Hľadať

Ubytovanie

Salzburg

Ubytovanie v regióne Salzburg

Region Salzburg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7235 hotelov a ubytovanie v regióne Salzburg.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Salzburg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Salzburg

APART Forellenhof

10

APART Forellenhof

Ubytovanie (Apartmán) APART Forellenhof. Located in Flachau, close to Star Jet 1, APART Forellenhof provides accommodation with restaurant, bike hire, a ski pass sales point, a shared lounge and a... Ubytovanie APART Forellenhof sa nachádza v meste Am Hammerrain 336 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Auerbauer

10

Auerbauer

Ubytovanie (Farma) Auerbauer. Auerbauer has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Maria Alm am Steinernen Meer, less than 1 km from Faschinglift 1. Ubytovanie Auerbauer sa nachádza v meste 49 Mußbachstraße (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krötzhof

10

Krötzhof

Ubytovanie (Apartmán) Krötzhof. Táto farma s vlastnými stajňami sa nachádza len 1 km od obce Abtenau. Ubytovanie Krötzhof sa nachádza v meste Fischbach 12 (Rakúsko - Salzburg).

Almliesl HOLL-556

10

Almliesl HOLL-556

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Almliesl HOLL-556. Boasting a spa bath, Almliesl HOLL-556 is set in Hollersbach im Pinzgau. This holiday home features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Almliesl HOLL-556 sa nachádza v meste 22 Reitlehen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 264 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpen Chalet Eben

10

Alpen Chalet Eben

Ubytovanie (Horská chata) Alpen Chalet Eben. Alpen Chalet Eben je priestranný a moderný apartmán s prístupom na lyžiach až ku vchodu, len 50 metrov od lyžiarskeho vleku Monte Popolo. Ubytovanie Alpen Chalet Eben sa nachádza v meste Moorgasse 291 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 410 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergsicht Lofer

10

Haus Bergsicht Lofer

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bergsicht Lofer. Situated in Lofer in the Salzburg region and Ubungslift reachable within less than 1 km, Haus Bergsicht Lofer features accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Haus Bergsicht Lofer sa nachádza v meste 303 Lofer (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienappartement am Leisnitzbach

10

Ferienappartement am Leisnitzbach

Ubytovanie (Apartmány) Ferienappartement am Leisnitzbach. Situated in Tamsweg, 28 km from Obertauern, Ferienappartement am Leisnitzbach features a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienappartement am Leisnitzbach sa nachádza v meste Mitschegasse 18 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Unterkeilgut.2

10

Apartment Unterkeilgut.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Unterkeilgut.2. Boasting mountain views, Apartment Unterkeilgut.2 provides accommodation with ski-to-door access and a balcony, around 3.8 km from Casino Zell am See. Ubytovanie Apartment Unterkeilgut.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Free Yourself Farm

10

Free Yourself Farm

Ubytovanie (Hostel) Free Yourself Farm. The Free Yourself Farm in Abtenau offers a garden, a shared kitchen, a common lounge and a terrace. WiFi is provided free of charge. Ubytovanie Free Yourself Farm sa nachádza v meste 15 Rigaus (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergheim

10

Haus Bergheim

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bergheim. Offering free WiFi and mountain views, Haus Bergheim is an accommodation set in Unken. Ubytovanie Haus Bergheim sa nachádza v meste Unkenberg 81 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schwarzenbacher

10

Schwarzenbacher

Ubytovanie (Apartmán) Schwarzenbacher. This spacious, Alpine-style apartment in Lungötz features a sauna, outdoor pool, and free WiFi. Ubytovanie Schwarzenbacher sa nachádza v meste Neubach 126 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Resinger

10

Gästehaus Resinger

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Resinger. Situated in Bad Hofgastein in the Salzburg region and Alpentherme Spa reachable within 500 metres, Gästehaus Resinger features accommodation with free... Ubytovanie Gästehaus Resinger sa nachádza v meste Achenstraße 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holzlehenhof

9,9

Holzlehenhof

Ubytovanie (Apartmán) Holzlehenhof. Ekologická farma Holzlehenhof sa nachádza 4 minúty jazdy autom od lyžiarskeho strediska Alpendorf Ski Amadé. Ubytovanie Holzlehenhof sa nachádza v meste Oberalpendorf 81 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Denggnhof

9,9

Denggnhof

Ubytovanie (Farma) Denggnhof. Set in Weisspriach in the Salzburg region and Zirbenjet reachable within 6 km, Denggnhof offers accommodation with free WiFi, a children's playground,... Ubytovanie Denggnhof sa nachádza v meste Am Sand 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Meissl

9,9

Ferienwohnung Haus Meissl

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Haus Meissl. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Haus Meissl sa nachádza na pokojnom mieste, 400 metrov od centra obce Mühlbach am Hochkönig a 1 km od lanovky. Ubytovanie Ferienwohnung Haus Meissl sa nachádza v meste Nr. 459 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Retreat Maria Alm

9,9

Family Retreat Maria Alm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family Retreat Maria Alm. Featuring a barbecue and a shared kitchen, Family Retreat Maria Alm is well situated in Maria Alm am Steinernen Meer, 700 metres from Natrunbahn and less... Ubytovanie Family Retreat Maria Alm sa nachádza v meste Gasteg 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 422 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buckelmühle

9,9

Buckelmühle

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Buckelmühle. Completely renovated in 2014, this self-catering holiday home for up to 10 persons occupies a 400-year-old farmhouse a 10-minute walk from the centre of... Ubytovanie Buckelmühle sa nachádza v meste Obergrafenhof 6 (Rakúsko - Salzburg).

Baby- und Kinderhof Aicherbauer

9,9

Baby- und Kinderhof Aicherbauer

Ubytovanie (Farma) Baby- und Kinderhof Aicherbauer. Set in Talacker, 5 minutes’ drive form Lake Obertrumersee, Baby- und Kinderhof Aicherbauer offers a garden with a children’s playground and barbecue... Ubytovanie Baby- und Kinderhof Aicherbauer sa nachádza v meste Talacker 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Steger

9,9

Apartment Steger

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Steger. Situated in Mittersill on 1,200 metres above sea level, this apartment features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Steger sa nachádza v meste Mayrhofen 16 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sedlhof Apartment

9,9

Sedlhof Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sedlhof Apartment. Sedlhof Apartment is set in Grub and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Sedlhof Apartment sa nachádza v meste Oberalpendorf 64 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Öbristhof

9,9

Öbristhof

Ubytovanie (Apartmány) Öbristhof. The Öbristhof is within 3 km of the Kleinarl and Ski Amadé ski slopes, a supermarket and the centre of Kleinarl. Ubytovanie Öbristhof sa nachádza v meste Öbristdörfl 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Reiterbauer

9,9

Reiterbauer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Reiterbauer. Set in Taxenbach, Reiterbauer offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 45 km from Flachau. Ubytovanie Reiterbauer sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Landhaus Lindorfer

9,9

Landhaus Lindorfer

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Lindorfer. Located in Au, 3 km from the centre of Großarl, Landhaus Lindorfer is 3 km from a mini golf course, the Großarl adventure park and a tennis court. Ubytovanie Landhaus Lindorfer sa nachádza v meste Sonneggweg 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Jäger

9,9

Haus Jäger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Jäger. Haus Jäger has city views, free WiFi and free private parking, situated in Filzmoos, 500 metres from Papageno. Ubytovanie Haus Jäger sa nachádza v meste Haus Jäger Nr. 49 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lammerauhof

9,9

Lammerauhof

Ubytovanie (Farma) Lammerauhof. Táto farma je obklopená lúkami a lesmi nad údolím Lammer a nachádza sa 850 metrov nad morom na vrchu Radochsberg, 8 km od mesta Abtenau. Ubytovanie Lammerauhof sa nachádza v meste Wagner 16 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Franziskischlössl Salzburg

9,9

Franziskischlössl Salzburg

Ubytovanie (Bed and breakfast) Franziskischlössl Salzburg. Set in Salzburg, Franziskischlössl Salzburg offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a restaurant and a garden. Ubytovanie Franziskischlössl Salzburg sa nachádza v meste staré mesto (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 443 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Ida Kogler

9,9

Ferienwohnung Ida Kogler

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Ida Kogler. Offering a spacious and bright apartment with a balcony, Ferienwohnung Ida Kogler is located in Abersee, 1 km from Lake Abersee. Ubytovanie Ferienwohnung Ida Kogler sa nachádza v meste Gschwendt 271 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hofer Hedwig und Andreas

9,9

Haus Hofer Hedwig und Andreas

Ubytovanie (Apartmán) Haus Hofer Hedwig und Andreas. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Haus Hofer Hedwig und Andreas has a balcony and river views. Ubytovanie Haus Hofer Hedwig und Andreas sa nachádza v meste 23 Maier Haus Hofer Hedwig und Andreas (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mandl

9,9

Haus Mandl

Ubytovanie (Apartmány) Haus Mandl. Ubytovanie Haus Mandl sa nachádza v obci Mariapfarr a ponúka apartmány s vlastným stravovaním, bezplatné Wi-Fi a veľkú záhradu s grilom. Ubytovanie Haus Mandl sa nachádza v meste Miesdorf 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Armstorfer

9,9

Landhaus Armstorfer

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Armstorfer. Offering panoramic views of the surrounding mountains, including the Untersberg and the Watzmann, Landhaus Armstorfer enjoys a scenic hillside location 2... Ubytovanie Landhaus Armstorfer sa nachádza v meste Kobleitenweg 408 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnberg Apartment

9,9

Sonnberg Apartment

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sonnberg Apartment. Offering free WiFi and a panoramic view of the Kitzsteinhorn Mountain, Sonnberg Apartment is located 1100 metres above sea level in Niedernsill. Ubytovanie Sonnberg Apartment sa nachádza v meste 50A Gaisbichl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnen-Appartement Heidi

9,9

Sonnen-Appartement Heidi

Ubytovanie (Apartmán) Sonnen-Appartement Heidi. Tento apartmán sa nachádza v meste Sankt Michael im Lungau, 600 metrov od Speiereckbahnu. Hosťom ponúka priamy prístup na svah. Ubytovanie Sonnen-Appartement Heidi sa nachádza v meste Ablanzergasse 225 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Maria Wallinger

9,9

Haus Maria Wallinger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Maria Wallinger. Haus Maria Wallinger offers accommodation in Abtenau. Karkogelbahn is 200 metres from the property. Ubytovanie Haus Maria Wallinger sa nachádza v meste Au 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Lanner

9,9

Landhaus Lanner

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Lanner. Located a 3-minute walk from the centre of Rauris, Landhaus Lanner offers a nicely furnished Alpine style apartment with a balcony and free WiFi access. Ubytovanie Landhaus Lanner sa nachádza v meste Marktstrasse 14 (Rakúsko - Salzburg).

Neudegghof

9,9

Neudegghof

Ubytovanie (Apartmány) Neudegghof. Táto ekologická farma sa nachádza v Eben im Pongau a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v apartmánoch s vlastným balkónom a panoramatickým výhľadom... Ubytovanie Neudegghof sa nachádza v meste Schattbachwinkelweg 32 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ALMHOF Alpin Apartments & Spa

9,9

ALMHOF Alpin Apartments & Spa

Ubytovanie (Apartmánový hotel) ALMHOF Alpin Apartments & Spa. Ubytovacie zariadenie Apparthaus Almhof sa nachádza v obci Dienten am Hochkönig, iba 5 minút pešo od miestnych lyžiarskych vlekov a ponúka wellness centrum... Ubytovanie ALMHOF Alpin Apartments & Spa sa nachádza v meste Dorf 13 (Rakúsko - Salzburg).

Appartement Windhagerbauer

9,9

Appartement Windhagerbauer

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Windhagerbauer. Enjoying a quiet, secluded location at the foot of the Untersberg Mountain, Appartement Windhagerbauer offers accommodation with fully equipped... Ubytovanie Appartement Windhagerbauer sa nachádza v meste Tannenwinkl 91 (Rakúsko - Salzburg).

Biobauernhof Gast

9,9

Biobauernhof Gast

Ubytovanie (Apartmány) Biobauernhof Gast. Set in Mariapfarr, 24 km from Obertauern, Biobauernhof Gast offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Biobauernhof Gast sa nachádza v meste Miesdorf 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eva

9,9

Apartment Eva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eva. Set in Sonnberg in the Salzburg region, Apartment Eva features a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Eva sa nachádza v meste 27 Sonnberg (Rakúsko - Salzburg).

Apartment Ferienwohnung Bacher

9,9

Apartment Ferienwohnung Bacher

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ferienwohnung Bacher. Apartment Ferienwohnung Bacher features garden views, free WiFi and free private parking, set in Krimml, 5 km from Krimml Waterfalls. Ubytovanie Apartment Ferienwohnung Bacher sa nachádza v meste vorderkrimml 45 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grubsteighof

9,9

Grubsteighof

Ubytovanie (Farma) Grubsteighof. Located on a family-run organic farm, this guest house offers large apartments with kitchens and balconies overlooking the Alps. Ubytovanie Grubsteighof sa nachádza v meste Grubsteigweg 180 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus - Salzkammergut

9,9

Haus - Salzkammergut

Ubytovanie (Apartmán) Haus - Salzkammergut. Featuring lake views, Haus - Salzkammergut offers accommodation with a balcony and a kettle, around 70 metres from Zwölferhorn Seilbahn. Ubytovanie Haus - Salzkammergut sa nachádza v meste Helenenstraße 19 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Höller

9,9

Haus Höller

Ubytovanie (Penzión) Haus Höller. Ubytovacie zariadenie Haus Höller sa nachádza v obci Kleinarl v lyžiarskej oblasti Amadé, 5 minút chôdze od lyžiarskeho vleku Champion Shuttle, zastávky... Ubytovanie Haus Höller sa nachádza v meste Dorf 19 (Rakúsko - Salzburg).

Höllwarts Appartements

9,9

Höllwarts Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Höllwarts Appartements. Ferienwohnung Höllwart offers self-catering accommodation located in Sankt Johann im Pongau. Free WiFi access is available. Ubytovanie Höllwarts Appartements sa nachádza v meste Stöcklhubstraße 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vronis Landhaus Apartments

9,9

Vronis Landhaus Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Vronis Landhaus Apartments. Apartmány Vronis Landhaus nájdete uprostred lúk a lesov 5 km od obce Eben im Pongau v lokalite mesta Hüttau. Ubytovanie Vronis Landhaus Apartments sa nachádza v meste Bairau 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Margrit

9,9

Haus Margrit

Ubytovanie (Apartmán) Haus Margrit. Located a 10-minute walk from the centre of Golling an der Salzach, Haus Margrit offers an apartment with free WiFi, a balcony and mountain views. Ubytovanie Haus Margrit sa nachádza v meste Bründlweg 265 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung 2 Haus Dörfler

9,9

Ferienwohnung 2 Haus Dörfler

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung 2 Haus Dörfler. Boasting garden views, Ferienwohnung 2 Haus Dörfler offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Sonnleit'n 2. Ubytovanie Ferienwohnung 2 Haus Dörfler sa nachádza v meste 215 Markt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24

9,9

Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24

Ubytovanie (Apartmán) Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24. Featuring mountain views, Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24 provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Schattberg... Ubytovanie Appartements Saalbacher Perle by HolidayFlats24 sa nachádza v meste 526 Altachweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Praschhof

9,9

Praschhof

Ubytovanie (Farma) Praschhof. Praschhof is set in Mariapfarr in the Salzburg Region featuring 9 different types of farm animals and a petting zoo for children and impressive mountain... Ubytovanie Praschhof sa nachádza v meste 153 Grabendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lungau Apartment - Ferienwohnung Haus Esl

9,9

Lungau Apartment - Ferienwohnung Haus Esl

Ubytovanie (Apartmány) Lungau Apartment - Ferienwohnung Haus Esl. Located in Göriach, Haus Esl is surrounded by the scenic Niedere Tauern Mountains. Ubytovanie Lungau Apartment - Ferienwohnung Haus Esl sa nachádza v meste Hintergöriach 97 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ludlalm

9,9

Ludlalm

Ubytovanie (Hotel) Ludlalm. Featuring a restaurant, Ludlalm is set in Tamsweg. Boasting family rooms, this property also provides guests with a children's playground. Ubytovanie Ludlalm sa nachádza v meste Haide 86 Prebersee (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Salzburg

Ubytovanie v mestách regiónu Salzburg