Hľadať

Ubytovanie

Cerkno

V regióne Cerkno (Slovinsko) máme celkom 31 hotelov a ubytovanie.

Pre región Cerkno odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Cerkno (27). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Cerkno

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Cerkno

Apartma Perunika

10

Apartma Perunika

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Perunika. Apartma Perunika is located in Cerkno and offers a garden. The property features garden views and is 43 km from Kranjska Gora. Ubytovanie Apartma Perunika sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Zelena dolina

10

Zelena dolina

Ubytovanie (Apartmán) Zelena dolina. Featuring accommodation with a balcony, Zelena dolina is located in Cerkno. Ubytovanie Zelena dolina sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartma Opalika

9,9

Apartma Opalika

Ubytovanie (Apartmán) Apartma Opalika. Boasting accommodation with a patio, Apartma Opalika is set in Cerkno. Ubytovanie Apartma Opalika sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartments Laznica

9,8

Apartments Laznica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laznica. Apartma Laznica is set in Cerkno. It features mountain views and free WiFi. Ubytovanie Apartments Laznica sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Holiday Home Čumar

9,7

Holiday Home Čumar

Ubytovanie (Horská chata) Holiday Home Čumar. Holiday Home Čumar is a holiday home set 12 km from Cerkno and 50 km from Ljubljana. Guests benefit from a terrace and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Čumar sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartments Čumar

9,7

Apartments Čumar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Čumar. Set in a secluded area amidst the mountains, these apartments offer a quiet stay in Davča, 1.5 km from Cerkno Ski Resort. Ubytovanie Apartments Čumar sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartma na Ravnicah

9,7

Apartma na Ravnicah

Ubytovanie (Apartmán) Apartma na Ravnicah. Featuring a hot tub, Apartma na Ravnicah is located in Cerkno. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartma na Ravnicah sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Farm Pri Flandru

9,6

Farm Pri Flandru

Ubytovanie (Farma) Farm Pri Flandru. Featuring free WiFi, a children's playground and a sun terrace, Farm Pri Flandru offers pet-friendly accommodation in Zakojca 15 km from Cerkno. Ubytovanie Farm Pri Flandru sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartment Ozebek

9,6

Apartment Ozebek

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ozebek. Located in Cerkno, 43 km from Brezovica, Apartment Ozebek provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ozebek sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Kmetija Na Čendavš

9,6

Kmetija Na Čendavš

Ubytovanie (Apartmány) Kmetija Na Čendavš. Ubytovacie zariadenie Kmetija Na Čendavš sa nachádza v obci Novaki, len 2,5 km od lyžiarskeho rezortu Cerkno. Ubytovanie Kmetija Na Čendavš sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartments Pri Marjetki

9,5

Apartments Pri Marjetki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pri Marjetki. Housed in a typical mountain house on a secluded location, Apartments Pri Marjetki offers free Wi-Fi, a terrace with a barbecue. Cerkno Ski Resort is 1. Ubytovanie Apartments Pri Marjetki sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartments Bar Lovec

9,5

Apartments Bar Lovec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bar Lovec. Bar Lovec ponúka ubytovanie v obci Gorenji Novaki, asi 1,5 km od lyžiarskeho strediska Cerkno, 8 km od ubce Cerkno a 50 km od hlavného mesta Ľubľana. Ubytovanie Apartments Bar Lovec sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartmaji Srnca

9,5

Apartmaji Srnca

Ubytovanie (Apartmán) Apartmaji Srnca. Apartmány Srnca sa nachádzajú na pokojnom mieste, približne 14 km od mestečka Cerkno a 50 km od Ľubľany. Ubytovanie Apartmaji Srnca sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartments Shock

9,3

Apartments Shock

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Shock. Apartments Shock offers accommodation in the centre of Cerkno. Ljubljana is 70 km from the property. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytovanie Apartments Shock sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartments Gatej

9,3

Apartments Gatej

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Gatej. Set in Cerkno, Apartments Gatej offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Gatej sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartment Florjancic

9,2

Apartment Florjancic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Florjancic. Apartment Florjancic offers accommodation in Cerkno, 13 km from ski centre Cerkno and 60 km from Ljubljana. The unit is 75 km from Bled. Ubytovanie Apartment Florjancic sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartments Špik

9,1

Apartments Špik

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Špik. Located in Cerkno, 47 km from Bled, Apartments Špik provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Špik sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Tourist Farm Zelinc

9,1

Tourist Farm Zelinc

Ubytovanie (Farma) Tourist Farm Zelinc. Tourist Farm Zelinc is located in the village Straža and surrounded by hills. Ubytovanie Tourist Farm Zelinc sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Okrepčevalnica Kurn'k

9,1

Okrepčevalnica Kurn'k

Ubytovanie (Bed and breakfast) Okrepčevalnica Kurn'k. Offering a children's playground and sun terrace, Okrepčevalnica Kurn'k is situated in Cerkno, 45 km from Ljubljana. Ubytovanie Okrepčevalnica Kurn'k sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Apartmaji Zlata Lisička

9

Apartmaji Zlata Lisička

Ubytovanie (Apartmány) Apartmaji Zlata Lisička. Located in Cerkno, Apartmaji Zlata Lisička provides accommodation with free private parking, as well as access to a hot tub. Ubytovanie Apartmaji Zlata Lisička sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Alpska perla Apartments

8,3

Alpska perla Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Alpska perla Apartments. Featuring free WiFi, Alpska Perla Apartments offers accommodation in Cerkno. Ljubljana is 55 km away. Free private parking is available on site. Ubytovanie Alpska perla Apartments sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Prenočišča Cerkno

7,4

Prenočišča Cerkno

Ubytovanie (Hostel) Prenočišča Cerkno. Featuring free bikes and terrace, as well as a restaurant, Prenočišča Cerkno is located in Cerkno. Ubytovanie Prenočišča Cerkno sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Hotel Cerkno

7,1

Hotel Cerkno

Ubytovanie (Hotel) Hotel Cerkno. Hotel Cerkno sa nachádza v centre mesta a ponúka vyhrievaný krytý bazén, sauny, fitness centrum, soľnú miestnosť, 3 tenisové kurty a športovú halu s... Ubytovanie Hotel Cerkno sa nachádza v meste Cerkno (Slovinsko).

Ubytovanie v mestách regiónu Cerkno

Ubytovanie v mestách regiónu Cerkno

Dovolenka a ubytovanie v regióne Cerkno - Slovinsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 31 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Cerkno .

Pre región Cerkno odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Cerkno (27). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Cerkno máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Apartma Opalika (9,9*), Apartments Laznica (9,8*), Apartments Čumar (9,7*), Apartma na Ravnicah (9,7*), Holiday Home Čumar (9,7*), Apartment Ozebek (9,6*), Farm Pri Flandru (9,6*), Kmetija Na Čendavš (9,6*), Apartments Bar Lovec (9,5*), Apartments Pri Marjetki (9,5*).

Región Cerkno môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.