Hľadať

Ubytovanie

Villa Siebenruh Apartmány

Dürnvellach 9a, 9821 Obervellach, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Villa Siebenruh. Ubytovacie zariadenie Vila Siebenruh sa nachádza v obci Obervellach, 47 km od mesta Lienz. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Siebenruh sa nachádza v meste Obervellach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Villa Siebenruh

Mesto Bad Gastein je od ubytovania vzdialené 26 km a mesto Bad Hofgastein 32 km. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. V okolí sa môžu hostia venovať pešej turistike a lyžovaniu. Nechýba ani úschovňa lyží. Ubytovacie zariadenie Vila Siebenruh sa nachádza v obci Obervellach, 47 km od mesta Lienz.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Villa Siebenruh

 • Vonkajší nábytok
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Úschovňa lyží
 • Jazda na koni Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Kanoistika Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Tenisový kurt Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Hasiace prístroje
 • Detektory dymu
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Obervellach

Gutschehof

9,9

Gutschehof

Ubytovanie (Apartmán) Gutschehof. Ubytovanie Gutschehof je tradičný 400-ročný rakúsky statok, ktorý ponúka ubytovanie v zrekonštruovaných bezbariérových apartmánoch. Ubytovanie Gutschehof sa nachádza v meste Obervellach 37 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bio-Bauernhof Auernig

9,9

Bio-Bauernhof Auernig

Ubytovanie (Farma) Bio-Bauernhof Auernig. Ekologická farma Bio-Bauernhof Auernig sa nachádza v meste Obervellach, 8 km od ľadovca lyžiarskych stredísk Mölltaler Gletscher a Ankogel a ponúka... Ubytovanie Bio-Bauernhof Auernig sa nachádza v meste Räuflach 8 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Hohe Tauern

9,8

Appartementhaus Hohe Tauern

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Hohe Tauern. Set in Obervellach, 47 km from Lienz, Appartementhaus Hohe Tauern offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Appartementhaus Hohe Tauern sa nachádza v meste Hauptplatz 18b (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Daberer

9,7

Ferienwohnung Daberer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Daberer. Set 2 km from the centre of Obervellach in the Carinthia region, Ferienwohnung Daberer is an apartment boasting a balcony. Ubytovanie Ferienwohnung Daberer sa nachádza v meste Semslach 88 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ranacherhof

9,6

Ranacherhof

Ubytovanie (Farma) Ranacherhof. Ubytovacie zariadenie Ranacherhof je obklopené horami národného parku Vysoké Taury a nachádza sa v obci Obervellach v údolí Möll a ponúka ubytovanie v... Ubytovanie Ranacherhof sa nachádza v meste Semslach 21 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramahof Holly

9,6

Panoramahof Holly

Ubytovanie (Penzión) Panoramahof Holly. Penzión Panoramahof Holly sa nachádza v obci Obervellach a ponúka gril, záhradu, spoločný salónik, detské ihrisko a slnečnú terasu. Ubytovanie Panoramahof Holly sa nachádza v meste Stallhofen nr. 2 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienappartements Oberstbergmeisteramt

9,5

Ferienappartements Oberstbergmeisteramt

Ubytovanie (Apartmány) Ferienappartements Oberstbergmeisteramt. Prázdninové apartmány Oberstbergmeisteramt s bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v zrenovovanej renesančnej budove na hlavnom námestí obce Obervellach v údolí... Ubytovanie Ferienappartements Oberstbergmeisteramt sa nachádza v meste Hauptplatz 58 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Dullnig

9,5

Gästehaus Dullnig

Ubytovanie (Privát) Gästehaus Dullnig. Located in Obervellach, 45 km from Lienz, Gästehaus Dullnig provides a garden and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a buffet breakfast. Ubytovanie Gästehaus Dullnig sa nachádza v meste Semslach 36 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Obermann

9,4

Haus Obermann

Ubytovanie (Apartmány) Haus Obermann. Haus Obermann sa nachádza v meste Obervellach a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, so slnečnou terasou, krbom a bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Haus Obermann sa nachádza v meste Semslach 45 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Zwischenberger

9,3

Gästehaus Zwischenberger

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Zwischenberger. Penzión Zwischenberger sa nachádza na pokojnom mieste, hneď pri železničnej trati Alpe Adria, len 2 km od centra mesta Obervellach a 15 minút cesty autom... Ubytovanie Gästehaus Zwischenberger sa nachádza v meste Semslach 9 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gaestehaus-Staats

9,2

Gaestehaus-Staats

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gaestehaus-Staats. Located in Obervellach, 47 km from Lienz, Gaestehaus-Staats provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Gaestehaus-Staats sa nachádza v meste Seilbahnplatz 118 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Lengsdorf

9,1

Appartementhaus Lengsdorf

Ubytovanie (Apartmán) Appartementhaus Lengsdorf. Appartementhaus Lengsdorf offers accommodation in Maurach. The property boosts views of the Lake Achen and the mountains Karwendel. Ubytovanie Appartementhaus Lengsdorf sa nachádza v meste Sonnweg 34 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Pacher

8,8

Landhotel Pacher

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Pacher. Located in the centre of Obervellach in the Möll Valley, Landhotel Pacher offers a spa area with a Finnish sauna, an infrared cabin, and a steam bath. Ubytovanie Landhotel Pacher sa nachádza v meste Obervellach 64 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Kirchenwirt

8,6

Frühstückspension Kirchenwirt

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Kirchenwirt. Penzión Frühstückspension Kirchenwirt so záhradou a terasou sa nachádza v obci Obervellach, ponúka úschovňu lyží a spoločenskú miestnosť. Ubytovanie Frühstückspension Kirchenwirt sa nachádza v meste Obervellach 71 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Vera

8,5

Ferienhaus Vera

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Vera. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Vera s výhľadom na hory sa nachádza v obci Obervellach a ponúka ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Ferienhaus Vera sa nachádza v meste 139 Obervellach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erlebnishotel-Mölltal

8,5

Erlebnishotel-Mölltal

Ubytovanie (Hotel) Erlebnishotel-Mölltal. Hotel Erlebnishotel-Mölltal sa nachádza v mestečku Obervellach. Hotel má okrem iných zariadení a priestorov aj záhradu, terasu a úschovňu lyží. Ubytovanie Erlebnishotel-Mölltal sa nachádza v meste Untergratschach 11 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stranighütte

8,5

Stranighütte

Ubytovanie (Horské chaty) Stranighütte. Horská chata Stranighütte sa nachádza 6 km od obce Obervellach a ponúka záhradu s grilom a terasou. Niektoré ubytovacie jednotky majú kuchyňu s... Ubytovanie Stranighütte sa nachádza v meste Kaponigtal/Nationalpark Hohe Tauern (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Unterhofer Alm

Unterhofer Alm

Ubytovanie (Horská chata) Unterhofer Alm. Unterhofer Alm is located in Obervellach. The accommodation is 50 km from Lienz. Ubytovanie Unterhofer Alm sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gatternighof 1

Gatternighof 1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gatternighof 1. Set in Obervellach, Gatternighof 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Gatternighof 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 213 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobilheim

Mobilheim

Ubytovanie (Kemping) Mobilheim. Situated in Obervellach, 48 km from Lienz, Mobilheim features a bar and free WiFi. Ubytovanie Mobilheim sa nachádza v meste 175 Schattseite 128 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elegant Apartment in Obervellach near the Forest

Elegant Apartment in Obervellach near the Forest

Ubytovanie (Apartmán) Elegant Apartment in Obervellach near the Forest. Elegant Apartment in Obervellach near the Forest is set in Obervellach. The accommodation is 47 km from Lienz. Ubytovanie Elegant Apartment in Obervellach near the Forest sa nachádza v meste Obervellach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher

Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher

Ubytovanie (Vily) Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher. Ubytovanie Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher sa nachádza v obci Obervellach, 48 km od mesta Lienz. Ubytovanie Ferienhaus Sunseitn nahe Mölltaler Gletscher sa nachádza v meste Obervellach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aktiv- Sporterlebeniscamp

Aktiv- Sporterlebeniscamp

Ubytovanie (Kemping) Aktiv- Sporterlebeniscamp. Set in Obervellach, 48 km from Lienz, Aktiv- Sporterlebeniscamp offers a bar and free WiFi. Ubytovanie Aktiv- Sporterlebeniscamp sa nachádza v meste 175 Schattseite (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alluring Apartment in Obervellach near the Forest

Alluring Apartment in Obervellach near the Forest

Ubytovanie (Apartmán) Alluring Apartment in Obervellach near the Forest. Alluring Apartment in Obervellach near the Forest is situated in Obervellach. The accommodation is 47 km from Lienz. Ubytovanie Alluring Apartment in Obervellach near the Forest sa nachádza v meste Obervellach (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)