Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszaszőlős

V meste Tiszaszőlős (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszaszőlős

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszaszőlős

Mézeskuckó

9,8

Mézeskuckó

Ubytovanie (Kemping) Mézeskuckó. Set in Tiszaszőlős, 30 km from Berekfürdő, Mézeskuckó offers a garden and free WiFi. A buffet breakfast is available every morning at the camping. Ubytovanie Mézeskuckó sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Levendula Vendégház

9,7

Levendula Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Levendula Vendégház. Offering a barbecue and children's playground, Levendula Vendégház is set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 45 km from Egerszalók. Ubytovanie Levendula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Tisza White House

9,7

Tisza White House

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tisza White House. Located in Tiszaszőlős, 41 km from Bogács, Tisza White House provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Tisza White House sa nachádza v meste Tiszaszőlős (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Faház

9,6

Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Faház. Offering a garden and barbecue, Faház is located in Tiszaszőlős. Egerszalók is 45 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytovanie Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház

9,1

Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház. Penzión Falusi patika - Tisza-tó Vendégház sa nachádza v obci Tiszaszőlős, 6 minút jazdy od jazera Tisa a mesta Tiszafüred. Sídli v historickej budove z... Ubytovanie Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Tisza-Tavirózsa Vendégház

9,1

Tisza-Tavirózsa Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tisza-Tavirózsa Vendégház. Located in Tiszaszőlős, 30 km from Berekfürdő, Tisza-Tavirózsa Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Tisza-Tavirózsa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Tisza Tavi Hajós Vendégház

Tisza Tavi Hajós Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Tisza Tavi Hajós Vendégház. Tisza Tavi Hajós Vendégház is situated in Tiszaszőlős and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Tisza Tavi Hajós Vendégház sa nachádza v meste Tiszaszőlős (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Vasmacska Vendégház

Vasmacska Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vasmacska Vendégház. Situated in Tiszaszőlős, Vasmacska Vendégház features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Vasmacska Vendégház sa nachádza v meste Tiszaszőlős (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Ubytovanie v meste Tiszaszőlős

Mesto Tiszaszőlős sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Tiszaszőlős.