Hľadať

Ubytovanie

VILLA CUBACH Apartmánový hotel

395 Michalská, 059 18 Spišské Bystré, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmánový hotel) VILLA CUBACH. Situated in Spišské Bystré, 19 km from Štrbské Pleso, VILLA CUBACH features a garden and free WiFi. The aparthotel offers a terrace. Ubytovanie VILLA CUBACH sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania VILLA CUBACH

The aparthotel offers a terrace. Zakopane is 40 km from VILLA CUBACH, while Bukowina Tatrzańska is 40 km from the property. If you would like to discover the area, hiking, skiing and cycling are possible in the surroundings. The nearest airport is Poprad-Tatry Airport, 9 km from the accommodation. Situated in Spišské Bystré, 19 km from Štrbské Pleso, VILLA CUBACH features a garden and free WiFi.

Iná ubytovanie v meste Spišské Bystré

Modrý Dom

9,8

Modrý Dom

Ubytovanie (Apartmány) Modrý Dom. Modrý Dom je situovaný v mestečku Spišské Bystré 5 minút jazdy od lyžiarskeho strediska Kubašok a ponúka štýlovo zariadené ubytovacie jednotky so... Ubytovanie Modrý Dom sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Modrý Dom má celkové hodnotenie 9,8. Pre Apartmány Modrý Dom momentálne evidujeme 138 recenzií.

Apartmány Andriš

9,7

Apartmány Andriš

Ubytovanie (Apartmány) Apartmány Andriš. Ubytovacie zariadenie Apartmány Andriš sa nachádza v obci Spišské Bystré, 10 km od Popradu. Ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmány Andriš sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Adana

9

Adana

Ubytovanie (Penzión) Adana. Penzión Adana sa nachádza v obci Spišské Bystré. Je obklopený 3 národnými parkmi a ponúka ubytovanie so záhradou s grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Adana sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj). Ubytovanie Adana má celkové hodnotenie 9. Pre Penzión Adana momentálne evidujeme 134 recenzií.

Hnedý domček

7,8

Hnedý domček

Ubytovanie (Apartmán) Hnedý domček. Ubytovacie zariadenie Hnedý domček sa nachádza v Spišskom Bystrom v Prešovskom kraji a ponúka balkón a výhľad na hory. Ubytovanie Hnedý domček sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat BAJKA

Privat BAJKA

Ubytovanie (Apartmán) Privat BAJKA. Privát Bajka sa nachádza v obci Spišské Bystré a ponúka reštauráciu, bar a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie je vzdialené 10 km od Popradu. Ubytovanie Privat BAJKA sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Škandinávske domčeky-lesná sauna a ubytovanie

Škandinávske domčeky-lesná sauna a ubytovanie

Ubytovanie (Horská chata) Škandinávske domčeky-lesná sauna a ubytovanie. Ubytovacie zariadenie Škandinávske domčeky-lesná sauna a ubytovanie s terasou sa nachádza v Spišskom Bystrom. Mesto Zakopané je vzdialené 41 km. Ubytovanie Škandinávske domčeky-lesná sauna a ubytovanie sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Hnedý domcek

Hnedý domcek

Ubytovanie (Horská chata) Hnedý domcek. Ubytovanie Hnedý domček sa nachádza v obci Spišské Bystré. Je vzdialené 11 km od Popradu. Ubytovanie Hnedý domcek sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms. Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Spišské Bystré. The accommodation is 40 km from Zakopane. Ubytovanie Nice apartment in Spisske Bystre w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).

Privat Bajka 2

Privat Bajka 2

Ubytovanie (Apartmán) Privat Bajka 2. Privat Bajka 2 is located in Spišské Bystré and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Privat Bajka 2 sa nachádza v meste Spišské Bystré (Slovensko - Prešovský kraj).