Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszaszőlős

V meste Tiszaszőlős (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszaszőlős

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszaszőlős

Mézeskuckó

9,8

Mézeskuckó

Ubytovanie (Kemping) Mézeskuckó. Set in Tiszaszőlős, 30 km from Berekfürdő, Mézeskuckó offers a garden and free WiFi. A buffet breakfast is available every morning at the camping. Ubytovanie Mézeskuckó sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Búbos Banka Vendégház

9,7

Búbos Banka Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Búbos Banka Vendégház. Set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Búbos Banka Vendégház features a balcony. Ubytovanie Búbos Banka Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Levendula Vendégház

9,7

Levendula Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Levendula Vendégház. Offering a barbecue and children's playground, Levendula Vendégház is set in Tiszaszőlős in the Jasz-Nagykun-Szolnok Region, 45 km from Egerszalók. Ubytovanie Levendula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Faház

9,6

Faház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Faház. Offering a garden and barbecue, Faház is located in Tiszaszőlős. Egerszalók is 45 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytovanie Faház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház

9,1

Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház. Penzión Falusi patika - Tisza-tó Vendégház sa nachádza v obci Tiszaszőlős, 6 minút jazdy od jazera Tisa a mesta Tiszafüred. Sídli v historickej budove z... Ubytovanie Falusi Patika - Tisza-tó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tisza-Tavirózsa Vendégház

9,1

Tisza-Tavirózsa Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tisza-Tavirózsa Vendégház. Located in Tiszaszőlős, 30 km from Berekfürdő, Tisza-Tavirózsa Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Tisza-Tavirózsa Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tiszaszőlős

Mesto Tiszaszőlős sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Tiszaszőlős.