Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tiszaderzs

V meste Tiszaderzs (Maďarsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tiszaderzs

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tiszaderzs

Tisza Lodge

9,8

Tisza Lodge

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tisza Lodge. Situated in Tiszaderzs, 3 km from Lake Tisza. Tisza Lodge features free WiFi access and free private parking. Abádszalók Beach can be reached in 6.3 km. Ubytovanie Tisza Lodge sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Van egy ház a Tisza parton

9,7

Van egy ház a Tisza parton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Van egy ház a Tisza parton. Van egy ház a Tisza parton is set in Tiszaderzs and offers a restaurant, free bikes and a shared lounge. Ubytovanie Van egy ház a Tisza parton sa nachádza v meste Tiszaderzs (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TiSZaTô Vendêghâz

TiSZaTô Vendêghâz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) TiSZaTô Vendêghâz. Situated in Tiszaderzs, TiSZaTô Vendêghâz offers a restaurant, a garden and a barbecue. Ubytovanie TiSZaTô Vendêghâz sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

TiSZa-Lake Guesthouse

TiSZa-Lake Guesthouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) TiSZa-Lake Guesthouse. TiSZa-Lake Guesthouse is located in Tiszaderzs. Situated on the beachfront, this property has a terrace. Ubytovanie TiSZa-Lake Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Tiszaderzs

Mesto Tiszaderzs sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Tiszaderzs.