Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszafüred

V meste Tiszafüred (Maďarsko) máme celkom 83 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszafüred

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszafüred

Szabó Ház Tiszafüred

9,9

Szabó Ház Tiszafüred

Ubytovanie (Apartmány) Szabó Ház Tiszafüred. Situated in Tiszafüred, 33 km from Berekfürdő, Szabó Ház Tiszafüred features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Szabó Ház Tiszafüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Várkert Apartman

9,9

Várkert Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Várkert Apartman. Várkert Apartman is located in Tiszafüred and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 33 km from Berekfürdő. Ubytovanie Várkert Apartman sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszter Vendégház

9,9

Eszter Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Eszter Vendégház. Offering a garden, Eszter Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. Egerszalók is 42 km from the property. Ubytovanie Eszter Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Osho Vendégház

9,9

Osho Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Osho Vendégház. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Osho Vendégház has a patio and garden views. Ubytovanie Osho Vendégház sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lenka

9,8

Villa Lenka

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Lenka. Situated in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Villa Lenka features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Villa Lenka sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ludas Vendégházak Tiszafüred

9,8

Ludas Vendégházak Tiszafüred

Ubytovanie (Apartmán) Ludas Vendégházak Tiszafüred. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Ludas Vendégházak Tiszafüred has a balcony. Ubytovanie Ludas Vendégházak Tiszafüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OpusTisza7 Apartman

9,7

OpusTisza7 Apartman

Ubytovanie (Apartmán) OpusTisza7 Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, OpusTisza7 Apartman is set in Tiszafüred. Ubytovanie OpusTisza7 Apartman sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lovas Vendégház

9,7

Lovas Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Lovas Vendégház. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lovas Vendégház features a garden. Ubytovanie Lovas Vendégház sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Thermál Apartman Tiszafüred

9,7

Thermál Apartman Tiszafüred

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Thermál Apartman Tiszafüred. Situated 800 metres from the Lake Tisza, Thermál Apartman Tiszafüred is located in Tiszafüred. It comes with an indoor and an outdoor pool. Ubytovanie Thermál Apartman Tiszafüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Fácánkert Apartmanház

9,6

Fácánkert Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Fácánkert Apartmanház. Located in Tiszafüred, 15 minutes’ walk from the town centre, Fácánkert Apartmanház is a fully furnished accommodation with 2 bathrooms and a terrace. Ubytovanie Fácánkert Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Idill Apartmanház

9,6

Idill Apartmanház

Ubytovanie (Penzión) Idill Apartmanház. Set in Tiszafüred, Idill Apartmanház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Idill Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boró Apartman

9,6

Boró Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Boró Apartman. Set in Tiszafüred, 43 km from Bogács, Boró Apartman offers a garden and free WiFi. The property offers free tickets to the Thermal Bath. Ubytovanie Boró Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rókás Szőlő Vendégház

9,5

Rókás Szőlő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Rókás Szőlő Vendégház. Situated in Tiszafüred, Rókás Szőlő Vendégház has a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytovanie Rókás Szőlő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Idill Üdülőház

9,5

Idill Üdülőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Idill Üdülőház. Situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Idill Üdülőház features a patio and garden views. Ubytovanie Idill Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jánosi Vendégház

9,5

Jánosi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Jánosi Vendégház. Jánosi Vendégház offers accommodation in Tiszafüred. The guest house also features free WiFi and free private parking. Ubytovanie Jánosi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Sellő Vendégház

9,5

Holiday home Sellő Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Sellő Vendégház. Dovolenkový dom Sello Vendégház je kompletne vybavené ubytovacie zariadenie s krytou terasou, ktoré sa nachádza v meste Tiszafüred. Ubytovanie Holiday home Sellő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Feszty-fészek Vendégház

9,5

Feszty-fészek Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Feszty-fészek Vendégház. Boasting accommodation with a terrace, Feszty-fészek Vendégház is situated in Tiszafüred. The apartment features garden views and is 32 km from Berekfürdő. Ubytovanie Feszty-fészek Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Idill Üdülőház 2

9,4

Idill Üdülőház 2

Ubytovanie (Apartmán) Idill Üdülőház 2. Idill Üdülőház 2 is set in Tiszafüred and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Idill Üdülőház 2 sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diófa Vendégházak

9,4

Diófa Vendégházak

Ubytovanie (Penzión) Diófa Vendégházak. Located in Tiszafüred, Diófa Vendégházak features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytovanie Diófa Vendégházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öreg Harcsa

9,4

Öreg Harcsa

Ubytovanie (Penzión) Öreg Harcsa. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 41 km from Egerszalók, Öreg Harcsa boasts a barbecue and children's playground. Ubytovanie Öreg Harcsa sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Golden Apartman

9,3

Golden Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Golden Apartman. Located 50 km from Egerszalók, Golden Apartman offers accommodation in Tiszafüred. The unit is 80 km from Miskolctapolca. Ubytovanie Golden Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Park7

9,3

Park7

Ubytovanie (Hotel) Park7. Ubytovacie zariadenie Park7 sa nachádza v meste Tiszafüred a ponúka sezónny vonkajší bazén a fitnescentrum. Ubytovanie Park7 sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ladik Vendégház

9,2

Ladik Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Ladik Vendégház. Ladik Vendégház in Tiszafüred provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Ladik Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fürjes Apartments

9,2

Fürjes Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Fürjes Apartments. Apartmány Fürjes sa nachádzajú v meste Tiszafüred, 44 km od mesta Bogács. Ponúkajú záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Fürjes Apartments sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Örvény Vendégház

9,1

Örvény Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Örvény Vendégház. Located on the beachfront in Tiszafüred and featuring a garden, Örvény Vendégház has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Örvény Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aurum Vendégház

9,1

Aurum Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Aurum Vendégház. Situated in Tiszafüred, Aurum Vendégház offers a shared lounge. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Aurum Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó

9

Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó

Ubytovanie (Botel) Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó. Set in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó has a balcony and river views. Ubytovanie Lakóhajó, úszóház - Tisza-tó sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tisza Balneum Hotel

9

Tisza Balneum Hotel

Ubytovanie (Hotel) Tisza Balneum Hotel. Hotel Tisza Balneum sa nachádza na prekrásnom polostrove na brehu jazera Tisza v meste Tiszafüred, uprostred udržiavanej záhrady. Ubytovanie Tisza Balneum Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napház Apartman

9

Napház Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Napház Apartman. Set in Tiszafüred, 44 km from Bogács, Napház Apartman offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Napház Apartman sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füredi Apartman

8,9

Füredi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Füredi Apartman. Featuring a well-equipped common kitchen and rooms with private bathroom, Füredi Apartman is surrounded by a well-groomed garden in Tiszafüred. Ubytovanie Füredi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró

8,9

NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró

Ubytovanie (Apartmány) NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró. Situated in Tiszafüred, 44 km from Bogács, NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie NOPARA gyógySERtár apartman, sörfőzde, bisztró sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nádas Panzió

8,9

Nádas Panzió

Ubytovanie (Penzión) Nádas Panzió. Penzión Nádas sa nachádza 2 km od jazera Tisa v meste Tiszafüred. Ponúka sviežu záhradu s grilom, vonkajší bazén a ubytovanie zariadené v rustikálnom... Ubytovanie Nádas Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gulyás Vendégház

8,9

Gulyás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gulyás Vendégház. Gulyás Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Tiszafüred. Ubytovanie Gulyás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Partifecske Vendégház

8,9

Partifecske Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Partifecske Vendégház. Situated on the beachfront in Tiszafüred and boasting a garden, Partifecske Vendégház has free WiFi. Ubytovanie Partifecske Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hableány Hotel

8,8

Hableány Hotel

Ubytovanie (Hotel) Hableány Hotel. Situated in Tiszafüred, in a 1996 building, Hableány Hotel features guestrooms with free WiFi. Ubytovanie Hableány Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont

8,8

Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont. Situated in Tiszafüred, 34 km from Berekfürdő, Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Tiszavirág Panzió és Üdülőközpont sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Potyka Apartman

8,8

Potyka Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Potyka Apartman. Offering a barbecue and terrace, Potyka Apartman is situated in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region. Egerszalók is 43 km away. Ubytovanie Potyka Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Csónakos Vendégház

8,8

Csónakos Vendégház

Ubytovanie (Vidiecky dom) Csónakos Vendégház. Csónakos Vendégház is located in Tiszafüred. The property is 34 km from Berekfürdő, and complimentary private parking is provided. Ubytovanie Csónakos Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Sulyom Vendégház

8,7

Sulyom Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Sulyom Vendégház. Located 3 km from the centre of Tiszafüred, Sulyom Vendégház offers multiple accommodation units and a private beach area. Ubytovanie Sulyom Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Pusztahaus

8,7

Pusztahaus

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Pusztahaus. Set in a renovated Hungarian farmhouse buildings with thatched roof, in the heart of Tiszafüred, Pusztahaus offers separate villas surrounded by 6000 m²... Ubytovanie Pusztahaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tisza-Kert Apartmanok

8,6

Tisza-Kert Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Tisza-Kert Apartmanok. Apartmány Tisza-Kert so záhradou sa nachádzajú v meste Tiszafüred. Obec Egerszalók je vzdialená 43 km od ubytovacieho zariadenia. Ubytovanie Tisza-Kert Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Napház Panzió

8,6

Napház Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Napház Panzió. Presenting a sauna and a solarium, Napház Panzió features air-conditioned rooms and free WiFi throughout. Ubytovanie Napház Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Route 33 Panzió

8,6

Route 33 Panzió

Ubytovanie (Apartmány) Route 33 Panzió. Offering accommodation with air conditioning, Route 33 Motel is set in Tiszafüred, right next to a thermal bath. Ubytovanie Route 33 Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tisza-Kert Vendégház

8,4

Tisza-Kert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tisza-Kert Vendégház. Offering a hot tub and a well-groomed garden, Tisza-Kert Vendégház is located in Tiszafüred. Free WiFi access is available. Ubytovanie Tisza-Kert Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Estike Apartmanok

8,3

Estike Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Estike Apartmanok. Estike Apartmanok provides a restaurant, as well as accommodation with a kitchen in Tiszafüred. Ubytovanie Estike Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patkós Csárda és Motel

8,2

Patkós Csárda és Motel

Ubytovanie (Motel) Patkós Csárda és Motel. Motel Patkós Csárda és sa nachádza 10 km od jazera Tisza a 5 km od národného parku Hortobágy. Ubytovanie Patkós Csárda és Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csuka Vendégház

8,2

Csuka Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Csuka Vendégház. Csuka Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace in Tiszafüred. Ubytovanie Csuka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tóparti Camping

8,2

Tóparti Camping

Ubytovanie (Kemping) Tóparti Camping. Ubytovacie zariadenie Tóparti Camping sa nachádza v obci Tiszafüred, 33 km od Berekfürdő. Ponúka vám záhradu a bezplatné Wi-Fi. Kemp ponúka aj gril. Ubytovanie Tóparti Camping sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 10 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agáta Apartman

8

Agáta Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Agáta Apartman. Located in Tiszafüred in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Agáta Apartman features a terrace. Ubytovanie Agáta Apartman sa nachádza v meste Tiszafüred (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gólyafészek Panzió

7,1

Gólyafészek Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gólyafészek Panzió. Boasting an outdoor pool and an indoor swimming pool, Gólyafészek Panzió offers accommodation set in Tiszafüred, 44 km from Bogács. Ubytovanie Gólyafészek Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matula vendégház

Matula vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Matula vendégház. Located in Tiszafüred, 34 km from Berekfürdő, Matula vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Matula vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tiszafüred

Mesto Tiszafüred sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 83 hotelov a ubytovanie v meste Tiszafüred.