Hľadať

Ubytovanie

Egypt

Egypt, krajina piesku a sfíng, prináša návštevníkom jedinečnú kombináciu ohromujúcej histórie a moderného pohodlia. Táto nádherná krajina, ktorá leží na rozhraní Afriky a Ázie, je domovom mnohých svetovo preslávených pamiatok, vrátane Veľkých pyramíd v Gíze a nádherných chrámov v Luxore. Ale Egypt je oveľa viac ako len jeho historické relikvie. Od krištáľovo čistých vôd Červeného mora po živú atmosféru moderného Káhiry, Egypt ponúka širokú škálu zážitkov a dobrodružstiev, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších cestovateľov. Pritom nesmieme zabúdať na ohromujúcu krajinu, ktorá zahŕňa všetko od obrovských piesočných dún až po zelené oázy v srdci púšte.

Ubytovanie v regiónoch krajiny Egypt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch krajiny Egypt

Cairo Governorate

V regióne Cairo Governorate (Egypt) máme celkom 1499 hotelov a ubytovanie.

Pre región Cairo Governorate odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Káhira (1430), Madīnat ash Shurūq (40), Burg el-Ḥudûd (10), Badr (5), Madīnat al Huckstep (5), Al Ma‘şarah (2), Abū Şīr (1), Kafr al ‘Ilw (1), Sakan ‘Arab al Ḩuwayţāt (1), Kafr ash Sharā‘inah (1). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Červené more

V regióne Červené more (Egypt) máme celkom 1022 hotelov a ubytovanie.

Pre región Červené more odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Hurgada (899), Az Za faranah (25), Quseir (25), Abu Dabab (12), Coraya Bay (10), Port Ghalib (9), Safaga (7), Qadd el-Barûd (1), Makadi Bay (1), Qalt Umm Dīsī (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

South Sinai

V regióne South Sinai (Egypt) máme celkom 682 hotelov a ubytovanie.

Pre región South Sinai odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Šarm aš-Šajch (370), Dahab (213), Ras Sedr (34), Nuweiba (27), Tábá (13), Nuweiba` (7), Nuweiba (6), Raʼs Matarma (4), Saint Catherine (3), Makman (3). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

North Coast

V regióne North Coast (Egypt) máme celkom 542 hotelov a ubytovanie.

Marsa Matrouh

V regióne Marsa Matrouh (Egypt) máme celkom 530 hotelov a ubytovanie.

Pre región Marsa Matrouh odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Al-Alamajn (328), Marsa Matruh (98), Síwa (35), Sīdī ‘Abd ar Raḩmān (13), Dawwār ‘Abd al ‘Aţī Abū ‘Ajūz (9), El Hamam (6), Dawwār Muşādif Yūnus (6), Zāwiyat al ‘Awwāmah (5), Dawwār Abū Duray‘ah ‘Abd al Karīm (5), Ras Elhekma (4). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Suez Governorate

V regióne Suez Governorate (Egypt) máme celkom 454 hotelov a ubytovanie.

Pre región Suez Governorate odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ain Sokhna (428), Suez (19), Ash Shaţţ (4), Al Ḩafāʼir (1), Az Zaytīyah (1), Kafr Rāshid (1), Qaryat al Janāʼin (0), As Suways (0), Al Kibrīt (0), Al Adabīyah (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Alexandria Governorate

V regióne Alexandria Governorate (Egypt) máme celkom 440 hotelov a ubytovanie.

Pre región Alexandria Governorate odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Alexandria (392), King Mariout (7), Borg El Arab (7), Sidi Krir (6), Qaryat Shākūsh (4), Qaryat Shurūq (4), Abû Zeira (4), Dawwār Ḩalīs (3), Dawwār Ibrāhīm Abū Shunaywīr (2), Dawwār Abū Maḩrūs (2). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Luxor Governorate

V regióne Luxor Governorate (Egypt) máme celkom 280 hotelov a ubytovanie.

Pre región Luxor Governorate odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Luxor (280). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Giza Governorate

V regióne Giza Governorate (Egypt) máme celkom 168 hotelov a ubytovanie.

Pre región Giza Governorate odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Mesto 6. októbra (92), ‘Ezbet `Abd el-Ḥamîd (23), ‘Izbat Yūsif Barrādah (15), Bawiti (13), Kafr Abū ʼumaydah (10), Madīnat Sittah Uktūbar (3), Ghaţāţī (3), Az Zabū (2), Kafr Ghaţāţī (1), ‘Ezbet Sharikât Wardan (1). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Aswan Governorate

V regióne Aswan Governorate (Egypt) máme celkom 146 hotelov a ubytovanie.

Pre región Aswan Governorate odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Aswan (125), Abu Simbel (12), Ash Shallāl (2), Idfū (2), Naj‘ al Madābb (2), Naj‘ Tinjār (1), Nag` el-Ramla (1), Naj‘ al Ghalālāb (1), Aş Şa‘āʼidah al Qiblī (0), Naj‘ al Maḩaţţah (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Marsa Alam

V regióne Marsa Alam (Egypt) máme celkom 93 hotelov a ubytovanie.

Pre región Marsa Alam odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Marsa Alam City (33), Marsa Alam (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

El Fayoum

V regióne El Fayoum (Egypt) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Pre región El Fayoum odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Fajjúm (10), ‘Izbat an Nāmūs (9), Qaryat at Ta‘mīr as Siyāḩīyah (4), Tunis (2), ‘Ezbet Sa‘dî Mugâwir (1), Qaşr Qārūn (1), Qaşr al Bāsil (0), Kawm Ūshīm (0), Kafr ‘Amr (0), Shakshuk (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Ismailia

V regióne Ismailia (Egypt) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Pre región Ismailia odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ismailia (9), Fayed (5), Abū Sulţān (1), ‘Ezbet el-Tirbâni (1), ‘Izbat Nafīshah al Baḩrīyah (1), Sarābiyūm (0), As Sab‘ Ābār ash Sharqīyah (0), ‘Ezbet el-Ibrâshi (0), ‘Ezbet Abd el-Hâdi ‘Afîfi (0), Al Qanţarah (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Gharbia

V regióne Gharbia (Egypt) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Pre región Gharbia odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Tanta (6), Kafr ‘Inān (1), Maḩallat al Burj (1), El-Mahalla El-Kubra (0), Kafr az Zayyāt (0), Basyūn (0), Sibirbāy (0), Mīt Ghamr (0), Quḩāfah (0), Kafr Nuşayr (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

New Valley

V regióne New Valley (Egypt) máme celkom 8 hotelov a ubytovanie.

Pre región New Valley odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Kharga (3), Qasr Al Farafirah (2), ‘Ezbet Halfa (1), Abydos (1), Al Qaşr (1), Mūţ (0), Al ‘Asāsīf (0), Dakhla Oasis (0), ‘Ezbet Abu Ḥabashi (0), Tunaydah (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Asyut

V regióne Asyut (Egypt) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Pre región Asyut odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Asyut (5), Quseir (0), Al Fayamāʼ (0), Al Ḩawātikah (0), Manqabād (0), Al Būrah wa al Hadāyā (0), Khārifah (0), Al Mandarah Qiblī (0), An Nāşirīyah (0), Al Walīdīyah (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Ash Sharqia Governorate

V regióne Ash Sharqia Governorate (Egypt) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Pre región Ash Sharqia Governorate odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Kafr al Ishārah (2), Ikwah (1), Al Khirs (1), Kafr Şaqr (1), Khalwat Abū Musallam (0), Shībat an Nakkārīyah (0), Kafr az Zand (0), Kafr Mas‘ūd Ḩijāzī (0), ‘Izbat Hud.hud (0), ‘Izbat Ya‘qūb (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Beni Suef

V regióne Beni Suef (Egypt) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Pre región Beni Suef odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Beni Suef (2), ‘Ezbet Sîdi Abu el-Nûr (1), Maydūm (1), Banī ‘Aţīyah (0), Banī Suwayf al Jadīdah (0), Banī Sulaymān ash Sharqīyah (0), Banī Zāʼid (0), ‘Izbat Tall Abū Nārūz (0), Bayāḑ al ‘Arab (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Minya

V regióne Minya (Egypt) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Pre región Minya odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Al Minjá (4), Banī Ghanī (0), Abū Qurqāş (0), Şafānīyah (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Beheira

V regióne Beheira (Egypt) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Pre región Beheira odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Qaryat ash Shamālī (2), Damanhûr (1), Niz̧ārat Samādīs (0), ‘Izbat ar Rabī‘ah (0), Saḩālī (0), Kafr ad Dawwār (0), El-Maṣâni` (0), Kafr Amlīţ (0), Al Baslaqūn (0), Madīnat as Sādāt (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Kafr El Sheikh

V regióne Kafr El Sheikh (Egypt) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Pre región Kafr El Sheikh odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: ‘Izbat Abū Sulayman (2), ‘Izbat Ḩalāwah (0), ‘Izbat al Mikassar (0), Disūq (0), Mīt ‘Ilwān (0), Sîdi Ghâzi (0), Al Ḩammād (0), ‘Izbat Shiḩātah (0), Balṭîm (0), Sīdī Sālim (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Qalyubia

V regióne Qalyubia (Egypt) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Pre región Qalyubia odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Banhā (1), Al ʼişşah (1), Kafr as Sabīl (1), Kafr Manāqir (0), Nāy (0), Manţī (0), El-Sa`âida (0), Al Barādi‘ah (0), Al Khānkah (0), Nişf Atrīb (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Qena

V regióne Qena (Egypt) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Pre región Qena odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Al Ḩamīdāt (1), Naqādah (0), Al Qārah (0), Qena (0), Naj‘ Jūdah (0), Al Khirbah (0), Khuzām (0), Naj‘ Ḩammādī (0), At Tarāmisah (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Sohag

V regióne Sohag (Egypt) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Pre región Sohag odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Jirjā (1), Jazīrat Maḩrūs (0), Sūhāj (0), Ash Shawkā (0), Qilfāw (0), Al ‘Izbah wa al ‘Arab (0), Awlād Yaḩyá Baḩrī (0), Qaryat ‘Alī Bin Abī Ţālib (0), Al Ḩimāʼ (0), Siflāq (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Monufia

V regióne Monufia (Egypt) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Pre región Monufia odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Ţablūhā (1), Shibīn al Kawm (0), Ashmūn (0), Kafr al Muşayliḩah (0), Diyā al Kawm (0), Al Bājūr (0), Talā (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

North Sinai Governorate

V regióne North Sinai Governorate (Egypt) máme celkom 1 hotelov a ubytovanie.

Pre región North Sinai Governorate odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Arish (1), ‘Izbat Abū Şuql (0), Rafaḩ (0). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch krajiny Egypt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch krajiny Egypt

House in dahab

10

House in dahab

Ubytovanie House in dahab. Located in Dahab, 100 metres from Dahab Beach, House in dahab provides accommodation with a private beach area, free WiFi, luggage storage space, and an... Ubytovanie House in dahab sa nachádza v meste Dahab (Egypt - South Sinai).

Hidden place

10

Hidden place

Ubytovanie Hidden place. Set in Siwa in the Marsa Matrouh region, Hidden place offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Hidden place sa nachádza v meste Síwa (Egypt - Marsa Matrouh).

Gimmy Pyramids Apartment

10

Gimmy Pyramids Apartment

Ubytovanie Gimmy Pyramids Apartment. Gimmy Pyramids Apartment is situated in the Giza district of Cairo, 1.7 km from Great Sphinx, 4 km from Giza Pyramids and 13 km from Cairo Tower. Ubytovanie Gimmy Pyramids Apartment sa nachádza v meste Giza (Egypt - Cairo Governorate).

Gazwarine Dahab

10

Gazwarine Dahab

Ubytovanie Gazwarine Dahab. Situated in Dahab, 90 metres from Dahab Beach, Gazwarine Dahab features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Gazwarine Dahab sa nachádza v meste Dahab (Egypt - South Sinai).

Gohar Pyramids View INN

10

Gohar Pyramids View INN

Ubytovanie Gohar Pyramids View INN. Situated in Cairo, within 700 metres of Great Sphinx and 4. Ubytovanie Gohar Pyramids View INN sa nachádza v meste Giza (Egypt - Cairo Governorate).

Giza days view inn

10

Giza days view inn

Ubytovanie Giza days view inn. Conveniently situated in the Giza district of Cairo, Giza days view inn is located 700 metres from Great Sphinx, 4. Ubytovanie Giza days view inn sa nachádza v meste Giza (Egypt - Cairo Governorate).

Glamorous 2BDR w Outdoor Pool View Free Beach & Pool Access

10

Glamorous 2BDR w Outdoor Pool View Free Beach & Pool Access

Ubytovanie Glamorous 2BDR w Outdoor Pool View Free Beach & Pool Access. Glamorous 2BDR w Outdoor Pool View Free Beach & Pool Access is situated in the El Gouna district of Hurghada, 400 metres from The Smokery Beach, 1. Ubytovanie Glamorous 2BDR w Outdoor Pool View Free Beach & Pool Access sa nachádza v meste El Gouna (Egypt - Červené more).

G crips El Gouna Hurghada, Families only - lovely modern 2 bedroom with beautiful 4 pool views

10

G crips El Gouna Hurghada, Families only - lovely modern 2 bedroom with beautiful 4 pool views

Ubytovanie G crips El Gouna Hurghada, Families only - lovely modern 2 bedroom with beautiful 4 pool views. Situated in Hurghada, 33 km from New Marina, G crips El Gouna Hurghada, Families only - lovely modern 2 bedroom with beautiful 4 pool views features a... Ubytovanie G crips El Gouna Hurghada, Families only - lovely modern 2 bedroom with beautiful 4 pool views sa nachádza v meste Hurgada (Egypt - Červené more).

فيلا Orlando2

10

فيلا Orlando2

Ubytovanie فيلا Orlando2. Boasting accommodation with a pool with a view, sea view and a terrace, فيلا Orlando2 is situated in Ain Sokhna. Ubytovanie فيلا Orlando2 sa nachádza v meste Ain Sokhna (Egypt - Suez Governorate).

فيلا للإيجار مارينا 7 الساحل الشمالي

10

فيلا للإيجار مارينا 7 الساحل الشمالي

Ubytovanie فيلا للإيجار مارينا 7 الساحل الشمالي. Boasting garden views, فيلا للإيجار مارينا 7 الساحل الشمالي features accommodation with a terrace, around 1.3 km from Porto Marina El Alamein. Ubytovanie فيلا للإيجار مارينا 7 الساحل الشمالي sa nachádza v meste (Egypt - Marsa Matrouh).

شيراتون الغردقة

10

شيراتون الغردقة

Ubytovanie شيراتون الغردقة. Located less than 1 km from Elysees Dream Beach and a 11-minute walk from Qesm Hurghada Public Beach in Hurghada, شيراتون الغردقة offers accommodation with... Ubytovanie شيراتون الغردقة sa nachádza v meste Hurgada (Egypt - Červené more).

مراسي سيدي عبد الرحمن

10

مراسي سيدي عبد الرحمن

Ubytovanie مراسي سيدي عبد الرحمن. Boasting a bar, مراسي سيدي عبد الرحمن is ideally situated in Sidi Abd El-Rahman district of El Alamein, 2.6 km from Safi Beach and 34 km from Porto Marina. Ubytovanie مراسي سيدي عبد الرحمن sa nachádza v meste (Egypt - Marsa Matrouh).

مدينتي

10

مدينتي

Ubytovanie مدينتي. Situated in Madinaty in the Cairo Governorate region, مدينتي has a balcony. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie مدينتي sa nachádza v meste Madinaty (Egypt - Cairo Governorate).

للمصريين فقط -الكيلو 91aqua view north coast اكوافيو الساحل

10

للمصريين فقط -الكيلو 91aqua view north coast اكوافيو الساحل

Ubytovanie للمصريين فقط -الكيلو 91aqua view north coast اكوافيو الساحل. للمصريين فقط -الكيلو 91aqua view north coast اكوافيو الساحل in Marsa Matruh provides accommodation with a garden and a restaurant. Ubytovanie للمصريين فقط -الكيلو 91aqua view north coast اكوافيو الساحل sa nachádza v meste Marsa Matruh (Egypt - Marsa Matrouh).

شقة الزهراء الفندقية

10

شقة الزهراء الفندقية

Ubytovanie شقة الزهراء الفندقية. Featuring city views, شقة الزهراء الفندقية provides accommodation with a balcony, around less than 1 km from Miami Beach. This apartment is 7. Ubytovanie شقة الزهراء الفندقية sa nachádza v meste Alexandria (Egypt - Alexandria Governorate).

سُقطرى للتطوير العقاري

10

سُقطرى للتطوير العقاري

Ubytovanie سُقطرى للتطوير العقاري. Set within the Zamalek district in Cairo, سُقطرى للتطوير العقاري has air conditioning, a terrace, and garden views. Ubytovanie سُقطرى للتطوير العقاري sa nachádza v meste Káhira (Egypt - Cairo Governorate).

شالية بقرية بالميرا

10

شالية بقرية بالميرا

Ubytovanie شالية بقرية بالميرا. Featuring air-conditioned accommodation with a pool with a view, garden view and a balcony, شالية بقرية بالميرا is located in Ain Sokhna. Ubytovanie شالية بقرية بالميرا sa nachádza v meste Ain Sokhna (Egypt - Suez Governorate).

شالية Golden Beach 1

10

شالية Golden Beach 1

Ubytovanie شالية Golden Beach 1. Located in Raʼs Matarma, شالية Golden Beach 1 provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie شالية Golden Beach 1 sa nachádza v meste Raʼs Matarma (Egypt - South Sinai).

شقه ثلاث غرف ماستر فاخرة من غير سماسرة

10

شقه ثلاث غرف ماستر فاخرة من غير سماسرة

Ubytovanie شقه ثلاث غرف ماستر فاخرة من غير سماسرة. Set 5.5 km from Tahrir Square, شقه ثلاث غرف ماستر فاخرة من غير سماسرة offers accommodation with a balcony. Ubytovanie شقه ثلاث غرف ماستر فاخرة من غير سماسرة sa nachádza v meste Káhira (Egypt - Cairo Governorate).

شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort

10

شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort

Ubytovanie شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort. شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort is situated in Port Said and offers a terrace. Ubytovanie شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort sa nachádza v meste (Egypt).

شقة مفروش ٣ غرف و٢ حمام سرايات المعادى

10

شقة مفروش ٣ غرف و٢ حمام سرايات المعادى

Ubytovanie شقة مفروش ٣ غرف و٢ حمام سرايات المعادى. Set in Cairo, 13 km from Mosque of Mohamed Ali Pasha and 13 km from Mosque of Ibn Tulun, شقة مفروش ٣ غرف و٢ حمام سرايات المعادى offers air conditioning. Ubytovanie شقة مفروش ٣ غرف و٢ حمام سرايات المعادى sa nachádza v meste Káhira (Egypt - Cairo Governorate).

شقة فندقية كمبوند البستان التجمع الأول

10

شقة فندقية كمبوند البستان التجمع الأول

Ubytovanie شقة فندقية كمبوند البستان التجمع الأول. Situated within the New Cairo City district in Cairo, شقة فندقية كمبوند البستان التجمع الأول has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytovanie شقة فندقية كمبوند البستان التجمع الأول sa nachádza v meste Káhira (Egypt - Cairo Governorate).

الفرعون المصري

10

الفرعون المصري

Ubytovanie الفرعون المصري. Set within 19 km of City Stars and 20 km of Cairo Intl Conference Centre in `Ezbet Bûgti, الفرعون المصري offers accommodation with a flat-screen TV. Ubytovanie الفرعون المصري sa nachádza v meste `Ezbet Bûgti (Egypt).

الشيخ زايد كومباوند الخمائل

10

الشيخ زايد كومباوند الخمائل

Ubytovanie الشيخ زايد كومباوند الخمائل. Set in Sheikh Zayed in the Giza Governorate region, الشيخ زايد كومباوند الخمائل offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie الشيخ زايد كومباوند الخمائل sa nachádza v meste Sheikh Zayed (Egypt - Giza Governorate).

الشيخ زايد كومباوند الخمائل

10

الشيخ زايد كومباوند الخمائل

Ubytovanie الشيخ زايد كومباوند الخمائل. Situated in Sheikh Zayed, 16 km from Giza Pyramids and 18 km from Great Sphinx, الشيخ زايد كومباوند الخمائل offers a garden and air conditioning. Ubytovanie الشيخ زايد كومباوند الخمائل sa nachádza v meste Sheikh Zayed (Egypt - Giza Governorate).

sun pyramids inn

10

sun pyramids inn

Ubytovanie sun pyramids inn. Situated within the Giza district in Cairo, sun pyramids inn has air conditioning, a balcony, and city views. Ubytovanie sun pyramids inn sa nachádza v meste Giza (Egypt - Cairo Governorate).

Studio at ElGouna

10

Studio at ElGouna

Ubytovanie Studio at ElGouna. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Studio at ElGouna is set in Hurghada. Ubytovanie Studio at ElGouna sa nachádza v meste El Gouna (Egypt - Červené more).

Swan Lake North Coast Luxurious Chalet with Garden

10

Swan Lake North Coast Luxurious Chalet with Garden

Ubytovanie Swan Lake North Coast Luxurious Chalet with Garden. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Swan Lake North Coast Luxurious Chalet with Garden is set in Zāwiyat al ‘Awwāmah. Ubytovanie Swan Lake North Coast Luxurious Chalet with Garden sa nachádza v meste Zāwiyat al ‘Awwāmah (Egypt - Marsa Matrouh).

sunny Red sea

10

sunny Red sea

Ubytovanie sunny Red sea. Sunny Red sea is a beachfront property situated in Hurghada, 500 metres from Harouny Beach and 700 metres from The View Hurghada Beach. Ubytovanie sunny Red sea sa nachádza v meste Hurgada (Egypt - Červené more).

Sunny beach sharm el sheikh

10

Sunny beach sharm el sheikh

Ubytovanie Sunny beach sharm el sheikh. Located in Sharm El Sheikh, 600 metres from Adrenaline Beach and 2 km from Ras Nasrani Beach, Sunny beach sharm el sheikh offers a private beach area and... Ubytovanie Sunny beach sharm el sheikh sa nachádza v meste (Egypt - South Sinai).

Sunny Lakes Resort 2

10

Sunny Lakes Resort 2

Ubytovanie Sunny Lakes Resort 2. Located in the centre of Sharm El Sheikh, 1.7 km from Naama Bay Beach and 2 km from Gardens Bay Beach, Sunny Lakes Resort 2 offers air conditioning. Ubytovanie Sunny Lakes Resort 2 sa nachádza v meste (Egypt - South Sinai).

Spacious 2Bdrs duplex in Porto new Cairo

10

Spacious 2Bdrs duplex in Porto new Cairo

Ubytovanie Spacious 2Bdrs duplex in Porto new Cairo. Boasting a hot tub, Spacious 2Bdrs duplex in Porto new Cairo is situated in Cairo. Ubytovanie Spacious 2Bdrs duplex in Porto new Cairo sa nachádza v meste Káhira (Egypt - Cairo Governorate).

Smart Home Sea View Montazah sharm, Airport & Soho

10

Smart Home Sea View Montazah sharm, Airport & Soho

Ubytovanie Smart Home Sea View Montazah sharm, Airport & Soho. Located in Sharm El Sheikh, 500 metres from Ras Nasrani Beach and 1 km from White Knight Bay Beach, Smart Home Sea View Montazah sharm, Airport & Soho... Ubytovanie Smart Home Sea View Montazah sharm, Airport & Soho sa nachádza v meste (Egypt - South Sinai).

Sky Elgandoul

10

Sky Elgandoul

Ubytovanie Sky Elgandoul. Set in the heart of Hurghada, Sky Elgandoul offers a private pool and free WiFi. This apartment features accommodation with a terrace. Ubytovanie Sky Elgandoul sa nachádza v meste Hurgada (Egypt - Červené more).

Stellar 4 BDR Villa Mangroovy Free Beach & Pool

10

Stellar 4 BDR Villa Mangroovy Free Beach & Pool

Ubytovanie Stellar 4 BDR Villa Mangroovy Free Beach & Pool. Set in Hurghada, a few steps from Mangroovy Beach and 200 metres from The Smokery Beach, Stellar 4 BDR Villa Mangroovy Free Beach & Pool offers a garden... Ubytovanie Stellar 4 BDR Villa Mangroovy Free Beach & Pool sa nachádza v meste El Gouna (Egypt - Červené more).

TAJ home, gorgeous Mangroovy2BR, pool, beach

10

TAJ home, gorgeous Mangroovy2BR, pool, beach

Ubytovanie TAJ home, gorgeous Mangroovy2BR, pool, beach. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a balcony, TAJ home, gorgeous Mangroovy2BR, pool, beach is situated in... Ubytovanie TAJ home, gorgeous Mangroovy2BR, pool, beach sa nachádza v meste El Gouna (Egypt - Červené more).

Two bedroom apartment at Mivida

10

Two bedroom apartment at Mivida

Ubytovanie Two bedroom apartment at Mivida. Located only 29 km from City Stars in New cairo, Two bedroom apartment at Mivida provides accommodation equipped with a balcony, garden and year-round... Ubytovanie Two bedroom apartment at Mivida sa nachádza v meste New cairo (Egypt - Cairo Governorate).

Twilight of the Nile

10

Twilight of the Nile

Ubytovanie Twilight of the Nile. Featuring air-conditioned accommodation with a heated pool, mountain view and a balcony, Twilight of the Nile is located in Luxor. Ubytovanie Twilight of the Nile sa nachádza v meste Luxor (Egypt - Luxor Governorate ).

Vesta Sahlhasheesh Residence

10

Vesta Sahlhasheesh Residence

Ubytovanie Vesta Sahlhasheesh Residence. Boasting pool views, Vesta Sahlhasheesh Residence features accommodation with a balcony and a kettle, around 27 km from New Marina. Ubytovanie Vesta Sahlhasheesh Residence sa nachádza v meste Hurgada (Egypt - Červené more).

Unique apartment 2 bed room 7

10

Unique apartment 2 bed room 7

Ubytovanie Unique apartment 2 bed room 7. Situated 2.8 km from The Egyptian Museum and 3.5 km from Cairo Tower in Cairo, Unique apartment 2 bed room 7 offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Unique apartment 2 bed room 7 sa nachádza v meste Káhira (Egypt - Cairo Governorate).

VESTA - El Gouna Residence

10

VESTA - El Gouna Residence

Ubytovanie VESTA - El Gouna Residence. Featuring a terrace, VESTA - El Gouna Residence is situated in the El Gouna district of Hurghada, 32 km from New Marina and 40 km from Hurghada Grand... Ubytovanie VESTA - El Gouna Residence sa nachádza v meste El Gouna (Egypt - Červené more).

THE GEM VIEW BOUTIQUE

10

THE GEM VIEW BOUTIQUE

Ubytovanie THE GEM VIEW BOUTIQUE. Ideally located in the Giza district of Cairo, THE GEM VIEW BOUTIQUE is set 3.3 km from Giza Pyramids, 4.4 km from Great Sphinx and 16 km from Cairo Tower. Ubytovanie THE GEM VIEW BOUTIQUE sa nachádza v meste Giza (Egypt - Cairo Governorate).

The Lighthouse Apartment

10

The Lighthouse Apartment

Ubytovanie The Lighthouse Apartment. Set in Sheikh Zayed, 30 km from Giza Pyramids and 31 km from Great Sphinx, The Lighthouse Apartment offers air conditioning. Ubytovanie The Lighthouse Apartment sa nachádza v meste Sheikh Zayed (Egypt - Giza Governorate).

Tiba View

10

Tiba View

Ubytovanie Tiba View. Set in Hurghada, just 1.1 km from Moon Gate Hurghada Beach, Tiba View offers beachfront accommodation with a private beach area, a rooftop pool, an indoor... Ubytovanie Tiba View sa nachádza v meste Hurgada (Egypt - Červené more).

The Resort Chalet- Porto New Cairo

10

The Resort Chalet- Porto New Cairo

Ubytovanie The Resort Chalet- Porto New Cairo. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, The Resort Chalet- Porto New Cairo is located in Cairo. Ubytovanie The Resort Chalet- Porto New Cairo sa nachádza v meste Káhira (Egypt - Cairo Governorate).

Camp in the white desert

10

Camp in the white desert

Ubytovanie Camp in the white desert. Boasting a hot tub, Camp in the white desert is set in Bawiti. Including barbecue facilities, this luxury tent also has a restaurant. Ubytovanie Camp in the white desert sa nachádza v meste Bawiti (Egypt - Giza Governorate).

Carmah Guest house

10

Carmah Guest house

Ubytovanie Carmah Guest house. Set in Aswan, within 7.8 km of Aga Khan Mausoleum and 25 km of Kitchener's Island, Carmah Guest house offers accommodation with a terrace and free... Ubytovanie Carmah Guest house sa nachádza v meste Aswan (Egypt - Aswan Governorate).

Best skylen

10

Best skylen

Ubytovanie Best skylen. Located 1.4 km from Harouny Beach and 1.7 km from El Sakia Beach in Hurghada, Best skylen offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Best skylen sa nachádza v meste Hurgada (Egypt - Červené more).

Art Style beautiful one bedroom apartment

10

Art Style beautiful one bedroom apartment

Ubytovanie Art Style beautiful one bedroom apartment. In the El Hadaba district of Sharm El Sheikh, close to The Heavenly Cathedral, Art Style beautiful one bedroom apartment features a bar and a washing... Ubytovanie Art Style beautiful one bedroom apartment sa nachádza v meste (Egypt - South Sinai).

appartamento di lusso con terrazzo vista mare

10

appartamento di lusso con terrazzo vista mare

Ubytovanie appartamento di lusso con terrazzo vista mare. Boasting a terrace with sea views, a private beach area and an indoor pool, appartamento di lusso con terrazzo vista mare can be found in Sharm El Sheikh,... Ubytovanie appartamento di lusso con terrazzo vista mare sa nachádza v meste (Egypt - South Sinai).

Appartement à Alexandrie cleopatra families only

10

Appartement à Alexandrie cleopatra families only

Ubytovanie Appartement à Alexandrie cleopatra families only. Appartement à Alexandrie cleopatra families only has a balcony and is located in Alexandria, within just less than 1 km of Al Ibrahimiyyah Beach and a... Ubytovanie Appartement à Alexandrie cleopatra families only sa nachádza v meste Alexandria (Egypt - Alexandria Governorate).

Najobľúbenejšie mesta v krajine Egypt

Vyberte si ubytovanie v najnavštevovanejších a najobľúbenejších mestách v krajine Egypt


Objavte Egypt, krajinu, ktorá zaujme svojou bohatou históriou, nádhernými prírodnými krajinami a modernými mestami. Nájdite perfektné ubytovanie a preskúmajte čaro starovekých monumentov, živých metropol a nezabudnuteľných prírodných zážitkov.

DEDIČSTVO FARAÓNOV

Srdcom Egypta je jeho bohatá história a kultúra, ktorá siaha tisíce rokov späť. Navštevujte monumentálne pyramídy v Gíze, kde môžete obdivovať úžasné umenie a architektúru starovekého Egypta. V Luxore vás čakajú úchvatné chrámy Karnak a Luxor, rovnako ako Údolie kráľov, kde boli pochovaní slávni faraóni. Tieto historické pamiatky ponúkajú pohľad do bohatej a zložitej histórie tejto ohromujúcej krajiny.

PRÍRODNÉ KRÁSY A DOBRODRUŽSTVO

Egypt je domovom mnohých nádherných prírodných krajín, ktoré ponúkajú návštevníkom nekončiace dobrodružstvo. Vydáte sa na trek po piesočných dunách Bielej púšte alebo sa vyberte na safari v oblasti Západnej púšte. Pre milovníkov vody ponúka Červené more jedinečné príležitosti na potápanie a šnorchlovanie medzi úchvatnými koralovými útesmi a farebným morským životom. Okrem toho môžete preskúmať nádherné oázy Siwa a Bahariya, ktoré ponúkajú únik z ruchu mesta a príležitosť preskúmať nádhernú egyptskú prírodu.

MODERNÉ MESTA A LUXUSNÉ UBYTOVANIE

Moderný Egypt má mnoho ponúknuť návštevníkom. Káhira, najväčšie mesto v Afrike, je vibrantná a kozmopolitná metropola, ktorá ponúka širokú škálu atrakcií, od luxusných nákupných centier po historické pamiatky a múzeá. Pre tých, ktorí hľadajú luxus a pohodlie, ponúkajú egyptské letoviská špičkové ubytovanie, vrátane päťhviezdičkových hotelov a rezortov. Tieto letoviská ponúkajú všetko, čo potrebujete pre odpočinkovú dovolenku, vrátane spa, gurmánskych reštaurácií a prvotriednych golfových ihrísk.

EXOTICKÁ KUCHYŇA A TRADIČNÉ ZÁŽITKY

Egyptská kuchyňa je zmesou rôznych kultúr a tradícií, čo sa odráža v jeho bohatej a rozmanitej gastronómii. Skúste tradičné egyptské pokrmy, ako sú falafel, kofta alebo molokhia, a užite si jedinečný gurmánsky zážitok. Okrem toho, nenechajte si ujsť tradičné egyptské zážitky, ako je plavba po Níle na feluke alebo návšteva tradičného beduínskeho tábora, kde môžete ochutnať miestnu kultúru a tradície.