Hľadať

Ubytovanie

Vila Doliny Vila

Doliny 580, 013 13 Konská, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vila) Vila Doliny. Vila Doliny sa nachádza v obci Konská a ponúka spoločenskú miestnosť, kúpeľné a wellness centrum a terasu. Ubytovanie Vila Doliny sa nachádza v meste Konská (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Vila Doliny

Vila Doliny sa nachádza v obci Konská a ponúka spoločenskú miestnosť, kúpeľné a wellness centrum a terasu. Pri vile sa nachádza detské ihrisko. Hostia si môžu zaplávať v krytom bazéne, venovať sa turistike alebo cyklistike alebo relaxovať v záhrade a využívať gril. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 83 km. Vila má 6 spální, 8 kúpeľní, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchyňu a patio s výhľadom do záhrady. Bojnice sú vzdialené 39 km a Terchová sa nachádza 30 km od Vily Doliny. Ubytovanie je vzdialené 12 km od Žiliny a hostia môžu využívať súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi. K vybaveniu patrí aj posteľná bielizeň, uteráky a káblová TV s plochou obrazovkou.

Iná ubytovanie v meste Konská

Ubytovanie u Jakuba

9,5

Ubytovanie u Jakuba

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ubytovanie u Jakuba. Ubytovanie u Jakuba sa nachádza v obci Konská a ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Ubytovanie u Jakuba sa nachádza v meste Konská (Slovensko - Žilinský kraj).