Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Uttendorf

V meste Uttendorf (Rakúsko) máme celkom 51 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Uttendorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Uttendorf

Pfaffenreitherhof

9,8

Pfaffenreitherhof

Ubytovanie (Apartmány) Pfaffenreitherhof. Set in Uttendorf, 26 km from Zell am See, Pfaffenreitherhof offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Pfaffenreitherhof sa nachádza v meste Quettensberg 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zinzlerbauer

9,7

Zinzlerbauer

Ubytovanie (Apartmány) Zinzlerbauer. Set on a hillside facing south and offering a barbecue, Zinzlerbauer is situated a 7-minute drive from the centre of Uttendorf. Ubytovanie Zinzlerbauer sa nachádza v meste Manlitzberg 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rosi

9,7

Haus Rosi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Rosi. Set in a quiet area in Uttendorf, Haus Rosi offers a self-catering accommodation unit with a spacious terrace, providing views of the surrounding... Ubytovanie Haus Rosi sa nachádza v meste Jochbergweg 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am Dorfplatz

9,7

Haus am Dorfplatz

Ubytovanie (Apartmán) Haus am Dorfplatz. Set in Uttendorf, Haus am Dorfplatz offers accommodation with water sports facilities, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Haus am Dorfplatz sa nachádza v meste Dorfplatz 2 (Rakúsko - Salzburg).

Appartements Wallner

9,7

Appartements Wallner

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Wallner. Apartmány Wallner sa nachádzajú v pokojnom prostredí obce Uttendorf v nadmorskej výške 1 000 metrov. Ubytovanie Appartements Wallner sa nachádza v meste Manlitzberg 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Höllerer

9,7

Haus Höllerer

Ubytovanie (Apartmány) Haus Höllerer. Haus Höllerer is a self-catering accommodation with a mountain-view balcony and free WiFi access, located in Uttendorf, 400 metres from the bathing lake,... Ubytovanie Haus Höllerer sa nachádza v meste Metzgerbichl 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Geisler

9,6

Landhaus Geisler

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Geisler. Offering free WiFi and a garden, Landhaus Geisler is set in Uttendorf. Ubytovanie Landhaus Geisler sa nachádza v meste Tannwaldweg 30 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments / Ferienhaus Fuchsmoos

9,6

Apartments / Ferienhaus Fuchsmoos

Ubytovanie (Apartmány) Apartments / Ferienhaus Fuchsmoos. This refurbished farmhouse offers large self-catering apartments with a balcony and free WiFi. The terrace features views of the Hohe Tauern Mountains. Ubytovanie Apartments / Ferienhaus Fuchsmoos sa nachádza v meste Uggl 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Renn

9,6

Apartment Renn

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Renn. Apartment Renn offers accommodation in Uttendorf, 12 km from Saalbach and 22 km from Kitzbühel. The kitchen features an oven and a microwave. Ubytovanie Apartment Renn sa nachádza v meste Litzldorfstraße 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tischlerwirt

9,4

Tischlerwirt

Ubytovanie (Hostinec) Tischlerwirt. Set in Uttendorf, Tischlerwirt features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytovanie Tischlerwirt sa nachádza v meste Tobersbachstraße 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chrimeli

9,4

Chrimeli

Ubytovanie (Apartmán) Chrimeli. Chrimeli is set in Uttendorf. The accommodation is 20 km from Zell am See. Ubytovanie Chrimeli sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Ludl

9,3

Ferienhaus Ludl

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Ludl. Located in Uttendorf, Ferienhaus Ludl offers accommodation with a balcony and kitchen. Ubytovanie Ferienhaus Ludl sa nachádza v meste 140 Stubach (Rakúsko - Salzburg).

Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out - Steinbock Lodges

9,3

Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out - Steinbock Lodges

Ubytovanie (Chata v prírode) Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out - Steinbock Lodges. Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out ponúka ubytovanie v Enzingerbodene, ktoré sa nachádza 1500 metrov nad morom. Ubytovanie Tauerndorf Enzingerboden Ski in&out - Steinbock Lodges sa nachádza v meste Stubach 162 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthaus Helpfauer Hof

9,3

Landgasthaus Helpfauer Hof

Ubytovanie (Hostinec) Landgasthaus Helpfauer Hof. Situated in Helpfau-Uttendorf, in a building dating from 19th century, Landgasthaus Helpfauer Hof features a bar and guestrooms with free WiFi. Ubytovanie Landgasthaus Helpfauer Hof sa nachádza v meste Helpfau 2 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus am See

9,2

Apartment Haus am See

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartment Haus am See. Ubytovanie sa nachádza v Uttendorfe pri malom jazere, v srdci národného parku Hohe Tauern. Ponúka jednotky s balkónom alebo terasou. Ubytovanie Apartment Haus am See sa nachádza v meste Tobersbachstraße 22 (Rakúsko - Salzburg).

Reichensberghof

9,1

Reichensberghof

Ubytovanie (Apartmány) Reichensberghof. Set on a hillside, Reichensberghof is located 900 metres from the centre of Uttendorf and offers self-catering accommodation with free Wi-Fi and a balcony... Ubytovanie Reichensberghof sa nachádza v meste Sonnbergstraße 50 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension zu Hause

9,1

Pension zu Hause

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension zu Hause. Offering views of the mountains, Pension zu Hause is located in a quiet street near the center of Uttendorf. Ubytovanie Pension zu Hause sa nachádza v meste Kinostrasse 16 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Koch

9

Pension Koch

Ubytovanie (Penzión) Pension Koch. Tento pohostinný penzión vám ponúka fantastický výhľad na námestie v malebnej dedinke Uttendorf, ktorá sa nachádza v salzburskom regióne Pinzgau. Ubytovanie Pension Koch sa nachádza v meste Dorfplatz 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Sonnenschein

9

Appartment Sonnenschein

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Sonnenschein. Located in Uttendorf, Appartment Sonnenschein is a 20-minute walk from the village centre and the swimming lake. Ubytovanie Appartment Sonnenschein sa nachádza v meste Ugglerweg 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jägerchalet

9

Jägerchalet

Ubytovanie (Horská chata) Jägerchalet. Jägerchalet is located in Uttendorf and offers free WiFi access and an infrared cabin for 2 persons. Ubytovanie Jägerchalet sa nachádza v meste Sonnbergstraße 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnhuette

9

Sonnhuette

Ubytovanie (Horská chata) Sonnhuette. Located in a quiet area in Uttendorf, a 15-minute drive from the Kitzbüheler Alps Ski Area and 500 metres from a cross-country skiing track, the Sonnhuette... Ubytovanie Sonnhuette sa nachádza v meste Teglweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonnbergchalet Islitzer

9

Sonnbergchalet Islitzer

Ubytovanie (Horská chata) Sonnbergchalet Islitzer. Ubytovanie Sonnbergchalet Islitzer sa nachádza v pokojnej štvrti obce Uttendorf na úpätí pohoria Vysoké Taury a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním,... Ubytovanie Sonnbergchalet Islitzer sa nachádza v meste 2 Sonnbergstraße 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Stubachblick

9

Pension Stubachblick

Ubytovanie (Penzión) Pension Stubachblick. Enjoying a sunny location, Pension Stubachblick is a 5-minute walk from the centre of Uttendorf in the Uttendorf Weißsee Ski Area. Ubytovanie Pension Stubachblick sa nachádza v meste Kinostraße 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stubacher Hof

8,9

Stubacher Hof

Ubytovanie (Hotel) Stubacher Hof. Stubacher Hof is set in Uttendorf, 18 km from Zell am See. Ubytovanie Stubacher Hof sa nachádza v meste Moosweg 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Teglbauernhof

8,8

Apartments Teglbauernhof

Ubytovanie (Farma) Apartments Teglbauernhof. Apartmány s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet Teglbauernhof sa nachádzajú v obci Uttendorf. Ubytovanie Apartments Teglbauernhof sa nachádza v meste Teglweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Wiesen

8,8

Gasthof Wiesen

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Wiesen. Gasthof Wiesen in Uttendorf has a garden and a terrace. Boasting a shared lounge, this property also provides guests with a restaurant. Ubytovanie Gasthof Wiesen sa nachádza v meste 17 Stubach (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpengasthof Enzingerboden

8,8

Alpengasthof Enzingerboden

Ubytovanie (Hotel) Alpengasthof Enzingerboden. Located at 1,500 metres above sea level amid the scenic meadows, forests and mountains of the Hohe Tauern National Park, this family-run inn offers 2... Ubytovanie Alpengasthof Enzingerboden sa nachádza v meste Stubach 115 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berghotel Rudolfshütte

8,8

Berghotel Rudolfshütte

Ubytovanie (Hotel) Berghotel Rudolfshütte. Ubytovacie zariadenie Berghotel Rudolfshütte sa nachádza vedľa jazera Weißsee v nadmorskej výške 2 315 metrov v obci Uttendorf a ponúka krytý bazén a parný... Ubytovanie Berghotel Rudolfshütte sa nachádza v meste Stubach 82 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Pension Bäckenhäusl

8,8

Appartement Pension Bäckenhäusl

Ubytovanie (Penzión) Appartement Pension Bäckenhäusl. Penzión Appartement Bäckenhäusl sa nachádza 1,5 km od lyžiarskeho vleku Moosenlift-Uttendorf v obci Uttendorf a k dispozícii máte zariadenia na vodné... Ubytovanie Appartement Pension Bäckenhäusl sa nachádza v meste tobersbachstrasse 3 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Lerch

8,8

Appartment Lerch

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Lerch. Located in Quettensberg on a south-facing slope, within 25 minutes’ drive from the Zell am See-Kaprun and Schi Arena Pasturn Ski Resorts, Appartment Lerch... Ubytovanie Appartment Lerch sa nachádza v meste Quettensberg 58 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Vorreiter

8,8

Appartement Vorreiter

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Vorreiter. Set in the centre of Uttendorf, 400 metres from Lake Badesee Uttendorf and tennis courts, Apartment Vorreiter offers a garden and table tennis. Ubytovanie Appartement Vorreiter sa nachádza v meste Schulstrasse 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges

8,6

Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges

Ubytovanie (Apartmány) Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges. Situated in Uttendorf, 21 km from Zell am See, Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges features a garden and free WiFi. Ubytovanie Profelt`s Apartments Uttendorf - Steinbock Lodges sa nachádza v meste Kirchenstrasse 15 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Scharler’s Boutique Hotel

8,6

Scharler’s Boutique Hotel

Ubytovanie (Hotel) Scharler’s Boutique Hotel. Táto oddychová prázdninová oáza ponúka neformálnu atmosféru, priestranné wellness centrum a mnoho aktivít v rekreačnej oblasti Národného parku Vysoké Taury... Ubytovanie Scharler’s Boutique Hotel sa nachádza v meste Dorfplatz 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Brandeck

8,5

Haus Brandeck

Ubytovanie (Penzión) Haus Brandeck. Penzión Haus Brandeck sa nachádza v centre obce Uttendorf. Ponúka saunu a izby v alpskom štýle s balkónom a káblovou TV. Ubytovanie Haus Brandeck sa nachádza v meste Kinostraße 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Anna Appartment

8,5

Chalet Anna Appartment

Ubytovanie (Apartmán) Chalet Anna Appartment. Chalet Anna Appartment is set in Uttendorf and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Chalet Anna Appartment sa nachádza v meste Alte Bundesstrasse 23 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpengasthof Paletti

8,2

Alpengasthof Paletti

Ubytovanie (Hotel) Alpengasthof Paletti. Penzión Alpengasthof Palettia sa nachádza vo výške 1483 metrov nad morom a hosťom ponúka priamy prístup k turistickým chodníkom a zjazdovkám. Ubytovanie Alpengasthof Paletti sa nachádza v meste Stubach 86 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mobilheim Seezauber

8,1

Mobilheim Seezauber

Ubytovanie (Kemping) Mobilheim Seezauber. Situated in Uttendorf, 20 km from Zell am See, Mobilheim Seezauber features free bikes and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytovanie Mobilheim Seezauber sa nachádza v meste Teglweg 2a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Knusperhäusl

7,8

Knusperhäusl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Knusperhäusl. Knusperhäusl is set in Uttendorf and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Knusperhäusl sa nachádza v meste Tobersbachstraße 3a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Vorreiter 151S

Pension Vorreiter 151S

Ubytovanie (Apartmán) Pension Vorreiter 151S. Situated in Uttendorf in the Salzburg region, Pension Vorreiter 151S features a terrace. Ubytovanie Pension Vorreiter 151S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus am See

Landhaus am See

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Landhaus am See. Landhaus am See is set in Uttendorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Landhaus am See sa nachádza v meste Tobersbachstr. 28 Tobersbachstr. 22 (Rakúsko - Salzburg).

Chalet Stubach 80

Chalet Stubach 80

Ubytovanie (Apartmán) Chalet Stubach 80. Situated in Uttendorf in the Salzburg region, Chalet Stubach 80 has a terrace and garden views. Ubytovanie Chalet Stubach 80 sa nachádza v meste 80 Stubach Alte Volksschule Schneiderau (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andrea

Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Andrea. Andrea is located in Uttendorf. The accommodation is 21 km from Zell am See. This apartment comes with 5 bedrooms, a TV, and a kitchenette. Ubytovanie Andrea sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhaus Uttendorf 110S

Ferienhaus Uttendorf 110S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Uttendorf 110S. Situated in Uttendorf in the Salzburg region, Ferienhaus Uttendorf 110S features a terrace. Ubytovanie Ferienhaus Uttendorf 110S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Haus Helga

Haus Helga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Helga. Haus Helga is set in Uttendorf and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Haus Helga sa nachádza v meste Uttendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appart-Pension Vorreiter 150S

Appart-Pension Vorreiter 150S

Ubytovanie (Apartmán) Appart-Pension Vorreiter 150S. Located in Uttendorf in the Salzburg region, Appart-Pension Vorreiter 150S has a terrace. Ubytovanie Appart-Pension Vorreiter 150S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf

Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf. Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf is situated in Uttendorf and offers barbecue facilities. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Uttendorf sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna's Appartement

Anna's Appartement

Ubytovanie (Apartmán) Anna's Appartement. Anna's Appartement is located in Uttendorf. The accommodation is 21 km from Zell am See, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Anna's Appartement sa nachádza v meste 4 Lärchenweg Anna's Appartement (Rakúsko - Salzburg).

Holiday Home Umbichl

Holiday Home Umbichl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Umbichl. Situated in Uttendorf in the Salzburg region, Holiday Home Umbichl has a balcony. The accommodation is 13 km from Saalbach Hinterglemm. Ubytovanie Holiday Home Umbichl sa nachádza v meste Uttendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sabine

Sabine

Ubytovanie (Apartmán) Sabine. Sabine is set in Uttendorf. The accommodation is 20 km from Zell am See. Ubytovanie Sabine sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Uttendorf 152S

Ferienwohnung Uttendorf 152S

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Uttendorf 152S. Located in Uttendorf in the Salzburg region, Ferienwohnung Uttendorf 152S has a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Uttendorf 152S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Uttendorf

Mesto Uttendorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 51 hotelov a ubytovanie v meste Uttendorf.