Hľadať

Ubytovanie

Villa Carica Vila

Krasica/BB, 52460 Krasica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vila) Villa Carica. Ubytovacie zariadenie Villa Carica sa nachádza v obci Krasica a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad na bazén. Ubytovanie Villa Carica sa nachádza v meste Krasica (Chorvátsko - Istria).

Popis ubytovania Villa Carica

Táto vila má 3 spálne, jedálenský priestor a kuchyňu s umývačkou riadu a chladničkou. Ubytovacie zariadenie Villa Carica sa nachádza v obci Krasica a ponúka záhradu, vonkajší bazén a výhľad na bazén. K vybaveniu patrí aj satelitná TV s plochou obrazovkou. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania. Mesto Portorož je od ubytovania vzdialené 17 km a mesto Opatija 49 km. Súčasťou vily je aj terasa. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 34 km od mesta Rovinj a hostia môžu využívať súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi. Letisko Pula, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 57 km.

Iná ubytovanie v meste Krasica

B&B al Merlo Olivo

8,6

B&B al Merlo Olivo

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B al Merlo Olivo. Bed & Breakfast al Merlo Olivo je ubytovacie zariadenie situované v tradičnom kamennom dome obklopenom olivovníkmi a zeleninovou záhradou, ktoré sa... Ubytovanie B&B al Merlo Olivo sa nachádza v meste Krasica (Chorvátsko - Istria).

Villa Domus Lauri

Villa Domus Lauri

Ubytovanie (Vila) Villa Domus Lauri. Surrounded by a green garden with an outdoor pool and sun loungers, Villa Domus Lauri boasts panoramic views from its terrace and offers a games room with... Ubytovanie Villa Domus Lauri sa nachádza v meste Krasica (Chorvátsko - Istria).

Awesome home in Krasica with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Awesome home in Krasica with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Krasica with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Boasting accommodation with a private pool, Awesome home in Krasica with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms is situated in Krasica. Ubytovanie Awesome home in Krasica with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Krasica (Chorvátsko - Istria).

Villa Oliva

Villa Oliva

Ubytovanie (Vila) Villa Oliva. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Oliva is located in Krasica. Ubytovanie Villa Oliva sa nachádza v meste Krasica (Chorvátsko - Istria).

Two-Bedroom Holiday Home in Krasica

Two-Bedroom Holiday Home in Krasica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Krasica. Two-Bedroom Holiday Home in Krasica is situated in Rukavac. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Krasica sa nachádza v meste Krasica (Chorvátsko - Istria).

Detached villa for 4 persons, private pool, stylish interior, restaurant 100 m

Detached villa for 4 persons, private pool, stylish interior, restaurant 100 m

Ubytovanie (Vila) Detached villa for 4 persons, private pool, stylish interior, restaurant 100 m. Located in Krasica, Detached villa for 4 persons, private pool, stylish interior, restaurant 100 m features accommodation with a private pool. Ubytovanie Detached villa for 4 persons, private pool, stylish interior, restaurant 100 m sa nachádza v meste Krasica (Chorvátsko - Istria).

Villa Gioia

Villa Gioia

Ubytovanie (Vila) Villa Gioia. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, Villa Gioia is situated in Krasica. Ubytovanie Villa Gioia sa nachádza v meste Krasica (Chorvátsko - Istria).