Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Berekfürdő

V meste Berekfürdő (Maďarsko) máme celkom 24 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Berekfürdő

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Berekfürdő

Vacsacsi vendégház

9,8

Vacsacsi vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Vacsacsi vendégház. Set in Berekfürdő, Vacsacsi vendégház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. The property is 42 km from Kaba and free private parking is... Ubytovanie Vacsacsi vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

MINARDI vendégházak

9,7

MINARDI vendégházak

Ubytovanie (Apartmány) MINARDI vendégházak. Located in Berekfürdő, 20 km from Abádszalók, MINARDI vendégházak provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie MINARDI vendégházak sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Cseresznyés Apartman

9,7

Cseresznyés Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Cseresznyés Apartman. Cseresznyés Apartman is located in Berekfürdő. The air-conditioned accommodation is 20 km from Abádszalók, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie Cseresznyés Apartman sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Maxilux Studio

9,6

Maxilux Studio

Ubytovanie (Apartmán) Maxilux Studio. Maxilux Studio is located in Berekfürdő and offers free bikes and a garden. Ubytovanie Maxilux Studio sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Eszter Vendeghaz

9,6

Eszter Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Eszter Vendeghaz. Eszter Vendeghaz in Berekfürdő has a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Eszter Vendeghaz sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Vida-lak

9,5

Vida-lak

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vida-lak. Vida-lak is a holiday home located in Berekfürdő, offering a garden with a terrace and barbecue facilities, free WiFi access and free private parking on... Ubytovanie Vida-lak sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Riverside Vendégház

9,5

Riverside Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Riverside Vendégház. Situated in Berekfürdő, Riverside Vendégház offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Riverside Vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Minilux Studio

9,3

Minilux Studio

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Minilux Studio. Minilux Studio is 800 metres from Berekfürdő Thermal Baths, and offers air-conditioned accommodation with a TV and a DVD player. Ubytovanie Minilux Studio sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Abacus Vendégház

9,3

Abacus Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Abacus Vendégház. Abacus Vendégház is a self-catering accommodation located in a quiet area in Berekfürdő. Ubytovanie Abacus Vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Florianus Vendeghaz

9,1

Florianus Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Florianus Vendeghaz. Located in Berekfürdő, Florianus Vendeghaz offers free WiFi. Every room comes with a patio. At the guest house, the rooms are fitted with a wardrobe. Ubytovanie Florianus Vendeghaz sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Abád Apartman Berek-Berény

8,9

Abád Apartman Berek-Berény

Ubytovanie (Apartmán) Abád Apartman Berek-Berény. Abád Apartman Berek-Berény is situated in Berekfürdő and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie Abád Apartman Berek-Berény sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Bianka vendégház

8,8

Bianka vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Bianka vendégház. Bianka vendégház is set in Berekfürdő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Bianka vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Olajos Apartman

8,8

Olajos Apartman

Ubytovanie (Penzión) Olajos Apartman. Olajos Apartman features air-conditioned accommodation in Berekfürdő. Ubytovanie Olajos Apartman sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

E 14

8,5

E 14

Ubytovanie (Apartmánový hotel) E 14. Offering garden views, E 14 in Berekfürdő offers accommodation and a garden. The accommodation has a spa bath. Ubytovanie E 14 sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Puszta Hotel

8,4

Puszta Hotel

Ubytovanie (Hotel) Puszta Hotel. Hotel Puszta sa nachádza 500 metrov od termálnych kúpeľov v Berekfürdő a ponúka ubytovacie jednotky so súkromnou kúpeľnou, TV a veľkú záhradu s grilom. Ubytovanie Puszta Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Puszta Apartman A

8,3

Puszta Apartman A

Ubytovanie (Apartmán) Puszta Apartman A. The Berekfürdő Thermal Bath is 500 metres from the Puszta Apartman A, which provides a fully equipped house with a terrace and a garden with barbecue... Ubytovanie Puszta Apartman A sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Green-island apartmenthouse

8

Green-island apartmenthouse

Ubytovanie (Vidiecky dom) Green-island apartmenthouse. Offering a sizeable garden, Green-island apartmenthouse offers pet-friendly accommodation in Berekfürdő. Free private parking is available on site. Ubytovanie Green-island apartmenthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Apartman Bodi Hortobagy

7,6

Apartman Bodi Hortobagy

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Bodi Hortobagy. Apartmánový dom Bodi Hortobagy sa nachádza vedľa jazera Tisza a ponúka záhradu s grilom a altánkom. Opaľovať sa môžete na ležadlách. Ubytovanie Apartman Bodi Hortobagy sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Thermál Hotel Szivek

7,3

Thermál Hotel Szivek

Ubytovanie (Hotel) Thermál Hotel Szivek. Trojhviezdičkový hotel Thermál Szivek ponúka vnútorné a vonkajšie bazény, wellness centrum a reštauráciu v Berekfürdő, 350 metrov od centra termálnych... Ubytovanie Thermál Hotel Szivek sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Vadgalamb Üdülőház

6,9

Vadgalamb Üdülőház

Ubytovanie (Penzión) Vadgalamb Üdülőház. Situated in Berekfürdő, Vadgalamb Üdülőház has a garden, shared lounge, BBQ facilities, and free WiFi. At the guest house, rooms are fitted with a... Ubytovanie Vadgalamb Üdülőház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Zöld Orgona Vendégház

6,6

Zöld Orgona Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Zöld Orgona Vendégház. Located in Berekfürdő, 41 km from Kaba, Zöld Orgona Vendégház provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Zöld Orgona Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***

Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***

Ubytovanie (Hotel) Termál Hotel Pávai Gyógyszálló ***. Termál Hotel Pávai Gyógyszálló *** has a restaurant, outdoor swimming pool, a shared lounge and garden in Berekfürdő. Ubytovanie Termál Hotel Pávai Gyógyszálló *** sa nachádza v meste (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

ROYAL APARTMAN

ROYAL APARTMAN

Ubytovanie (Apartmán) ROYAL APARTMAN. Situated in Berekfürdő, ROYAL APARTMAN features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie ROYAL APARTMAN sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Viktóri Üdülőház

Viktóri Üdülőház

Ubytovanie (Penzión) Viktóri Üdülőház. Viktóri Üdülőház has a garden and a terrace in Berekfürdő. The rooms are equipped with a balcony. Ubytovanie Viktóri Üdülőház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Szilvi&Panna Vendégház

Szilvi&Panna Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Szilvi&Panna Vendégház. Located in Berekfürdő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Szilvi&Panna Vendégház features a terrace. Ubytovanie Szilvi&Panna Vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Barázda Apartman

Barázda Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Barázda Apartman. Barázda Apartman is situated in Berekfürdő and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Barázda Apartman sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út

Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út

Ubytovanie (Apartmán) Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út. Located in Berekfürdő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, A06 has a garden. This apartment also features free WiFi. Ubytovanie Abád-Apartman Berek-Berény Hortobágyi út sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Erzsébet vendégház

Erzsébet vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Erzsébet vendégház. Situated in Berekfürdő in the Jasz-Nagykun-Szolnok region, Erzsébet vendégház has a terrace. Ubytovanie Erzsébet vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Főnix vendégház

Főnix vendégház

Ubytovanie (Penzión) Főnix vendégház. Set in Berekfürdő, Főnix vendégház has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Főnix vendégház sa nachádza v meste Berekfürdő (Maďarsko - Jasz-Nagykun-Szolnok).

Ubytovanie v meste Berekfürdő

Mesto Berekfürdő sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 24 hotelov a ubytovanie v meste Berekfürdő.