Hľadať

Ubytovanie

Jasz-Nagykun-Szolnok

V regióne Jasz-Nagykun-Szolnok (Maďarsko) máme celkom 283 hotelov a ubytovanie.

Pre región Jasz-Nagykun-Szolnok odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Tiszafüred (83), Abádszalók (56), Cserkeszőlő (36), Berekfürdő (24), Szolnok (20), Jászberény (6), Tiszaszőlős (6), Nagykörů (5), Szajol (4), Tiszaderzs (4). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Jasz-Nagykun-Szolnok

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Jasz-Nagykun-Szolnok

Kevikincses Vendégház

9,9

Kevikincses Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kevikincses Vendégház. Situated in Túrkeve, 500 metres from the thermal bath, Kevikincses Vendégház boasts a garden with barbecue facilities. Ubytovanie Kevikincses Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szabó Ház Tiszafüred

9,9

Szabó Ház Tiszafüred

Ubytovanie (Apartmány) Szabó Ház Tiszafüred. Situated in Tiszafüred, 33 km from Berekfürdő, Szabó Ház Tiszafüred features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Szabó Ház Tiszafüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Várkert Apartman

9,9

Várkert Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Várkert Apartman. Várkert Apartman is located in Tiszafüred and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 33 km from Berekfürdő. Ubytovanie Várkert Apartman sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszter Vendégház

9,9

Eszter Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Eszter Vendégház. Offering a garden, Eszter Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. Egerszalók is 42 km from the property. Ubytovanie Eszter Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Osho Vendégház

9,9

Osho Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Osho Vendégház. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Osho Vendégház has a patio and garden views. Ubytovanie Osho Vendégház sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nóra Vendégház

9,8

Nóra Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Nóra Vendégház. Nóra Vendégház enjoys a quiet location in Abádszalók, 500 metres from Lake Tisza and offers free WiFi, free air conditioning and a garden with free... Ubytovanie Nóra Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tisza Lodge

9,8

Tisza Lodge

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tisza Lodge. Situated in Tiszaderzs, 3 km from Lake Tisza. Tisza Lodge features free WiFi access and free private parking. Abádszalók Beach can be reached in 6.3 km. Ubytovanie Tisza Lodge sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lenka

9,8

Villa Lenka

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Lenka. Situated in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Villa Lenka features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Villa Lenka sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vacsacsi vendégház

9,8

Vacsacsi vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vacsacsi vendégház. Set in Berekfürdő, Vacsacsi vendégház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property is 42 km from Kaba and free private parking is... Ubytovanie Vacsacsi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mézeskuckó

9,8

Mézeskuckó

Ubytovanie (Kemping) Mézeskuckó. Set in Tiszaszőlős, 30 km from Berekfürdő, Mézeskuckó offers a garden and free WiFi. A buffet breakfast is available every morning at the camping. Ubytovanie Mézeskuckó sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ludas Vendégházak Tiszafüred

9,8

Ludas Vendégházak Tiszafüred

Ubytovanie (Apartmán) Ludas Vendégházak Tiszafüred. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Ludas Vendégházak Tiszafüred has a balcony. Ubytovanie Ludas Vendégházak Tiszafüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öböl Liget vendégház

9,8

Öböl Liget vendégház

Ubytovanie (Chata v prírode) Öböl Liget vendégház. Situated in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Öböl Liget vendégház features a terrace and garden views. Ubytovanie Öböl Liget vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alexandra Vendégház

9,7

Alexandra Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alexandra Vendégház. Alexandra Vendégház is set in Abádszalók and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Alexandra Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Horváth Apartman

9,7

Horváth Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Horváth Apartman. Horváth Apartman offers accommodation in Cserkeszőlő 450 metres from a thermal bath. Kecskemét is 39 km away. Ubytovanie Horváth Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 15 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OpusTisza7 Apartman

9,7

OpusTisza7 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) OpusTisza7 Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, OpusTisza7 Apartman is set in Tiszafüred. Ubytovanie OpusTisza7 Apartman sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moment Apartments

9,7

Moment Apartments

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Moment Apartments. Located in Szolnok in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Moment Apartments provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Moment Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Búbos Banka Vendégház

9,7

Búbos Banka Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Búbos Banka Vendégház. Set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Búbos Banka Vendégház features a balcony. Ubytovanie Búbos Banka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Juli Vendégház

9,7

Juli Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Juli Vendégház. Located in Abádszalók, Juli Vendégház features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Juli Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula Vendégház

9,7

Levendula Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Levendula Vendégház. Offering a barbecue and children's playground, Levendula Vendégház is set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 45 km from Egerszalók. Ubytovanie Levendula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovas Vendégház

9,7

Lovas Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Lovas Vendégház. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lovas Vendégház features a garden. Ubytovanie Lovas Vendégház sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Thermál Apartman Tiszafüred

9,7

Thermál Apartman Tiszafüred

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Thermál Apartman Tiszafüred. Situated 800 metres from the Lake Tisza, Thermál Apartman Tiszafüred is located in Tiszafüred. It comes with an indoor and an outdoor pool. Ubytovanie Thermál Apartman Tiszafüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Van egy ház a Tisza parton

9,7

Van egy ház a Tisza parton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Van egy ház a Tisza parton. Van egy ház a Tisza parton is set in Tiszaderzs and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytovanie Van egy ház a Tisza parton sa nachádza v meste Tiszaderzs (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna apartman

9,7

Anna apartman

Ubytovanie (Apartmán) Anna apartman. Located in Szolnok, Anna apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Anna apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fácánkert Apartmanház

9,6

Fácánkert Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Fácánkert Apartmanház. Located in Tiszafüred, 15 minutes’ walk from the town centre, Fácánkert Apartmanház is a fully furnished accommodation with 2 bathrooms and a terrace. Ubytovanie Fácánkert Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maxilux Studio

9,6

Maxilux Studio

Ubytovanie (Apartmán) Maxilux Studio. Maxilux Studio is located in Berekfürdő and offers free bikes and a garden. Ubytovanie Maxilux Studio sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relaxo Apartmanház

9,6

Relaxo Apartmanház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Relaxo Apartmanház. Located in Cserkeszőlő, 26 km from Martfů, Relaxo Apartmanház provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Relaxo Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszter Vendeghaz

9,6

Eszter Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Eszter Vendeghaz. Eszter Vendeghaz in Berekfürdő has a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Eszter Vendeghaz sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cherry Apartman

9,6

Cherry Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Cherry Apartman. Located in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Cherry Apartman features a patio and garden views. Ubytovanie Cherry Apartman sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Idill Apartmanház

9,6

Idill Apartmanház

Ubytovanie (Penzión) Idill Apartmanház. Set in Tiszafüred, Idill Apartmanház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Idill Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boró Apartman

9,6

Boró Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Boró Apartman. Set in Tiszafüred, 43 km from Bogács, Boró Apartman offers a garden and free WiFi. The property offers free tickets to the Thermal Bath. Ubytovanie Boró Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Faház

9,6

Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Faház. Offering a garden and barbecue, Faház is located in Tiszaszőlős. Egerszalók is 45 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytovanie Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kelemen Apartman

9,6

Kelemen Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Kelemen Apartman. Set in Abádszalók, 30 km from Berekfürdő, Kelemen Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Kelemen Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum 2 apartman

9,6

Centrum 2 apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrum 2 apartman. Centrum 2 apartman is located in Szolnok. The apartment is equipped with 1 bedroom, 1 bathroom, a flat-screen TV with satellite channels, a dining area, a... Ubytovanie Centrum 2 apartman sa nachádza v meste Szolnok (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Tiszavirág Vendégház

9,5

Tiszavirág Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Tiszavirág Vendégház. Set in Abádszalók in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Tiszavirág Vendégház features a terrace and city views. Ubytovanie Tiszavirág Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Tomaj Vendégház

9,5

Tomaj Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Tomaj Vendégház. Ubytovacie zariadenie Tomaj Vendégház s grilom a saunou sa nachádza v obci Tomajmonostora v Jasovsko-veľkokumánsko-solnockej župe. Ubytovanie Tomaj Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rókás Szőlő Vendégház

9,5

Rókás Szőlő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rókás Szőlő Vendégház. Situated in Tiszafüred, Rókás Szőlő Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytovanie Rókás Szőlő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Vida-lak

9,5

Vida-lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vida-lak. Vida-lak is a holiday home located in Berekfürdő, offering a garden with a terrace and barbecue facilities, free WiFi access and free private parking on... Ubytovanie Vida-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holdfeny Vendeghaz

9,5

Holdfeny Vendeghaz

Ubytovanie (Apartmány) Holdfeny Vendeghaz. Abadszalok’s Penzión Holdfeny Vendeghaz sa nachádza 10 minút chôdze od jazera Tisza a jeho pláží. Nájdete tu záhradu, vonkajší nábytok a gril. Ubytovanie Holdfeny Vendeghaz sa nachádza v meste Abádszalók (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riverside Vendégház

9,5

Riverside Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Riverside Vendégház. Situated in Berekfürdő, Riverside Vendégház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Riverside Vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka Vendégház Túrkeve

9,5

Boróka Vendégház Túrkeve

Ubytovanie (Penzión) Boróka Vendégház Túrkeve. Located in Túrkeve, Boróka Vendégház Túrkeve features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Boróka Vendégház Túrkeve sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Idill Üdülőház

9,5

Idill Üdülőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Idill Üdülőház. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Idill Üdülőház features a patio and garden views. Ubytovanie Idill Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jánosi Vendégház

9,5

Jánosi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Jánosi Vendégház. Jánosi Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytovanie Jánosi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sellő Vendégház

9,5

Holiday home Sellő Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sellő Vendégház. Dovolenkový dom Sello Vendégház je kompletne vybavené ubytovacie zariadenie s krytou terasou, ktoré sa nachádza v meste Tiszafüred. Ubytovanie Holiday home Sellő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feszty-fészek Vendégház

9,5

Feszty-fészek Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Feszty-fészek Vendégház. Boasting accommodation with a terrace, Feszty-fészek Vendégház is situated in Tiszafüred. The apartment features garden views and is 32 km from Berekfürdő. Ubytovanie Feszty-fészek Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lencsi ház

9,5

Lencsi ház

Ubytovanie (Apartmán) Lencsi ház. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Lencsi ház is situated in Abádszalók. Ubytovanie Lencsi ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Riviéra Vendégház

9,5

Riviéra Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Riviéra Vendégház. Riviéra Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Abádszalók. Ubytovanie Riviéra Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dream Horse Apartman Cserkeszőlő

9,5

Dream Horse Apartman Cserkeszőlő

Ubytovanie (Apartmány) Dream Horse Apartman Cserkeszőlő. Offering free WiFi and a barbecue, Dream Horse Apartman Cserkeszőlő is set in Cserkeszőlő, 38 km from Kecskemét. Szolnok is 40 km from the property. Ubytovanie Dream Horse Apartman Cserkeszőlő sa nachádza v meste Cserkeszőlő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pitypangosporta

9,4

Pitypangosporta

Ubytovanie (Apartmán) Pitypangosporta. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Pitypangosporta has a patio and garden views. Ubytovanie Pitypangosporta sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Kiad-lak apartmanok

9,4

Kiad-lak apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Kiad-lak apartmanok. Kiad-lak apartmanok is a rustic style house in Abádszalók, 1 km from the Tisza Lake, providing studios with terrace, kitchenette and free WiFi and a free... Ubytovanie Kiad-lak apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cserkeszem Panzió

9,4

Cserkeszem Panzió

Ubytovanie (Penzión) Cserkeszem Panzió. Located 180 metres from the thermal bath in Cserkeszőlő in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, Cserkeszem Panzió boasts a terrace and views of the garden. Ubytovanie Cserkeszem Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Idill Üdülőház 2

9,4

Idill Üdülőház 2

Ubytovanie (Apartmán) Idill Üdülőház 2. Idill Üdülőház 2 is set in Tiszafüred and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Idill Üdülőház 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Jasz-Nagykun-Szolnok

Ubytovanie v mestách regiónu Jasz-Nagykun-Szolnok

Dovolenka a ubytovanie v regióne Jasz-Nagykun-Szolnok - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 283 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Jasz-Nagykun-Szolnok.

Pre región Jasz-Nagykun-Szolnok odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Tiszafüred (83), Abádszalók (56), Cserkeszőlő (36), Berekfürdő (24), Szolnok (20), Jászberény (6), Tiszaszőlős (6), Nagykörů (5), Szajol (4), Tiszaderzs (4). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Jasz-Nagykun-Szolnok máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Kevikincses Vendégház (9,9*), Szabó Ház Tiszafüred (9,9*), Várkert Apartman (9,9*), Eszter Vendégház (9,9*), Osho Vendégház (9,9*), Nóra Vendégház (9,8*), Tisza Lodge (9,8*), Villa Lenka (9,8*), Vacsacsi vendégház (9,8*), Mézeskuckó (9,8*).

Región Jasz-Nagykun-Szolnok môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.