Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Wals

V meste Wals (Rakúsko) máme celkom 17 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Wals

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Wals

Vor den Toren Salzburgs

9,5

Vor den Toren Salzburgs

Ubytovanie (Apartmán) Vor den Toren Salzburgs. Offering free WiFi and mountain views, Vor den Toren Salzburgs is an accommodation located in Wals. Situated 2. Ubytovanie Vor den Toren Salzburgs sa nachádza v meste Laschenskystraße 43 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Grünau

9,5

Landhaus Grünau

Ubytovanie (Bed and breakfast) Landhaus Grünau. Surrounded by green meadows and mountains, our bed and breakfast enjoys a quiet yet central location in the Salzburg suburb of Wals. Only 7. Ubytovanie Landhaus Grünau sa nachádza v meste Grünauerstraße 109 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laschenskyhof Hotel & Spa

9,3

Laschenskyhof Hotel & Spa

Ubytovanie (Hotel) Laschenskyhof Hotel & Spa. Laschenskyhof Hotel & Spa, with its comfortable lounge and sun terrace, is famous for its excellent, traditional meals which are served throughout the day. Ubytovanie Laschenskyhof Hotel & Spa sa nachádza v meste Josef-Hauthaler-Str. 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laschensky Dependance

9,2

Laschensky Dependance

Ubytovanie (Hotel) Laschensky Dependance. Offering a seasonal outdoor pool and sauna, Laschensky Dependance is located in Viehhausen in the Salzburg Region. Ubytovanie Laschensky Dependance sa nachádza v meste Josef-Hauthaler-Straße 2A (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Grünauerhof

9,1

Hotel Grünauerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grünauerhof. The Grünauerhof is a cosy 4-star hotel in Wals on the outskirts of Salzburg, only 7 km away from the centre. Ubytovanie Hotel Grünauerhof sa nachádza v meste Grünauerstraße 90 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Novak

9,1

Ferienwohnungen Novak

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen Novak. Located in Wals, a 5-minute drive to Salzburg centre, Ferienwohnungen Novak offers modern self-catering accommodation units with free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnungen Novak sa nachádza v meste Bundesstraße 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel & Restaurant Rupertigau

8,9

Hotel & Restaurant Rupertigau

Ubytovanie (Hotel) Hotel & Restaurant Rupertigau. Hotel a reštaurácia Rupertigau sa nachádza v tichej časti mesta Wals, len 5 km od centra Salzburgu. Ubytovanie Hotel & Restaurant Rupertigau sa nachádza v meste Oberfeldstr. 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gerl

8,9

Hotel Gerl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gerl. Trojhviezdičkový hotel Gerl sa nachádza v obci Wals, 2 minúty jazdy autom od diaľnice A1 a 15 minút jazdy autom z centra Salzburgu. Ubytovanie Hotel Gerl sa nachádza v meste Bundesstr. 50 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Heidi

8,6

Gästehaus Heidi

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Heidi. This lovingly furnished guesthouse is located on the outskirts of Salzburg, in the immediate vicinity of the A1 and A10 motorways, the German border and... Ubytovanie Gästehaus Heidi sa nachádza v meste Käferheimerstraße 40 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg

8,3

Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg

Ubytovanie (Motel) Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg. Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg bol otvorený v septembri 2006 a nachádza sa len pár minút jazdy od výjazdu z diaľnice A1. Ubytovanie Hotel Servus Europa Salzburg Am Walserberg sa nachádza v meste Zollstraße 4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Salzburg-Wals

8,3

Hostel Salzburg-Wals

Ubytovanie (Hostel) Hostel Salzburg-Wals. Hostel Salzburg-Wals sa nachádza v Salzburgu, 4,2 km od Europarku. Ponúka ubytovanie v nefajčiarskych izbách s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Hostel Salzburg-Wals sa nachádza v meste Wals (Rakúsko - Salzburg).

Wohnen mit Bergausblick

Wohnen mit Bergausblick

Ubytovanie (Apartmán) Wohnen mit Bergausblick. Set in Wals, Wohnen mit Bergausblick offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features mountain views, and is 1. Ubytovanie Wohnen mit Bergausblick sa nachádza v meste Wals (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Wals

Mesto Wals sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 17 hotelov a ubytovanie v meste Wals.