Hľadať

Ubytovanie

U Pramene Virskeho Vanku Apartmány

Vír 29, Vír, 592 66, Česká republika - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) U Pramene Virskeho Vanku. Set in Vír, 34 km from Podlesí, U Pramene Virskeho Vanku offers a garden and free WiFi. Ubytovanie U Pramene Virskeho Vanku sa nachádza v meste Vír (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie U Pramene Virskeho Vanku má celkové hodnotenie 10. Pre Apartmány U Pramene Virskeho Vanku momentálne evidujeme 8 recenzií.

Popis ubytovania U Pramene Virskeho Vanku

Set in Vír, 34 km from Podlesí, U Pramene Virskeho Vanku offers a garden and free WiFi. The nearest airport is Brno–Turany Airport, 64 km from the apartment. If you would like to discover the area, hiking and cycling are possible in the surroundings. There is a fully equipped private bathroom with shower and free toiletries.

Vybavenie ubytovania U Pramene Virskeho Vanku

  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Cyklistika
  • Pešia turistika
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Masážeza príplatok
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Vír

Hotel Vír

8,7

Hotel Vír

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vír. Trojhviezdičkový hotel Vír sa nachádza v obci Vír. Ponúka terasu, izbovú službu, predaj vstupeniek, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu, v... Ubytovanie Hotel Vír sa nachádza v meste Vír (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Ubytovanie Hotel Vír má celkové hodnotenie 8,7. Pre Hotel Hotel Vír momentálne evidujeme 164 recenzií.

Chaloupka u řeky

Chaloupka u řeky

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chaloupka u řeky. Ubytovanie Chaloupka u řeky sa nachádza v obci Vír a ponúka zariadenia na vodné športy, tenisový kurt a gril. Ubytovanie Chaloupka u řeky sa nachádza v meste Vír (Česká republika - Vysočina). Pre Dovolenkový dom Chaloupka u řeky nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Apartmány Pohádka

Apartmány Pohádka

Ubytovanie (Apartmán) Apartmány Pohádka. Apartmány Pohádka is set in Vír. The apartment has garden views and is 28 km from Podlesí. Ubytovanie Apartmány Pohádka sa nachádza v meste Vír (Česká republika - Vysočina). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme). Pre Apartmán Apartmány Pohádka nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.