Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Abádszalók

V meste Abádszalók (Maďarsko) máme celkom 56 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Abádszalók

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Abádszalók

Nóra Vendégház

9,8

Nóra Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Nóra Vendégház. Nóra Vendégház enjoys a quiet location in Abádszalók, 500 metres from Lake Tisza and offers free WiFi, free air conditioning and a garden with free... Ubytovanie Nóra Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öböl Liget vendégház

9,8

Öböl Liget vendégház

Ubytovanie (Chata v prírode) Öböl Liget vendégház. Situated in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Öböl Liget vendégház features a terrace and garden views. Ubytovanie Öböl Liget vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alexandra Vendégház

9,7

Alexandra Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alexandra Vendégház. Alexandra Vendégház is set in Abádszalók and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Alexandra Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Juli Vendégház

9,7

Juli Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Juli Vendégház. Located in Abádszalók, Juli Vendégház features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Juli Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cherry Apartman

9,6

Cherry Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cherry Apartman. Located in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Cherry Apartman features a patio and garden views. Ubytovanie Cherry Apartman sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kelemen Apartman

9,6

Kelemen Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kelemen Apartman. Set in Abádszalók, 30 km from Berekfürdő, Kelemen Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Kelemen Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiszavirág Vendégház

9,5

Tiszavirág Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Tiszavirág Vendégház. Set in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Tiszavirág Vendégház features a terrace and city views. Ubytovanie Tiszavirág Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Holdfeny Vendeghaz

9,5

Holdfeny Vendeghaz

Ubytovanie (Apartmány) Holdfeny Vendeghaz. Abadszalok’s Penzión Holdfeny Vendeghaz sa nachádza 10 minút chôdze od jazera Tisza a jeho pláží. Nájdete tu záhradu, vonkajší nábytok a gril. Ubytovanie Holdfeny Vendeghaz sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lencsi ház

9,5

Lencsi ház

Ubytovanie (Apartmán) Lencsi ház. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Lencsi ház is situated in Abádszalók. Ubytovanie Lencsi ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Riviéra Vendégház

9,5

Riviéra Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Riviéra Vendégház. Riviéra Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Abádszalók. Ubytovanie Riviéra Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kiad-lak apartmanok

9,4

Kiad-lak apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Kiad-lak apartmanok. Kiad-lak apartmanok is a rustic style house in Abádszalók, 1 km from the Tisza Lake, providing studios with terrace, kitchenette and free WiFi and a free... Ubytovanie Kiad-lak apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Unicum Vendégház

9,3

Unicum Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Unicum Vendégház. Situated in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 48 km from Egerszalók, Unicum Vendégház features a barbecue and water sports facilities. Ubytovanie Unicum Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pál Ház

9,2

Pál Ház

Ubytovanie (Privát) Pál Ház. Offering an outdoor pool and a restaurant, Pál Ház is located in Abádszalók, 500 metres from Lake Tisza. Ubytovanie Pál Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

aQuarium Vendégház

9,2

aQuarium Vendégház

Ubytovanie (Penzión) aQuarium Vendégház. Situated in Abádszalók, aQuarium Vendégház has a restaurant, bar, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie aQuarium Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Norbi Apartmanok

9,2

Norbi Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Norbi Apartmanok. Norbi Apartmanok in Abádszalók is set 1 km from Lake Tisza; it offers a large garden with barbecue facilities and self-catered accommodation. Ubytovanie Norbi Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiszafa Apartman

9,1

Tiszafa Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tiszafa Apartman. Tiszafa Apartman is located in Abádszalók and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Tiszafa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérfátyol**** Szállodahajó

9,1

Tündérfátyol**** Szállodahajó

Ubytovanie (Hotel) Tündérfátyol**** Szállodahajó. Tündérfátyol**** Szállodahajó features a seasonal outdoor swimming pool, bar, a shared lounge and garden in Abádszalók. Ubytovanie Tündérfátyol**** Szállodahajó sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marika vendégház

9

Marika vendégház

Ubytovanie (Privát) Marika vendégház. Set in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Marika vendégház offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Marika vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Juhász Vendégház

9

Juhász Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Juhász Vendégház. The Juhász Vendégház is set within 200 metres from the centre of Abádszalók and 800 metres from the beach of Tisza Lake. Ubytovanie Juhász Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rózsa vendégház

9

Rózsa vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rózsa vendégház. Located in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Rózsa vendégház has a terrace and garden views. Ubytovanie Rózsa vendégház sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fercsom apartman

8,9

Fercsom apartman

Ubytovanie (Apartmán) Fercsom apartman. Fercsom apartman is set in Abádszalók and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Fercsom apartman sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maya Vendégház

8,9

Maya Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Maya Vendégház. Maya Vendégház offers self-catering accommodation units with free WiFi access, located in Abádszalók, 1 km from Lake Tisza. Ubytovanie Maya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abádszalóki Apartmanház

8,8

Abádszalóki Apartmanház

Ubytovanie (Penzión) Abádszalóki Apartmanház. This guest house is 500 metres away from Lake Tisza, and 700 metres from the yacht harbour. Ubytovanie Abádszalóki Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Kék Sziget Pihenőház

8,7

Kék Sziget Pihenőház

Ubytovanie (Penzión) Kék Sziget Pihenőház. Situated in Abádszalók, Kék Sziget Pihenőház offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Kék Sziget Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Fortuna Wellness Vendégház

8,7

Fortuna Wellness Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fortuna Wellness Vendégház. Fortuna Wellness Vendégház features air-conditioned accommodation in Abádszalók. Ubytovanie Fortuna Wellness Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feherszeker apartmanok

8,6

Feherszeker apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Feherszeker apartmanok. Situated in Abádszalók, 32 km from Berekfürdő, Feherszeker apartmanok features a garden and free WiFi. Ubytovanie Feherszeker apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abádi Karmazsin ház

8,6

Abádi Karmazsin ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Abádi Karmazsin ház. Situated in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Abádi Karmazsin ház features a terrace and garden views. Ubytovanie Abádi Karmazsin ház sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abádszalóki Vitorlás Vendégház

8,5

Abádszalóki Vitorlás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Abádszalóki Vitorlás Vendégház. Abádszalóki Vitorlás Vendégház is situated in a quiet area 50 metres from the Tisza Lake shore. Ubytovanie Abádszalóki Vitorlás Vendégház sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Faház Motel

8,4

Faház Motel

Ubytovanie (Rezort) Faház Motel. Motel Faház sa nachádza v meste Abádszalók, 200 metrov od centra mesta a 10 minút chôdze od brehu jazera Tisza. Ubytovanie Faház Motel sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malom Fogadó

8,2

Malom Fogadó

Ubytovanie (Hostinec) Malom Fogadó. Malom Fogadó features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Abádszalók. Ubytovanie Malom Fogadó sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

aQuarium City Vendégház

8

aQuarium City Vendégház

Ubytovanie (Penzión) aQuarium City Vendégház. AQuarium City Vendégház features accommodation in Abádszalók. Ubytovanie aQuarium City Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ven Eperfa Vendeghaz

7,6

Ven Eperfa Vendeghaz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ven Eperfa Vendeghaz. Abadszalok’s Ven Eperfa Vendeghaz is located just 600 metres from Lake Tisza beach and several fishing points. Ubytovanie Ven Eperfa Vendeghaz sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ábel Vendégház

7,3

Ábel Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ábel Vendégház. Ábel Vendégház is set in Abádszalók and offers a restaurant, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Ábel Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diana Turistaszálló

7,2

Diana Turistaszálló

Ubytovanie (Hostel) Diana Turistaszálló. Diana Turistaszálló features accommodation in Abádszalók. Guests can enjoy city views. At the hostel the rooms come with a wardrobe and a private bathroom. Ubytovanie Diana Turistaszálló sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füzes Kemping és Panzió

7

Füzes Kemping és Panzió

Ubytovanie (Kemping) Füzes Kemping és Panzió. Ubytovanie sa nachádza v Abádszalók v regióne Jasz-Nagykun-Szolnok, Ubytovacie zariadenie Füzes Kemping és Panzió ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným... Ubytovanie Füzes Kemping és Panzió sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éva Vendégház

6,5

Éva Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Éva Vendégház. Surrounded by a large garden with a reed-covered summer terrace, Éva Vendégház is situated in Abádszalók, 500 metres from Lake Tisza. Ubytovanie Éva Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

St. Kristóf Vendégház

6,3

St. Kristóf Vendégház

Ubytovanie (Penzión) St. Kristóf Vendégház. Set in Abádszalók, St. Kristóf Vendégház offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie St. Kristóf Vendégház sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakókocsi a kikötőben

Lakókocsi a kikötőben

Ubytovanie (Kemping) Lakókocsi a kikötőben. Offering garden views, Lakókocsi a kikötőben in Abádszalók offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Lakókocsi a kikötőben sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Abádi Karmazsin Ház

Abádi Karmazsin Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Abádi Karmazsin Ház. Abádi Karmazsin Ház is set in Abádszalók and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Abádi Karmazsin Ház sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Abadszalok/Theiss-See 27793

Holiday home Abadszalok/Theiss-See 27793

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Abadszalok/Theiss-See 27793. Holiday home Abadszalok/Theiss-See 27793 is situated in Abádszalók. Ubytovanie Holiday home Abadszalok/Theiss-See 27793 sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Abádi Apartmanok Abádszalók

Abádi Apartmanok Abádszalók

Ubytovanie (Apartmány) Abádi Apartmanok Abádszalók. Situated in Abádszalók, Abádi Apartmanok Abádszalók offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Abádi Apartmanok Abádszalók sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Havellant Vendégház

Havellant Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Havellant Vendégház. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a patio, Havellant Vendégház is situated in Abádszalók. Ubytovanie Havellant Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20551

Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20551

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20551. Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20551 is set in Abádszalók. The property is 30 km from Berekfürdő and free private parking is offered. Ubytovanie Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20551 sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abádi Major Ház

Abádi Major Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Abádi Major Ház. Situated in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Abádi Major Ház has a terrace. Ubytovanie Abádi Major Ház sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lilien Vendégház

Lilien Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lilien Vendégház. Situated in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lilien Vendégház features a garden. Ubytovanie Lilien Vendégház sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Apartman

Napsugár Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Napsugár Apartman. Set in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Napsugár Apartman has a patio. The holiday home features garden views and is 31 km from Berekfürdő. Ubytovanie Napsugár Apartman sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vencel Vendégház

Vencel Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vencel Vendégház. Vencel Vendégház is set in Abádszalók and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Vencel Vendégház sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Butik Design Rooms

Butik Design Rooms

Ubytovanie (Penzión) Butik Design Rooms. Situated at Lake Tisza, Butik Design Rooms has units decorated in unique style and features, a sauna and a seasonal outdoor pool. Ubytovanie Butik Design Rooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Alma Apartman

Alma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Alma Apartman. Alma Apartman is set in Abádszalók and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Alma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20563

Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20563

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20563. Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20563 is located in Bánomszőlő. The property is 36 km from Berekfürdő, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Holiday home Abadszalok/Theiss-See 20563 sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gábor apartmanok

Gábor apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Gábor apartmanok. Located in Abádszalók, 31 km from Berekfürdő, Gábor apartmanok provides a garden and free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Gábor apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Abádszalók

Mesto Abádszalók sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 56 hotelov a ubytovanie v meste Abádszalók.