Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Jászberény

V meste Jászberény (Maďarsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Jászberény

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Jászberény

Control Motel

9,3

Control Motel

Ubytovanie (Bed and breakfast) Control Motel. Situated in Jászberény, 38 km from Gyöngyös, Control Motel features a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Control Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jászberény Boutique Room

9,3

Jászberény Boutique Room

Ubytovanie (Penzión) Jászberény Boutique Room. Jászberény Boutique Room provides air-conditioned rooms in Jászberény. Featuring room service, this property also provides guests with a barbecue. Ubytovanie Jászberény Boutique Room sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

River Apartmanház

8,2

River Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) River Apartmanház. Situated in Jászberény, 37 km from Gyöngyös, River Apartmanház features a garden and free WiFi. Ubytovanie River Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lugas Szallas

8,1

Lugas Szallas

Ubytovanie (Penzión) Lugas Szallas. The Lugas Szallas is 600 metres from the Jászberény Thermal Spa and offers various accommodation types, a gerden with barbecue facilities and free WiFi... Ubytovanie Lugas Szallas sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Birs Vendégház

Birs Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Birs Vendégház. Located in Jászberény, Birs Vendégház features a garden and a terrace. Ubytovanie Birs Vendégház sa nachádza v meste Jászberény (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Manna Aparthotel

Manna Aparthotel

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Manna Aparthotel. Set in Jászberény, Manna Aparthotel offers accommodation with free WiFi and a kitchen. Ubytovanie Manna Aparthotel sa nachádza v meste Jászberény (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Jászberény

Mesto Jászberény sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Jászberény.