Hľadať

Ubytovanie

Jazero Balaton

Ubytovanie v regióne Jazero Balaton

Region Jazero Balaton sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5473 hotelov a ubytovanie v regióne Jazero Balaton.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Jazero Balaton

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Jazero Balaton

Vadászles Vendégház

9,8

Vadászles Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vadászles Vendégház. Vadászles Vendégház is set in Bükkszentmárton. The accommodation is 38 km from Demjén, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Vadászles Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vén Diófa Kúria

9,7

Vén Diófa Kúria

Ubytovanie (Vidiecky dom) Vén Diófa Kúria. Set in Balaton in the Heves region, Vén Diófa Kúria has a terrace and mountain views. Ubytovanie Vén Diófa Kúria sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B B Parasztház

9

B B Parasztház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) B B Parasztház. B B Parasztház je samostatne stojaci dovolenkový dom, ktorý sa nachádza v meste Balaton a ponúka vám záhradu s grilom. Ubytovanie B B Parasztház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Jazero Balaton

Ubytovanie v mestách regiónu Jazero Balaton