Hľadať

Ubytovanie

Lastovo

Na ostrove Lastovo (Chorvátsko) máme celkom 108 hotelov a ubytovanie.

Pre ostrov Lastovo odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Lastovo (91), Ubli (16), Sveti Jurje (1), Skrivena Luka (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch na ostrove Lastovo

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Lastovo

Apartment Zaklopatica 8342b

10

Apartment Zaklopatica 8342b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zaklopatica 8342b. Located in Lastovo, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 30 km from Korčula. Ubytovanie Apartment Zaklopatica 8342b sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cacini Dvori

10

Apartment Cacini Dvori

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cacini Dvori. Apartment Cacini Dvori is set in Lastovo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. With garden views, this accommodation offers a patio. Ubytovanie Apartment Cacini Dvori sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Andrea

10

Holiday Home Andrea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Andrea. Apartment Andrea offers accommodation in Lastovo, 33 km from Korčula. Ubytovanie Holiday Home Andrea sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Lastovo - 8343

10

Apartments with WiFi Lastovo - 8343

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with WiFi Lastovo - 8343. Located in Lastovo in the Lastovo Island region, Apartments with WiFi Lastovo - 8343 is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartments with WiFi Lastovo - 8343 sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island).

Holiday home Lastovo

10

Holiday home Lastovo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Lastovo. Set in Lastovo in the Lastovo Island region, Holiday home Lastovo features a terrace and city views. Ubytovanie Holiday home Lastovo sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vesna

10

Apartments Vesna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vesna. Located in Lastovo in the Lastovo Island region, Apartments Vesna provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Vesna sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Antica

9,9

House Antica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Antica. Ubytovacie zariadenie House Antica sa nachádza v meste Lastovo a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie House Antica sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zaklopatica

9,9

Apartment Zaklopatica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zaklopatica. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Zaklopatica is located in Lastovo. Ubytovanie Apartment Zaklopatica sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kurelja

9,8

Apartments Kurelja

Ubytovanie (Penzión) Apartments Kurelja. Facing the beachfront in Lastovo, Apartments Kurelja features free bikes and a garden. Ubytovanie Apartments Kurelja sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lešić Zaklopatica

9,8

Apartmani Lešić Zaklopatica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lešić Zaklopatica. Apartmani Lešić Zaklopatica features sea views, free WiFi and free private parking, located in Lastovo. Ubytovanie Apartmani Lešić Zaklopatica sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8391

9,8

Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8391

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8391. Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8391 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Lastovo. Ubytovanie Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8391 sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island).

Apartment Sangaleti

9,8

Apartment Sangaleti

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sangaleti. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Sangaleti is situated in Lastovo. Ubytovanie Apartment Sangaleti sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Luza

9,7

Apartments Luza

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Luza. Located in Lastovo in the Lastovo Island region, Apartments Luza provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Luza sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Zaklopatica

9,7

Apartman Zaklopatica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zaklopatica. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Zaklopatica is set in Lastovo. Ubytovanie Apartman Zaklopatica sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Iva Lastovo

9,7

Apartmani Iva Lastovo

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Iva Lastovo. Set 2.7 km from Ubli Lastovo Ferry Port, Apartmani Iva Lastovo offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartmani Iva Lastovo sa nachádza v meste Ubli (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Augusta Pasadur

9,7

Villa Augusta Pasadur

Ubytovanie (Apartmány) Villa Augusta Pasadur. Apartmány Villa Augusta Pasadur sa nachádza na pokojnom mieste, 1 km od obce Pasadur. Ubytovanie Villa Augusta Pasadur sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Matiša

9,7

Apartmani Matiša

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Matiša. Apartmani Matiša is situated in Lastovo and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as access to a terrace. Ubytovanie Apartmani Matiša sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8351

9,6

Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8351

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8351. Situated in Ubli in the Lastovo Island region, Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8351 features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8351 sa nachádza v meste Ubli (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Livia

9,6

Apartments Livia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Livia. Apartments Livia is set on Lastovo Island, 1 km from Pasadur. Free on-site parking is featured. Ubytovanie Apartments Livia sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Silvana

9,5

Apartments Silvana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Silvana. Providing accommodation units with sea views, Apartments Silvana is located 180 metres away from the beach, in the village of Skrivena Luka. Ubytovanie Apartments Silvana sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ladesta

9,5

Apartments Ladesta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ladesta. Ubytovanie Apartments Ladesta s výhľadom na more sa nachádza v letovisku Lastovo. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Ladesta sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pasadur Lastovo

9,5

Apartment Pasadur Lastovo

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pasadur Lastovo. Ubytovanie Apartment Pasadur Lastovo sa nachádza v letovisku Lastovo. Ponúka klimatizované ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a terasu. Ubytovanie Apartment Pasadur Lastovo sa nachádza v meste Sveti Jurje (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hropić

9,5

Apartments Hropić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hropić. Featuring a private beach in front of the property, Apartments Hropić offers accommodation equipped with kitchen facilities. Ubytovanie Apartments Hropić sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 8342

9,3

Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 8342

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 8342. Tento klimatizovaný apartmán s patiom sa nachádza na ostrove Lastovo, 30 km od ostrova Korčula. Ubytovanie Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 8342 sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana

9,3

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Apartmány Ana sa nachádzajú hneď pri kamienkovej pláži v letovisku Lastovo a ponúkajú ubytovanie s bezplatným WiFi. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

9,1

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Situated in Lastovo, Apartments Marija features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Petar

9,1

Apartment Petar

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Petar. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Petar is set in Lastovo. Ubytovanie Apartment Petar sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Accommodation Triton

9,1

Accommodation Triton

Ubytovanie (Penzión) Accommodation Triton. Ubytovacie zariadenie Accommodation Triton sa nachádza v malebnej rybárskej dedinke Zaklopatica na ostrove Lastovo. Ubytovanie Accommodation Triton sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Ubli, Lastovo - 8354

9,1

Apartments by the sea Ubli, Lastovo - 8354

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Ubli, Lastovo - 8354. Apartments by the sea Ubli, Lastovo - 8354 features sea views, free WiFi and free private parking, located in Ubli, 600 metres from Ubli Lastovo Ferry... Ubytovanie Apartments by the sea Ubli, Lastovo - 8354 sa nachádza v meste Ubli (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Lastovo - 13678

9,1

Apartments and rooms with parking space Lastovo - 13678

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Lastovo - 13678. Apartments and rooms with parking space Lastovo - 13678 is situated in Lastovo, 29 km from Korčula. Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Lastovo - 13678 sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kate

8,9

Apartmani Kate

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kate. With sea views, Apartmani Kate is situated in Lastovo and has free WiFi. Ubytovanie Apartmani Kate sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Augusta Insula

8,9

Guesthouse Augusta Insula

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Augusta Insula. Ubytovanie Guesthouse Augusta Insula má sezónny vonkajší bazén, záhradu, bar a súkromnú pláž v meste Lastovo. Ubytovanie Guesthouse Augusta Insula sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Santor

8,9

Guesthouse Santor

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Santor. Penzión Santora sa nachádza v Lastove a ponúka výhľad na more a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guesthouse Santor sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Velo Lago

8,8

Apartments Velo Lago

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Velo Lago. Apartmány Velo Lago sa nachádzajú priamo pri mori na odľahlom ostrove Lastovo a sú umiestnené v typickej dalmátskej bielej vile. Ubytovanie Apartments Velo Lago sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island).

Apartments Leo Katić

8,8

Apartments Leo Katić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Leo Katić. Apartmány Leo Katić sa nachádzajú v zálive Zaklopatica na ostrove Lastovo a ponúkajú terasu a súkromnú pláž. Ubytovanie Apartments Leo Katić sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Barbara

8,8

Apartments and Rooms Barbara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Barbara. Apartments and Rooms Barbara features sea views, free WiFi and free private parking, located in Lastovo. Ubytovanie Apartments and Rooms Barbara sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slavica

8,7

Apartments Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slavica. Located in Ubli in the Lastovo Island region, Apartments Slavica provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Slavica sa nachádza v meste Ubli (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Lucica, Lastovo - 990

8,6

Apartments and rooms by the sea Lucica, Lastovo - 990

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Lucica, Lastovo - 990. Situated in Lastovo in the Lastovo Island region, Apartments and rooms by the sea Lucica, Lastovo - 990 features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Lucica, Lastovo - 990 sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8337

8,6

Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8337

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8337. Situated 2.7 km from Ubli Lastovo Ferry Port, Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8337 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8337 sa nachádza v meste Ubli (Chorvátsko - Lastovo Island).

Apartments Malo Lago

8,5

Apartments Malo Lago

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Malo Lago. Vila Malo Lago sa nachádza na ostrove Lastovo v pokojnej turistickej časti zvanej Pasadur 13 km od najväčšieho mesta na ostrove Lastovo. Ubytovanie Apartments Malo Lago sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments IVAN

8,4

Apartments IVAN

Ubytovanie (Apartmány) Apartments IVAN. Apartments IVAN offers accommodation in Lastovo, 30 km from Korčula. Guests benefit from balcony. A dishwasher and an oven can be found in the kitchen. Ubytovanie Apartments IVAN sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Brezak

8,4

Rooms Brezak

Ubytovanie (Penzión) Rooms Brezak. Located in Lastovo, Rooms Brezak provides 3 accommodation with private balconies. Featuring family rooms, this property also provides guests with a... Ubytovanie Rooms Brezak sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Luka

7,9

Apartments Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Luka. Apartments Luka features sea views, free WiFi and free private parking, set in Ubli, less than 1 km from Ubli Lastovo Ferry Port. Ubytovanie Apartments Luka sa nachádza v meste Ubli (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 993

7,6

Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 993

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 993. Located in Lastovo in the Lastovo Island region, Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 993 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 993 sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marina

7,5

Apartment Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marina. Tento klimatizovaný apartmán v letovisku Lastovo ponúka terasu s výhľadom na more. Ubytovacia jednotka sa nachádza 30 km od ostrova Korčula. Ubytovanie Apartment Marina sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 12452

6,2

Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 12452

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 12452. Apartment Zaklopatica 12452a offers accommodation in Lastovo. Apartment Zaklopatica 12452a features views of the sea and is 30 km from Korčula. Ubytovanie Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 12452 sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8386

Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8386

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8386. Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8386 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Lastovo. Ubytovanie Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8386 sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island).

Apartment Pasadur 8337g

Apartment Pasadur 8337g

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pasadur 8337g. Apartment Pasadur 8337g is set in Ubli. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Pasadur 8337g sa nachádza v meste Ubli (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments MF

Apartments MF

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MF. Located in Lastovo in the Lastovo Island region, Apartments MF provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments MF sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zaklopatica 12452b

Apartment Zaklopatica 12452b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zaklopatica 12452b. Located in Lastovo, this air-conditioned apartment features a balcony. The unit is 30 km from Korčula. Ubytovanie Apartment Zaklopatica 12452b sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Accommodation Santor

Accommodation Santor

Ubytovanie (Vila) Accommodation Santor. Accommodation Santor is set in Lastovo. Ubytovanie Accommodation Santor sa nachádza v meste Lastovo (Chorvátsko - Lastovo Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie na ostrove Lastovo - Chorvátsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 108 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania na ostrove Lastovo.

Pre ostrov Lastovo odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Lastovo (91), Ubli (16), Sveti Jurje (1), Skrivena Luka (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Na ostrove Lastovo máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartment Zaklopatica 8342b (10*), Apartment Cacini Dvori (10*), Holiday Home Andrea (10*), Apartments with WiFi Lastovo - 8343 (10*), Holiday home Lastovo (10*), Apartments Vesna (10*), House Antica (9,9*), Apartment Zaklopatica (9,9*), Apartments Kurelja (9,8*), Apartmani Lešić Zaklopatica (9,8*), Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8391 (9,8*), Apartment Sangaleti (9,8*), Apartments Luza (9,7*), Apartman Zaklopatica (9,7*), Apartmani Iva Lastovo (9,7*), Villa Augusta Pasadur (9,7*), Apartmani Matiša (9,7*), Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8351 (9,6*), Apartments Livia (9,6*), Apartments Silvana (9,5*), Apartments Ladesta (9,5*), Apartment Pasadur Lastovo (9,5*), Apartments Hropić (9,5*), Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 8342 (9,3*), Apartments Ana (9,3*), Apartments Marija (9,1*), Apartment Petar (9,1*), Accommodation Triton (9,1*), Apartments by the sea Ubli, Lastovo - 8354 (9,1*), Apartments and rooms with parking space Lastovo - 13678 (9,1*), Apartmani Kate (8,9*), Guesthouse Augusta Insula (8,9*), Guesthouse Santor (8,9*), Apartments Velo Lago (8,8*), Apartments Leo Katić (8,8*), Apartments and Rooms Barbara (8,8*), Apartments Slavica (8,7*), Apartments and rooms by the sea Lucica, Lastovo - 990 (8,6*), Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8337 (8,6*), Apartments Malo Lago (8,5*), Apartments IVAN (8,4*), Rooms Brezak (8,4*), Apartments Luka (7,9*), Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 993 (7,6*), Apartment Marina (7,5*), Apartments by the sea Zaklopatica, Lastovo - 12452 (6,2*), Apartments by the sea Pasadur, Lastovo - 8386 (0*), Apartment Pasadur 8337g (0*), Apartments MF (0*), Apartment Zaklopatica 12452b (0*), Accommodation Santor (0*).

Ostrov Lastovo môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.