Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Schwarzach im Pongau

V meste Schwarzach im Pongau (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Schwarzach im Pongau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Schwarzach im Pongau

Pension Schwarzacherhof

8,7

Pension Schwarzacherhof

Ubytovanie (Hotel) Pension Schwarzacherhof. Penzión Schwarzacherhof sa nachádza v obci Schwarzach im Pongau. K dispozícii tu máte spoločný salónik, spoločnú kuchyňu a reštauráciu. Ubytovanie Pension Schwarzacherhof sa nachádza v meste Salzleckerstraße 24 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Steiger

8,3

Haus Steiger

Ubytovanie (Penzión) Haus Steiger. Ubytovacie zariadenie Haus Steiger je obklopené veľkou záhradou a nachádza sa v tichom prostredí v údolí Salzach, 4 km od Sankt Johann im Pongau a 10 minút... Ubytovanie Haus Steiger sa nachádza v meste Niederuntersberg 16 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Scharleralm

Appartment Scharleralm

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Scharleralm. Situated in Schwarzach im Pongau in the Salzburg region, Appartment "Scharleralm" features a balcony and mountain views. Ubytovanie Appartment Scharleralm sa nachádza v meste Richterhöhe 13 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Schwarzach im Pongau

Mesto Schwarzach im Pongau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Schwarzach im Pongau.