Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Berekfürdő

V meste Berekfürdő (Maďarsko) máme celkom 24 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Berekfürdő

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Berekfürdő

Vacsacsi vendégház

9,8

Vacsacsi vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vacsacsi vendégház. Set in Berekfürdő, Vacsacsi vendégház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property is 42 km from Kaba and free private parking is... Ubytovanie Vacsacsi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maxilux Studio

9,6

Maxilux Studio

Ubytovanie (Apartmán) Maxilux Studio. Maxilux Studio is located in Berekfürdő and offers free bikes and a garden. Ubytovanie Maxilux Studio sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszter Vendeghaz

9,6

Eszter Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Eszter Vendeghaz. Eszter Vendeghaz in Berekfürdő has a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Eszter Vendeghaz sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vida-lak

9,5

Vida-lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vida-lak. Vida-lak is a holiday home located in Berekfürdő, offering a garden with a terrace and barbecue facilities, free WiFi access and free private parking on... Ubytovanie Vida-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riverside Vendégház

9,5

Riverside Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Riverside Vendégház. Situated in Berekfürdő, Riverside Vendégház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Riverside Vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abacus Vendégház

9,3

Abacus Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Abacus Vendégház. Abacus Vendégház is a self-catering accommodation located in a quiet area in Berekfürdő. Ubytovanie Abacus Vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Minilux Studio

9,3

Minilux Studio

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Minilux Studio. Minilux Studio is 800 metres from Berekfürdő Thermal Baths, and offers air-conditioned accommodation with a TV and a DVD player. Ubytovanie Minilux Studio sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Florianus Vendeghaz

9,1

Florianus Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Florianus Vendeghaz. Located in Berekfürdő, Florianus Vendeghaz offers free WiFi. Every room comes with a patio. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe. Ubytovanie Florianus Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abád Apartman Berek-Berény

8,9

Abád Apartman Berek-Berény

Ubytovanie (Apartmán) Abád Apartman Berek-Berény. Abád Apartman Berek-Berény is situated in Berekfürdő and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie Abád Apartman Berek-Berény sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Puszta Hotel

8,4

Puszta Hotel

Ubytovanie (Hotel) Puszta Hotel. Hotel Puszta sa nachádza 500 metrov od termálnych kúpeľov v Berekfürdő a ponúka ubytovacie jednotky so súkromnou kúpeľnou, TV a veľkú záhradu s grilom. Ubytovanie Puszta Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Puszta Apartman A

8,3

Puszta Apartman A

Ubytovanie (Apartmán) Puszta Apartman A. The Berekfürdő Thermal Bath is 500 metres from the Puszta Apartman A, which provides a fully equipped house with a terrace and a garden with barbecue... Ubytovanie Puszta Apartman A sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green-island apartmenthouse

8

Green-island apartmenthouse

Ubytovanie (Vidiecky dom) Green-island apartmenthouse. Offering a sizeable garden, Green-island apartmenthouse offers pet-friendly accommodation in Berekfürdő. Free private parking is available on site. Ubytovanie Green-island apartmenthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bodi Hortobagy

7,6

Apartman Bodi Hortobagy

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Bodi Hortobagy. Apartmánový dom Bodi Hortobagy sa nachádza vedľa jazera Tisza a ponúka záhradu s grilom a altánkom. Opaľovať sa môžete na ležadlách. Ubytovanie Apartman Bodi Hortobagy sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thermál Hotel Szivek

7,3

Thermál Hotel Szivek

Ubytovanie (Hotel) Thermál Hotel Szivek. Trojhviezdičkový hotel Thermál Szivek ponúka vnútorné a vonkajšie bazény, wellness centrum a reštauráciu v Berekfürdő, 350 metrov od centra termálnych... Ubytovanie Thermál Hotel Szivek sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadgalamb Üdülőház

6,9

Vadgalamb Üdülőház

Ubytovanie (Penzión) Vadgalamb Üdülőház. Situated in Berekfürdő, Vadgalamb Üdülőház has a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. At the guest house, rooms are fitted with a... Ubytovanie Vadgalamb Üdülőház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöld Orgona Vendégház

6,6

Zöld Orgona Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Zöld Orgona Vendégház. Located in Berekfürdő, 41 km from Kaba, Zöld Orgona Vendégház provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Zöld Orgona Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***

Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***

Ubytovanie (Hotel) Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***. Termál Hotel Pávai Gyógyszálló *** has a restaurant, outdoor swimming pool, a shared lounge and garden in Berekfürdő. Ubytovanie Termál Hotel Pávai Gyógyszálló *** sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ROYAL APARTMAN

ROYAL APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) ROYAL APARTMAN. Situated in Berekfürdő, ROYAL APARTMAN features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie ROYAL APARTMAN sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út

Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út

Ubytovanie (Apartmán) Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út. Located in Berekfürdő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, A06 has a garden. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Berekfürdő

Mesto Berekfürdő sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a ubytovanie v meste Berekfürdő.