Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Abersee

V meste Abersee (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Abersee

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Abersee

Ferienwohnung Ida Kogler

9,9

Ferienwohnung Ida Kogler

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Ida Kogler. Offering a spacious and bright apartment with a balcony, Ferienwohnung Ida Kogler is located in Abersee, 1 km from Lake Abersee. Ubytovanie Ferienwohnung Ida Kogler sa nachádza v meste Gschwendt 271 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Heimatblick

9,8

Haus Heimatblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Heimatblick. Located in Abersee in the Salzburg region, Haus Heimatblick has a balcony and lake views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Haus Heimatblick sa nachádza v meste Stockach 16 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aberseehaus Nussbaumer

9,6

Aberseehaus Nussbaumer

Ubytovanie (Apartmán) Aberseehaus Nussbaumer. Boasting a garden and a terrace, Aberseehaus Nussbaumer offers accommodation in Strobl with free WiFi and garden views. Ubytovanie Aberseehaus Nussbaumer sa nachádza v meste Gschwendt 250 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Residenz Royal

9,5

Residenz Royal

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Residenz Royal. Residenz Royal enjoys a peaceful location 300 metres from the Blockheide Nature Reserve and 1 km from the Sole-Felsen-Bad Thermal Spa. Ubytovanie Residenz Royal sa nachádza v meste Walterstraße 14 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Residenz Seehof

9

Residenz Seehof

Ubytovanie (Apartmány) Residenz Seehof. Set in Gschwendt in the Salzburg region, Residenz Seehof offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Residenz Seehof sa nachádza v meste Gschwendt 99 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Christoph

9

Haus Christoph

Ubytovanie (Penzión) Haus Christoph. Situated in Abersee, Haus Christoph has a shared lounge, garden, private beach area, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Haus Christoph sa nachádza v meste Farchen 18 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Huber

8,6

Appartementhaus Huber

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Huber. Ubytovacie zariadenie Appartementhaus Huber sa nachádza v obci Abersee, len 400 metrov od brehu jazera Wolfgang a ponúka súkromnú pláž s ležadlami. Ubytovanie Appartementhaus Huber sa nachádza v meste Seestrasse 102 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Seehof - Ferienhaus

Haus Seehof - Ferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Seehof - Ferienhaus. Haus Seehof - Ferienhaus is located in Abersee and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Haus Seehof - Ferienhaus sa nachádza v meste Schwand 1a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Grillbauer

Ferienhaus Grillbauer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Grillbauer. Ferienhaus Grillbauer has garden views, free WiFi and free private parking, set in Abersee. Ubytovanie Ferienhaus Grillbauer sa nachádza v meste Gschwendt 183 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 201 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung

Ferienwohnung

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung. Boasting a shared lounge and water sports facilities, Ferienwohnung offers accommodation in Abersee with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung sa nachádza v meste Bachweg 28 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Abersee

Mesto Abersee sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Abersee.