Hľadať

Ubytovanie

Villa Slovakia Vila

2054, 023 45 Horný Vadičov, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vila) Villa Slovakia. Ubytovacie zariadenie Villa Slovakia s balkónom sa nachádza v Hornom Vadičove v Žilinskom kraji. Táto vila má záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Villa Slovakia sa nachádza v meste Horný Vadičov (Slovensko - Žilinský kraj).

Popis ubytovania Villa Slovakia

Táto vila má záhradu a bezplatné súkromné parkovisko. K vybaveniu patrí aj TV, DVD prehrávač a CD prehrávač. Poľské mesto Wisła je od ubytovania vzdialené 43 km a Žilina 11 km. Ubytovacie zariadenie Villa Slovakia s balkónom sa nachádza v Hornom Vadičove v Žilinskom kraji. Vila ponúka detské ihrisko. Na mieste je k dispozícii služba požičovne bicyklov a v blízkom okolí sa môžete venovať lyžovaniu. Súčasťou vily je kuchyňa s mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kávovarom.

Iná ubytovanie v meste Horný Vadičov

Slnečný a štýlový rodinný dom s krásnym výhladom na západ slnka.

Slnečný a štýlový rodinný dom s krásnym výhladom na západ slnka.

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Slnečný a štýlový rodinný dom s krásnym výhladom na západ slnka.. Boasting accommodation with a balcony, Slnečný a štýlový rodinný dom s krásnym výhladom na západ slnka. Is situated in Horný Vadičov. Ubytovanie Slnečný a štýlový rodinný dom s krásnym výhladom na západ slnka. sa nachádza v meste Horný Vadičov (Slovensko - Žilinský kraj).