecky Dvur

Ubytovanie (Penzión) Sedlecky Dvur. Ubytovanie Sedlecký Dvur sa nachádza v obci Sedlec a ponúka záhradu, spoločenskú miestnosť, terasu, bezplatné Wi-Fi, ako aj spoločnú kuchyňu a detské... Ubytovanie Sedlecky Dvur sa nachádza v meste Sedlec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Sedlecky Dvur má celkové hodnotenie 8,6. Pre Penzión Sedlecky Dvur momentálne evidujeme 231 recenzií.

Penzion Mlýn Sedlec

8,5

Penzion Mlýn Sedlec

Ubytovanie (Penzión) Penzion Mlýn Sedlec. Penzion Mlýn Sedlec sa nachádza na pokojnom mieste pri rybníku medzi mestami Mikulov, Lednice a Valtice na južnej Morave a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou,... Ubytovanie Penzion Mlýn Sedlec sa nachádza v meste Sedlec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Ubytovanie Penzion Mlýn Sedlec má celkové hodnotenie 8,5. Pre Penzión Penzion Mlýn Sedlec momentálne evidujeme 112 recenzií.

Apartmán Palava

Apartmán Palava

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Palava. Boasting a bar and a shared lounge, Apartmán Palava features accommodation in Sedlec with free WiFi and city views. Ubytovanie Apartmán Palava sa nachádza v meste Sedlec (Česko - Juhomoravský kraj).

Apartmán Sedlec u Mikulova

Apartmán Sedlec u Mikulova

Ubytovanie (Apartmán) Apartmán Sedlec u Mikulova. Apartmán Sedlec u Mikulova sa nachádza v obci Sedlec a ponúka ubytovanie s terasou a komplete vybavenou kuchyňou. Ubytovanie Apartmán Sedlec u Mikulova sa nachádza v meste Sedlec (Česká republika - Juhomoravský kraj). Pre Apartmán Apartmán Sedlec u Mikulova nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Ubytování Pálava

Ubytování Pálava

Ubytovanie (Apartmán) Ubytování Pálava. Situated in Sedlec in the South Moravian region, Ubytování Pálava has a balcony and lake views. Ubytovanie Ubytování Pálava sa nachádza v meste Sedlec (Česko - Juhomoravský kraj).

Frajárka

Frajárka

Ubytovanie (Penzión) Frajárka. Ubytovacie zariadenie Frajárka sa nachádza v meste Sedlec a ponúka záhradu. Ubytovanie Frajárka sa nachádza v meste Sedlec (Česko - Juhomoravský kraj).