Hľadať

Ubytovanie

Zemlinsky Privát

Hauptstraße 40, 2650 Payerbach, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Privát) Zemlinsky. Ubytovacie zariadenie Zemlinsky sa nachádza v obci Payerbach v Dolnom Rakúsku a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Zemlinsky sa nachádza v meste Payerbach (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Zemlinsky

Ubytovacie zariadenie Zemlinsky sa nachádza v obci Payerbach v Dolnom Rakúsku a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Obec Semmering je od ubytovania vzdialená 21 km a mesto Wiener Neustadt 40 km. V ubytovacom zariadení sa každý deň podávajú kontinentálne raňajky. Najbližšie letisko je Letisko Viedeň, situované 100 km od ubytovania.

Vybavenie ubytovania Zemlinsky

  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Raňajky na izbe
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
  • Strážené parkovisko
  • Úschovňa batožín
  • Detektory dymu
  • Všetky priestory sú nefajčiarske
  • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Payerbach

Ferienwohnung Holzer Top 2

9,7

Ferienwohnung Holzer Top 2

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienwohnung Holzer Top 2. Dovolenkový dom Ferienwohnung Holzer Top 2 ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Okrem toho tu nájdete záhradu a terasu. Ubytovanie Ferienwohnung Holzer Top 2 sa nachádza v meste Kreuzberg 22 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Dodo

9,6

Landhaus Dodo

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Dodo. Located in Payerbach, Landhaus Dodo provides accommodation with free WiFi and a garden with a barbecue and garden views. The accommodation features a... Ubytovanie Landhaus Dodo sa nachádza v meste 7 Mühlhof Straße (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Holzer

9,4

Ferienwohnung Familie Holzer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Familie Holzer. Apartmán Ferienwohnung Familie Holzer sa nachádza 6 km od centra obce Payerbach v spolkovej krajine Dolné Rakúsko a ponúka vám záhradu. Ubytovanie Ferienwohnung Familie Holzer sa nachádza v meste Kreuzberg 22 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Gschaider

8,9

Pension Gschaider

Ubytovanie (Penzión) Pension Gschaider. Penzión Gschaider ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v obci Payerbach. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Pension Gschaider sa nachádza v meste Schlöglmühl 13 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Payerbach Apartments

8,9

Payerbach Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Payerbach Apartments. Apartmány Payerbach s možnosťou ubytovania s domácimi zvieratami sa nachádzajú v obci Payerbach, 20 km od lyžiarskeho strediska Semmering. Ubytovanie Payerbach Apartments sa nachádza v meste Bahnhofstraße 3 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Payerbacherhof

8,7

Hotel Payerbacherhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Payerbacherhof. Set in Payerbach in the Lower Austria Region,we are in payerbeach , Hotel Payerbacherhof features a children's playground and spa centre. Ubytovanie Hotel Payerbacherhof sa nachádza v meste Hauptstraße 2 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)